Balíček stimulující

151
Neohodnoceno

Tento praktický stimulující balíček pro podporu správného trávení a detoxikace obsahuje hořký bylinný likér Pro Intest a doplněk stravy Pro Sanatox s chlorelou a s výtažkem z medvědího česneku. 


  • Skladem
1 970 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Stimulující balíček doporučujeme všem, kteří chtějí nastartovat své trávení a zároveň umožnit tělu, aby se přirozeně detoxikovalo.  

Pro Intest obsahuje rostlinné hořčiny z léčivých bylin, které podporují tvorbu slin. Pro správné započetí trávicího procesu jsou právě sliny zásadním faktorem, proto je nutné jíst pomalu, u jídla nespěchat a každé sousto pořádně rozžvýkat – při užívání likéru se proces trávení ještě více podpoří. Hořčiny z tohoto doplňku stravy rovněž přímo působí na sliznici žaludku a zvyšují sekreci žaludeční kyseliny a tvorbu trávicích enzymů.

medvedi-cesnek

Pro Sanatox obsahuje kombinaci přírodních látek, které významně usnadňují detoxikaci organismu, čímž se pozitivně ovlivňuje imunita a celkové zdraví organismu. 

Především se jedná o sekundární sirné rostlinné látky, kombinaci vitamínů, stopových látek (např. molybden), řas a enzymů. Sladkovodní řasa chlorela vyniká silnými detoxikačními vlastnosti (pomáhá vázat těžké kovy apod.), rovněž medvědí česnek, který se pro své pozitivní účinky na zdraví stává stále více oblíbenějším.

 

Tip na e-book Vyživující detox
Posilte svou imunitu, zbavte se únavy a nastartujte metabolismus za 7 dní!

vyzivujidi-detox

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.