Balíček vyživující

148
3 hodnocení

S vyživujícím balíčkem doplníte důležité minerály, vitamíny a stopové prvky nezbytné pro zdraví organismu na úrovni buněk a mitochondrií. Jedná se o sestavu prvotřídních přírodních vitamínů a dalších látek, které jsou obsaženy v Pro Sango Vital II a v Pro Dialvit44 ve vyváženém množství.


  • Skladem
2 351 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Vyživující balíček pro dobrou kondici buněk a mitochodrií

Přírodní doplněk výživy Pro Sango Vital II slouží k doplnění důležitých minerálů, hořčíku a draslíku. Obsažený vápník podporuje správné fungování komunikace mezi neurony. Vápník, hořčík, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6 a mangan přispívají ke správnému fungování energetického metabolismu. Vitamín B6, vitamín C, vitamín D, stejně jako stopový prvek zinek, podporují správnou funkci našeho imunitního systému.

Pro Dialvit44 je vyživující, chránící, regenerační a detoxikační multivitamínový přípravek. Obsahuje hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly včetně antioxidantů. Antioxidanty pomáhají chránit buňky před škodlivými volnými radikály.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.