Aktualita: Nová receptura multivitamínu Pro Dialvit 44

Aby mohly být úspěchy při řešení vašich potíží s produktem Pro Dialvit 44 ještě lepší a rychlejší, připravili nám němečtí vědci ve spolupráci s lékaři novou, optimalizovanou recepturu. I přes obsah vysoce kvalitních a tělu lépe dostupných surovin Vám nabízíme nový produkt stále za stejnou cenu.

 

Seznamte se s Pro Dialvit44 od firmy TISSO – multivitamínem XXL třídy!

Všem, kdo multifunkční mitochondriální produkt ještě nevyzkoušeli, nabízíme nejprve jeho krátké představení. V nutričním centru máme s tímto přírodním preparátem výborné zkušenosti a za jeho kvalitou si pevně stojíme. Jakékoli zde neuvedené informace, které by Vás zajímali, Vám na požádání rádi předáme.

V tomto přírodním doplňku stravy je mimo jiné obsažen žampion brazilský (Agaricus blazei Murill), výtažek z jader vinné révy (OPC), kurkumin, kořen Jam čínský (Dioscorea batatas), koenzym Q10,  vitamíny a stopové prvky.

 

fajfka-cervena Vitamín E, vitamín B2 (riboflavin) a Vitamín C, stejně jako stopové prvky zinek a selen
fajfka-cervena Vitamíny B6 a B12 spolu s vitamínem C
fajfka-cervena Zinek, kyselina listová, vitamín C a vitamín D
fajfka-cervena Vitamín B3 (niacin) a biotin

 

Nejdůležitější změny v receptuře tohoto přírodního multivitamínu

fajfka-cervena Kyselina listová, vitamín B6 a vitamín B12 jsou nyní zastoupeny v okamžitě vstřebatelné formě
fajfka-cervena Vitamín E v podobě vysoce kvalitního komplexu tokoferolů a tokotrienolů z certifikovaného (RSPO) palmového oleje získaného ekologicky z udržitelných zdrojů
fajfka-cervena Sojový lecitin byl nahrazen slunečnicovým

 

V čem je nová receptura Pro Dialvit44 lepší?

KYSELINA LISTOVÁ JE OBSAŽENA V NEJLEPŠÍ MOŽNÉ FORMĚ JAKO 5-METYLTETRAHYDROFOLÁT (5-MTHF)

Doposud zastoupenou kyselinu listovou nahradila ihned fyziologicky vstřebatelná a využitelná forma 5-metyltetrahydrofolát (5-MTHF).
Kyselina listová je oxidovaná a syntetická varianta vitamínu B9. Tato forma vitamínu musí být v játrech enzymaticky přeměněna na metabolicky aktivní formu tetrahydrofolát. Enzym (methylentetrahydrofolát reduktáza), který je za tuto přeměnu zodpovědný je však u mnoha lidí zmutovaný. Kvůli zmutovanému enzymu pak není možné pokrýt potřebu 5-MTHF skrze syntetickou kyselinu listovou.
I z tohoto důvodu je skvělé, že je na dnešním trhu surovin dostupná rovněž přírodní kyselina listová. V této přirozené formě 5-MTHF ji může lidský organismus zpracovat okamžitě bez jakýchkoli metabolických přeměn.

VITAMÍN B6: BIOAKTIVNÍ PYRIDOXAL-5´-FOSFÁT NAMÍSTO PYRIDOXINU

I u vitamínu B6 můžeme nabídnout ihned zpracovatelnou bioaktivní formu. Prekurzor vitamínu B6 pyridoxin nahradila aktivní forma vitamínu pyridoxalfosfát (PLP).

Pyridoxalfosfát je důležitým koenzymem vitamínu B6, který aktivně vystupuje v procesu látkové výměny. Jako kofaktor se podílí na přibližně 100 enzymatických reakcích.

Lidské tělo dokáže vytvořit pyridoxalfosfát z provitamínů pyridoxinu, pyridoxalu a pyridoxaminu přijímaných skrze potravu. Metabolické kroky, které jsou s tímto procesem spojené, vyžadují energii a především v případech omezené funkce jater mohou být narušeny.

 

VITAMÍN B12: BIOAKTIVNÍ METYLKOBALAMIN NAMÍSTO KYANOKOBALAMINU

Vitamín B12 použitý v produktu Pro Dialvit44 od firmy TISSO je rovněž zprostředkován svou přímo fyziologicky využitelnou formou, metylkobalaminem.

Forma vitamínu B12 – kyanokobalamin, která byla v receptuře zastoupena do této chvíle, musela být v těle nejprve přeměněna na bioaktivní koenzym. Aby se ušetřilo několik metabolických kroků, které tato přeměna vyžaduje, nabízí nový produkt rovnou bioaktivní koenzym vitamínu B12 – metylkobalamin.

Metylkobalamin působí přímo uvnitř buňky a jako koenzym se podílí na mnoha metabolických procesech.

 

VITAMÍN E: VYSOCE KVALITNÍ KOMPLEX TOKOFEROLŮ A TOKOTRIENOLŮ

Namísto původního provitamínu alfa-tokoferylacetátu je nyní v Pro Dialvit44 nově zastoupeno celé přirozené spektrum všech osmi biologicky aktivních forem vitamínu E. Kvalitní komplex vitamínů E, který je v nové receptuře použit pochází z ekologicky zpracovaného certifikovaného (RSPO) palmového oleje z udržitelných zdrojů.

Vitamín je považován za nejdůležitější v tucích rozpustný antioxidant.

Souhrnné označení vitamín E zahrnuje chemicky příbuzné skupiny tokoferolů (nasycený vitamín E) a tokotrienolů (nenasycený vitamín E), které se odlišují svými alfa-, beta-, gama- a delta- formami.

Dlouhou dobu se v doplňcích stravy využíval pouze alfa-tokoferol, který byl považován za jedinou pro člověka důležitou formu vitamínu E.

Mladší studie však dokládají, že důležitou roli hrají v organismu rovněž tokotrienoly – a dokonce i přímo ve spolupráci s tokoferoly. Z důvodu synergických účinků je příjem všech osmi forem vitamínu E současně mnohem smysluplnější a užitečnější než užívání izolovaného alfa-tokoferolu.

 

SLUNEČNICOVÝ LECITIN NAMÍSTO SOJOVÉHO

Místo sojového lecitinu obsahuje nyní Pro Dialvit44 od firmy TISSO nově lecitin získaných ze slunečnicových semen.

Mnoho našich zákazníků má ze sóji značné obavy – částečně kvůli jejímu alergizujícímu potenciálu a částečně také z toho důvodu, že je přes 70 % světové produkce sóji dnes pochází z geneticky modifikovaných rostlin. Sojový lecitin však v případě alergií na sóju nehraje žádnou roli, jelikož alergické reakce jsou vyvolávány především bílkovinnou složkou. Do všech našich produktů je kromě toho využívána vždy pouze geneticky neupravovaná sója. Nicméně obavy a názory našich zákazníků bereme vážně, a proto jsme v nové receptuře nahradili sojový lecitin hypoalergenním slunečnicovým lecitinem.

 

Kořen jam (yams)

  • obsahuje saponiny, vitamíny, minerály, železo, mangan, měď, proteiny, síru a zinek a větší množství diosgeninu

 

L-GLUTATION

Je to biologicky aktivní tripeptid a velmi silný antioxidant.