O nás

Kde se vzal MitoLife?

Vznik společnosti MitoLife s.r.o. byla velmi zajímavá souhra dvou osudů – mého Hany a mého manžela Hynka...

Jako by to bylo dnes. Telefonát mého tehdy přítele Hynka: „Miláčku, poslali mě po testech rovnou na onkologii, už tu sedím, je to tady hrůzostrašný, prý mám rakovinu.“ Seděla jsem doma jako opařená a čekala s jakým verdiktem přijde. Non-Hodgkinův syndrom a nádor v mediastinu o velikosti 10x6x3 cm. Tak proto to pocení v noci, tak proto ta únava! Postup léčby byl lékaři jasně daný. Zítra nástup, biopsie, chemoterapie a jedeme… Hynek se ovšem rozhodl jinak. (Což není samozřejmě návod na postup léčby.)

Každý člověk věří v něco jiného a my doma věřili na sílu přírody, na sílu nutriční terapie, na sílu nás dvou.

Hynek s Ralfem Meyerem

Hynek s Ralfem Meyerem

Hanka, jednatelka MitoLife, s Ralfem Meyerem

Hanka, jednatelka MitoLife, s Ralfem Meyerem 

 

Prvním krokem Hynka byla okamžitá změna stravy a očistný půst. Věděl, že se musí vyčistit a tušil, že tohle je jeho cesta. Mým úkolem bylo ho na jeho cestě podporovat. Rozhodli jsme se, že budeme hledat další pomoc u lékařů celostní medicíny a uvidíme, co nás osloví. Nakonec jsme skončili na klinice Ralfa Meyera v Německu. Jelikož jsem tam již před mnoha lety studovala nutriční terapii, věděla jsem, kam zavolat a koho požádat o pomoc. Ralf Meyer tehdy vedl kliniku Cellsymbiosistherapie v německém Pirmasens. Hynek se ocitl pro něho ve správných rukou v ten správný moment. Základem terapie byla POZOR – nutriční terapie! Koukala jsem jako blázen, přestože je všeobecně známo, že strava může být naším lékem, nesetkala jsem se do té doby s terapií, kde by strava byla ZÁKLADEM terapie všech nemocí. „Nechť strava je naším lékem a naším lékem je strava“ řekl Hippokrates. Takto jsme se seznámili s Cellsymbiosistherapií, Ralfem Meyerem a jeho testy potravinové intolerance PRO IMMUN M a s přírodními produkty společnosti TISSO, které Hynek dostával ve vysokých dávkách na podporu organismu.

 

Po čtyřech měsících této léčby, čištění a podpory organismu přírodními doplňky od TISSO se nádor výrazně zmenšil a všechny příznaky nemoci byly pryč. Přesto se Hynek spolu s lékaři z Německa a jedním skvělým lékařem z nemocnice na Karláku rozhodl podstoupit krátkou léčbu chemoterapií a následně pokračovat v Cellsymbiosistherapii.

 

Svatba Hanky a Hynka

Možná si mohu i já přihřát polívčičku. Slíbila jsem Hynkovi, že když se uzdraví, vezmu si ho. :-) V rámci mentálního tréninku jsem si to jako myslela. Naštěstí to bylo jeho veliké přání a možná to k jeho uzdravení také přispělo. Raději se neptám, jak to vidí dnes. :-) Letos jsme oslavili 6. výročí svatby.

 

Neuvěřitelná energie na Fiji

Dva roky po uzdravení Hynka jsem odjela na očistnou kúru v rámci programu Health Mastery při Anthony Robbins Academy na Fiji. Program spočíval v tom, že jsme byli osm dní na raw stravě a z toho 5 dní jsme pili jen ovocné a zeleninové smoothie. Přesto, že jsme jen pili, skákali jsme při tom na trampolínách, chodili na colon terapii a účastnili se celodenních seminářů do pozdních večerů na téma zdravý životní styl, nikdo jsme nebyli unavení, ba naopak. Přemýšlela jsem, jak je to možné, že po smoothie nemám hlad a jsem plná energie. Zeptala jsem se, co nám do smoothie přesně dávají. Základní složkou smoothie byl bílkovinný prášek na rostlinné bázi.

Jakmile jsem přijela domů, začala pro sebe a svou rodinu hledat tento poklad na českém trhu, bohužel marně. Má kritéria na tento bílkovinný produkt byla tak vysoká, že jsem nebyla se žádnou nabídkou spokojená. A zde se vrací do hry rakovina mého manžela… Vzpomněla jsem si, že měl během své léčby také nějaký bílkovinný drink. Okamžitě jsem si ho objednala a bylo to přesně to, co jsem hledala.

Tvrdí se, že spousta lidí založila své podnikání na základě svých potřeb, a tak je tomu i v našem případě.

Slovo dalo slovo a já se rozjela i s manželem do dalekého Wendenu, kde jsem získala výhradní zastoupení na distribuci produktů společnosti TISSO u nás.

Nemohla jsem si přeci nechat takový zázrak pouze pro sebe. :-)

Svatební foto Hana a Hynek
 

 

slavnostni-otevreni

Albert Hesse a Simone Axt s Hankou při slavnostním otevření Mitolife. Albert Hesse je zakladatel společnosti Tisso, jejíž produkty distribuujeme. Je opravdu výjimečné, že na otevíračku distributora přijede majitel společnosti.

A MitoLife byl na světě!

Mito, jako mitochondrie, protože veškeré produkty jsou vyráběny na základě mitochondriální medicíny. Life, jako život, který je do nich svým složením a svou výrobou přenášen z přírody.

A nakonec nezůstalo jen u distribuce produktů. Převzala jsem z Cellsymbiosistherapie celý nutriční koncept, který nabízím v následně založeném nutriční centrum MitoLife. Centrum slouží jako poradna celostního nutričního poradenství, nutriční terapie, zdravého životního stylu, informační centrum na produkty a zároveň i odběrové místo produktů.

 

Pevně věřím, že naše cesta bude i nadále inspirovat a pomůže najít optimální zdraví, energii a vitalitu co nejvíce lidem.

 

Vaši Hynek a Hanka
Příběh Kde se vzal MitoLife najdete i na webu hanalang.cz

 

 

"Pokud dáte do pořádku střeva a mitochondrie, tělo si již svou cestu ke zdraví najde."

Takto by šla shrnout filozofie německého terapeutického konceptu podle originální receptury MUDr. Heinricha Kremera, vycházející z Cellsymbiosystherapie. Tento koncept propojuje nejnovější výzkumy z oblasti medicíny a empirických zkušeností více než 5000 lékařů za posledních 14 let.

Náš MitoLife je jediné nutriční centrum v České republice, které nabízí řešení různých obtíží pomocí Cellsymbiosistherapie.

 

Proč celostní nutriční terapii právě od MitoLife?

Je vědecky dokázáno, že chronické záněty a onemocnění hrají významnou roli pro vznik a vývoj moderních civilizačních chorob mezi které patří například alergie, astma, poruchy pozornosti, rakovina střeva, zažívací potíže, dráždivý tračník, deprese a úzkosti, slabá imunita, migrény, syndrom vyhoření, atd. Potlačováním těchto symptomů se neřeší příčina, nýbrž následek. Cellsymbiosystherapie se specializuje na opravdové řešení příčin těchto civilizačních chorob z celostního hlediska. 

 

Jak pomáhám klientům navrátit jejich zdraví?

Základ mé celostní nutriční terapie spočívá v provádění testů intolerance potravin. Podle výsledků těchto testů každému klientovi nastavuji zcela individuální protizánětlivou stravu. Celý nutriční program, v němž se dále soustředím na zdraví střev, detoxikaci a psychiku, podporuji přírodními doplňky stravy. V oboru nutriční terapie mám přes 20 let praxe. Ráda vám pomohu v řešení různých zdravotních obtíží.

Od roku 2015 působím ve vlastní ordinaci, momentálně v Kamenici-Ládví u Prahy na adrese Lomená 1145, 251 68 Kamenice-Ládví. Otevírací doba je pouze v předem objednané termíny.

Těším se na Vaši návštěvu!
Více o všech službách MitoLife se dozvíte na HanaLang.cz >>