Proč terapii od Mitolife

MitoLife centrum je jediné nutriční centrum v České republice, které nabízí německý terapeutický koncept podle originální receptury MUDr. Heinricha Kremerea, vycházející z Cellsymbiosystherapie. Tento koncept propojuje nejnovější výzkumy z oblasti medicíny a empirických zkušeností 5000 lékařů za posledních 14 let. Do České republiky přináší nutriční terapeutka Hana Lang, Dis.

 

Proč celostní nutriční terapii právě od nás?

Je vědecky dokázáno, že chronické záněty a onemocnění hrají významnou roli pro vznik a vývoj moderních civilizačních chorob mezi které patří například alergie, astma, poruchy pozornosti, rakovina střeva, zažívací potíže, dráždivý trakčník, deprese a úzkosti, slabá imunita, migrény, syndrom vyhoření, atd. Potlačováním těchto symptomů se neřeší přičina, nýbrž následek. Cellsymbiosystherapie se specializuje na opravdové řešení příčin těchto civilizačních chorob z celostního hlediska. 

 

 

Jak pomáháme klientům navrátit jejich zdraví?

Základem Cellsymbiosystherapie je protizánětlivá strava, regenerace tenkého a tlustého střeva a podpora mitochondriálních funkcí. 80% imunity věcí ve střevech. Naše střeva jsou ovlivňována především stravou. Základem všeho je zjistit jak Vaše tělo reaguje na jednotlivé potraviny a nastavit Vám individuální stravovací plán na základě testu intolerance potravin. V případě vážnějších symptomů doporučíme potravinové doplňky firmy Tisso, které jsou svým exkluzivním přírodním složením jedinečné.  "Pokud dáte do pořádku střeva a mitochondrie, tělo si již svou cestu ke zdraví najde".

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.