Představujeme vám Pro Em San, náš absolutní bestseller a pravý zázrak přírody!

Představujeme Pro Em San, náš top produkt a skvělý produkt z přírody! Pro Em San je speciální probiotický preparát, který obsahuje jedinečnou směs 31 kmenů živých mikroorganismů, které jsou přirozenou součástí našeho tlustého střeva. Aby toho nebylo málo, tento výjimečný preparát také obsahuje 24 bylinných a rostlinných extraktů.

Pro Em San se nejedná o běžný probiotický preparát. Je to kombinace pečlivě vybraných přírodních složek.

Střevní mikrobiom hraje klíčovou roli v našem těle. Ovlivňuje mnoho procesů, včetně trávení. A právě zde Pro Em San přichází na scénu -

Proč si vybrat Pro Em San?

1. Obsahuje jedinečnou směs 31 kmenů probiotik a 24 bylinných a rostlinných extraktů.
2. Je navržený tak, aby podporoval Vaši vnitřní harmonii.
3. Přírodní složky mohou přispívat k dobrému trávení.
4. Je výsledkem pečlivého výběru a kombinace přírodních složek.
5. Je to náš nejprodávanější a oblíbený produkt mezi našimi zákazníky.

Pro Em San je k dispozici v praktické láhvi o objemu 1 000 ml. Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku. Doručujeme ho do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Em San a podpořte Vaši pohodu. Pro Em San je výjimečný probiotický doplněk stravy, který se vyznačuje jedinečností svých složek a jejich příznivými účinky .

 

1 170 Kč
Dostupnost: Skladem (28 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Přírodní probiotika Pro Em San

Živá probiotika s 31 kmeny vysoce dávkovaných,
efektivních mikroorganismů 

Díky svému vysokému obsahu bakterií mléčného kvašení patří Pro Em San mezi nejlepší probiotické preparáty v Evropě. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Obsahuje:

  • 31 kmenů efektivních mikroorganismů, převážně bifido a laktobakterií
  • 24 různých bylinných a rostlinných extraktů, například černý kmín, Ling Zhi, výtažek z jader vinné révy (OPC)

Optimální poměr Bifidobakterií  a Laktobacilů: 

Laktobacily

Laktobacily – které stejně jako bifidobakterie patří mezi bakterie mléčného kvašení – jsou zodpovědné především za produkci kyseliny mléčné, která přispívá ke zdravému střevnímu prostředí a chrání střevo před škodlivými bakteriemi.

Aby bylo střevo dlouhodobě zásobeno dobrými bakteriemi a střevní flóra zůstala v rovnováze, měli byste pravidelně konzumovat probiotické potraviny, které přirozeně obsahují mnoho dobrých mikroorganismů.

Bifidobakterie

Název bifidobakterie je odvozen z latinského termínu "bifidus", což znamená "rozštěpený nebo rozvětvený" a odkazuje na jejich tvar. Díky produkci kyseliny mléčné nás tyto bakterie mohou také chránit před choroboplodnými zárodky. Jsou také zodpovědné za produkci základních enzymů a vitaminů, a proto jsou pro naše zdraví obzvláště důležité.

Dobré probiotikum obsahuje nejméně jednu miliardu mikroorganismů (109 CFU = kolonie tvořících jednotek) v jedné denní dávce a obsahuje co největší počet bakteriálních kmenů. Vícedruhová probiotika dosahují výrazně lepších výsledků než přípravky obsahující pouze jednu nebo několik málo kultur.

Pro dosažení širokého spektra účinnosti by měly být zejména laktobacily a bifidobakterie zastoupeny několika dílčími kmeny a několika druhy Lactococcus, Enterococcus nebo Streptococcus. Tekutá probiotika s fermentovanými rostlinami a léčivými bylinami poskytují také polyfenoly, které jsou navíc prospěšné pro střevní bakterie.

Složení

Voda; cukrový sirup (melasa) a různé druhy cukru (melasa a cukry jsou během procesu fermentace spotřebovány bakteriemi a přeměněny na kyselinu mléčnou); směs z léčivých bylin a rostlin; mikroorganismy.

Směs z rostlin a z léčivých bylin obsahuje:

ananas; kořen anděliky lékařské; anýzový plod; bazalková nať; koprové plody; fenyklový plod; šípek; borůvka; listy malinovníku; květ černého bezu; zázvor; listy olivníku; nať dobromyslu; máta peprná; listy rozmarýnu; rooibos; listy jetele lučního; listy šalvěje lékařské; semena černuchy seté (černý kmín); lékořice; nať tymiánu; výtažek z grapefruitových jader; výtažek z jader vinné révy (OPC); Ling Zhi. Obsahuje lékořici.

Obsažené bakteriální kultury (nejméně 1 · 1011 = 100 000 000 000 zárodků na 100 ml):

Bacillus subtilis; Bifidobacterium animalis; Bifidobacterium bifidum; Bifidobacterium breve; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium infantis; Bifidobacterium lactis; Enterococcus faecium; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus amylolyticus; Lactobacillus amylovorus; Lactobacillus bulgaricus; Lactobacillus casei 01; Lactobacillus casei 02; Lactobacillus casei 03; Lactobacillus crispatus; Lactobacillus delbrueckii; Lactobacillus farraginis; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus helveticus; Lactobacillus johnsonii; Lactobacillus paracasei; Lactobacillus parafarraginis; Lactobacillus plantarum; Lactobacillus reuteri; Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillus salivarius; Lactobacillus zeae; Lactobacillus diacetylactis; Lactococcus lactis; Streptococcus thermophilus.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodně fermentovaný produkt, mohou údaje o množství buněk (bakterií) kolísat.

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 ML

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

25,00 kJ (6,00 kcal)

7,50 kJ (1,80 kcal)

Tuky

0,00 g

0,00 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,00 g

0,00 g

Sacharidy

1,50 g

0,45 g

z toho cukry

0,84 g

0,25 g

Vláknina

0,66 g

0,20 g

Bílkoviny

0,00 g

0,00 g

Sůl

0,01 g

0,003 g

     

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

cca 3 · 1010 KTJ*

Extrakt z bylinné směsi

315,00 mg

Výtažek z grepfruitových jader

4,90 μl

Ling Zhi

20,00 mg

Extrakt z jader vinné révy

20,00 mg

Cukrová třtina

0,30 g

Cukrový sirup (melasa)

0,40 ml

*   KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

  • SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO USKLADNĚNÍ PRODUKTU: Před otevřením uchovávejte při max. 20°C. Po otevření chraňte před světlem a uchovávejte v chladu při max. 7 °C. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.  Láhev nepokládejte. Nepijte přímo z láhve. Vlivem tvorby oxidu uhličitého se může v láhvi vytvořit mírný přetlak.
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

5
50x
4
77x
3
98x
2
41x
1
12x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 7.4.2024
Jsem velice spokojená.
5
HK Avatar autora | 1.3.2024
Jsem spokojená. Cítím se lépe.
5
KT Avatar autora | 3.11.2023
Jsem velmi spokojená. Po 3 letech opakujících se infekcí a následné antibiotikove léčbě mám klid. Užívám denně už rok a rok nebyla infekce. Nejlepší probiotika co znám.
5
M Avatar autora | 1.11.2023
První a poslední probiotický doplněk, který budete potřebovat. Určitě objednám znovu.
5
E Avatar autora | 23.2.2023
Nenašla jsem lepší, poctivější výrobek ❤️

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.