Balíček střevní mikroflóra

145
Neohodnoceno

Tento komplexní balíček doplňků stravy pro střevní mikroflóru a podporu trávení obsahuje produkty Pro Em San, Pro Basan Complete a Pro Prabioma.


  • Skladem
3 559 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček probiotik na podporu střevní mikroflóry a trávení

31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt, pouze náš Pro Em San. Užívá se při zácpách k zajištění správné funkce střev a střevní sliznice, při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, jako podpora při léčbě onemocnění propustnosti střev (leaky gut syndrom) a zánětlivých onemocnění střev a sliznice.

Probiotický přípravek Pro Basan Complete podporuje zejména oblast tenkého střeva. Obsahuje čistě rostlinou vlákninou, aktivní mikroorganismy a B-vitamíny. Užívá se při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry (colitis ulcerosa, morbus crohn), po užívání antibiotik jako podpora při obnovení střevní flóry, při zácpách a nadýmání.

tenke-strevo-bakterie

Pro Präbioma poskytuje pečlivě vybrané látky podporující především trávicí funkci a metabolismus mastných kyselin. Jedinečnost receptury završuje obsah minerálních látek zinku a vápníku. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Zinek přispívá ke správné funkci imunitního systému a funkci metabolismu sacharidů a mastných kyselin.

 

Tip na e-book Vyživující detox
Posilte svou imunitu, zbavte se únavy a nastartujte metabolismus za 7 dní!

vyzivujidi-detox

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.