Pro Curmin Complete II

58
Neohodnoceno

Kurkumový extrakt. Léčivé síly kurkumy byly využívány již před 6000 lety v arjuvedické medicíně. Kurkuma patří k nejstarší popsané rostlině využívané v nutriční terapii. Doplněk stravy s Curcuminem, Piperinem, Quercetinem a dalšími přírodními látkami sloužící k doplnění sekundárních rostlinných látek. Vhodný pro využití při prevenci nádorových onemocnění díky protizánětlivým účinkům a pro podporu imunity. Vhodné jako doplněk stravy pro manažery i sportovce. Antioxidant, antibakteriální účinky, antialergenní účinky, protizánětlivé účinky.

 


  • Skladem
958 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Pro Curmin Complete II od TISSO je koncentrát ze známé kurkumy doplněný o účinné látky z černého pepře, výtažky z jader vinné révy a aminokyselinu L-karnitin. Díky svému složení je hlavním „mitochondriálním“ přípravkem v Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera. Látky obsažené v tomto produktu slouží k podpoře mitochondriálních funkcí, čímž pozitivně působí na naší imunitu.

curcuma

Léčivé síly kurkumy byly v ajurvédické medicíně využívány již před 6000 lety. Kurkuma patří k nejstarší popsané rostlině využívané v nutriční terapii. V posledních 50 letech prošel kurkumin nesčetnou řadou studií a mnoha pozorováními. Jeho účinky na naší imunitu jsou neuvěřitelné. Připisují se mu mimo jiné silné antioxidační, antikarcinogenní, antibakteriální a protizánětlivé účinky.

 

Obsah: 39,2 g = 60 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

 

Trpíte sníženou imunitou? Jak ji podpořit přirozenou cestou se můžete dočíst v těchto článcích:

 

SLOŽENÍ

Kurkumovníkový extrakt (26,74 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza st.0 (HPMC); výtažek z jader vinné révy (13,75 %);
L-karnitin-L-tartrát (13,75 %);  Agaricus blazei Murill (12,23 %); quercetin (9,17 %); prášek z dubové kůry (4,58 %); výtažek z pepřovníku černého (2,29 %); mikronizovaný výtažek z kurkumy (2,29 %); separační složky: hořečnaté soli mastných kyselin; molybdenan sodný.

 

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Agaricus blazei Murill

160,00 mg

 

Kurkumovníkový extrakt     

350,00 mg

 

Prášek z dubové kůry

60,00 mg

 

L-karnitin

123,00 mg

 

Mikronizovaný prášek z kurkumy

30,00 mg

 

Molybden

300,00 µg

600,00

Quercetin 

120,00 mg

 

Výtažek z pepřovníku černého

30,00 mg

 

Výtažek z jader vinné révy (OPC)

 180,00 mg

 

*   doporučené množství dle LMIV

 

 

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ

1 x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

V konceptu Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera patří Pro Curmin Complete II od TISSO spolu s produkty Pro Dialvit 44Pro Sirtusan k hlavním „mitochondriálním“ produktům.

 

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.

Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR

MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

 

VÝROBCE

TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.