Vitamín C – přírodní doplněk stravy na zlepšení imunity v zimních měsících

Zima nás bude ještě chvíli trápit a nedostatek slunečního svitu, čerstvého vzduchu, přísunu čerstvých potravin bohatých na vitamíny, může oslabit náš imunitní systém. Při slabé imunitě lehce onemocníme například virovými infekcemi – chřipkou, budeme se cítit unavení, bez energie. Hrozí, že si konec zimy neužijeme na horách a při dalších zimních radovánkách, ale proležíme jej v posteli s horečkami. V těchto dnech je chřipková epidemie na vrcholu.

vitamin-c

V dnešním článku rozebereme vitamín C jakožto téměř nejdůležitější zástupce z řady vitamínů, které si naše tělo nedokáže vyrobit a potřebujeme jej získávat v potravě. Pokud z nějakého důvodu nemáme přistup ke kvalitním a čerstvým zdrojům tohoto vitamínu (zejména ovoce a zelenina), je dobré zauvažovat o suplementaci vitamínu C přírodními doplňky stravy.

 

Jak podpořit imunitu, abychom byli fit a cítili se lépe – vitamín C v hlavní roli

Vitamín C je klíčový v řadě procesů, které v lidském organismus probíhají, například přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (regeneruje redukované formy vitamínu E) a má podíl na správné funkci imunitního systému. Dále napomáhá korektní funkci nervového systému, tím pádem i zlepšuje náš psychický stav. A v neposlední řadě se také vitamín C spolupodílí na schopnosti těla vstřebat železo z potravin.

 

Vitamín C nám velmi pomáhá v období oslabené imunity organismu. Pomáhá preventivně proti chřipce a nachlazení a rovněž působí podpůrně při jejich léčení. V našem imunitním systému je nepřítelem všech původců chorob, parazitů, bakterií, mikrobů a volných radikálů.

 

Pro Vita C – přírodní doplněk stravy na imunitu nejvyšší kvality

Pro všechny, kteří mají nedostatek vitamínů C, doporučujeme suplementaci z výživových doplňků. V našem e-shopu nabízíme přírodní potravinový doplněk Pro Vita C od německého výrobce, který splňuje naše náročné požadavky na doplněk stravy: obsahuje výhradně přírodní látky, které svou vyváženou skladbou maximalizují účinek tohoto doplňku. Vřele jej doporučujeme všem nejen na řešení sezónních obtíží typu zimních nachlazení, ale i pro dlouhodobý příjem.

109

Čím se Pro Vita C odlišuje od ostatních doplňků? Zejména tím, že se vitamín C uvolňuje do organismu kontinuálně a tím dokáže zajistit jeho celodenní dodávku. Tento doplněk stravy Vám bude i chutnat a nevzniká po něm žádná pachuť v ústech – tabletky obsahují přírodní sladidlo ze stévie a můžete je žvýkat nebo i cucat. Tento výživový doplněk na zlepšení imunity obsahuje zaručeně nejkvalitnější přírodní zdroje, například prášky z těchto plodů: z datlových plodů, z rakytníku řešetlákového, z borůvkových plodů; z fíkových plodů, z Aceroly se 17% vitamínu C, z šípku, z černého rybízu, ...

 

Chcete se poradit, zda je pro Vás tento doplněk stravy vhodný? Neváhejte a se svými dotazy se obraťte na naši nutriční terapeutku Hanu Lang, která Vám ráda pomůže.

 

Tento článek byl poprvé publikován 15.2.2017

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.