Testy potravinové intolerance

Potravinová intolerance bývá příčinou řady trávicích problémů, chronických zánětů, vyrážek, alergií, ekzémů, depresí, oslabení organismu i jiných nepříjemných a vleklých obtíží. Díky špičkovým testům potravinové intolerance Pro Immun M můžete konečně zjistit, které potraviny vám škodí. Podle výsledků si pak nastavíte správnou protizánětlivou stravu. Při jejím dodržování potíže ustanou a vrátíte se zpět do normálního života. Pomůže ve vašem těle nastolit pořádek a vypořádat se s problémy, které zbytečně ničí vaše zdraví, krásu i psychickou pohodu. Působí navíc i jako prevence civilizačních chorob či podpora při řešení mnohých onemocnění.

Testy potravinové intolerance jsou naprostým základem nutričního poradenství, jelikož prozradí, jakým potravinám je třeba se na nějakou dobu vyhnout a které naopak můžete konzumovat bez obav. Vynecháním prozánětlivých potravin umožníte tělu stabilizovat všechny jeho funkce a dostat se opět do formy a psychické pohody.

 

pro-immun-mTesty potravinové intolerance z pohodlí vašeho domova
s lehkostí, provést jej zvládne každý. Snadno v 5 krocích:

 

1. Objednejte si 1 ze 4 možných variant testů potravinové intolerance podle toho, na kolik potravin se chcete otestovat (44, 91, 181 nebo 270 potravin).

2. Po uhrazení objednávky vám na vaši adresu zašleme balíček s odběrovou sadou. Součástí balíčku je také úvodní dopis naší nutriční terapeutky Hany Lang se stručným shrnutím, jak postupovat.

3. Postupujte podle pokynů na videu:

4. Po odeslání dopisu do německé laboratoře napište na e-mail hana.lang@mitolife.cz tyto informace: datum odběru, datum narození, jméno testované osoby, požadovaný jazyk originálu (AJ, NJ, PL, FR, ESP, IT), informaci, zda si budete přát český překlad.

5. Až německá laboratoř test provede, zašleme vám vytištěný originál s výsledky na vaši adresu, a rovněž e-mailem český překlad, pokud o něj budete mít zájem. Vytištěný originál obsahuje*:

 • Brožura s vašimi výsledky (seznam potravin, na které případně reagujete, přehledně rozdělené do skupin), rady, tipy a obecná doporučení, jak změnit svou stravu, rotační plán s povolenými potravinami. Rotační výživový plán obsahuje výhradně potraviny, které jsou pro Vás podle výsledku testu vhodné. Rotační plán Vám má pomoci, abyste jedli stejné potraviny pouze jednou za 4 dny, a tak minimalizovali nebezpečí opětovného rozvoje alergických reakcí. Potraviny jednotlivých dnů smíte samozřejmě vyměnit.
 • Váš nákupní lístek
 • Brožura s personalizovanými recepty, které jsou vhodné přesně pro vás

 

 * Uvedený obsah originálu je pouze přibližný a nemusí být k dnešnímu dni aktuální. V případě zájmu o nejnovější informace nás prosím kontaktuje na e-mailu hana.lang@mitolife.cz.

 

Prostudujte si detailní informace o potravinových alergiích, proč a jak nám škodí:

Připravili jsme pro Vás seriál článků, který objasňuje problematiku a užitečnost testů potravinových intolerancí, ale i alergie na potraviny obecně.

 

 

 

Vyberte si vhodnou variantu testu intolerance potravin:

 

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • Pro Immun Basic 44 potravin
  Otestujte svůj organismus pomocí efektivního testu potravinové intolerance na základních 44 potravin a odhalte možné přičiny Vašich problémů.
  Kód:139
 • Pro Immun 91 potravin
  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 91 potravin a odhalte možné přičiny Vašich problémů.
  Kód:136
 • Pro Immun 181 potravin
  Otestujte svůj organismus pomocí efektivního testu potravinové intolerance až na 181 běžných i méně častých potravin a odhalte možné příčiny Vašich problémů.
  Kód:133
 • Pro Immun M Plus 271 potravin
  Otestujte svůj organismus pomocí našeho nejlepšího testu potravinové intolerance až na 271 běžných i méně častých potravin a odhalte možné příčiny Vašich problémů.
  Kód:127