Aktualita: Novoroční sleva 21 % na testy potravinové intolerance (od 1.1.2021 do 31.1.2021) na webu hanalang.cz!

Chceme s Vámi sdílet novoroční akci na testy potravinové intolerance ImuPro, kterou nabízí naše nutriční terapeutka Hanka Lang na svém webu. Můžete je získat o 21 % levněji:

 

21 % sleva na testy potravinové intolerance Pro Immun M

Pokud stále váháte nad tím, zda si dovolit provést test potravinové intolerance, nyní máte jedinečnou příležitost. Leden bývá měsícem plným předsevzetí, kdy si mnoho z nás slibuje změnu – lépe jíst, méně se stresovat, zhubnout nebo přibrat. Počáteční nadšení do změn však brzo opadá a máme tendenci se vracet do starých "zajetých" kolejí.

 

Některé z nás však dlouhodobě trápí různé zdravotní obtíže, které velmi často souvisí s potravinovými alergiemi, ale bez potřebné akce původ těchto problémů nezjistíme. Proto jsem pro vás připravila velkou novoroční slevu 21 % (máme tu přece rok 2021!) na všechny testy potravinových intolerancí ImuPro objednané přes moje stránky hanalang.cz. Abyste začali v novém roce správně, a už se netrápili intolerancemi potravin, zhubli rychleji, měli se prostě fajn. Věřím, že tato sleva je dostatečnou motivací, proč do testu (konečně) jít.

 

Test potravinové intolerance z pohodlí vašeho domova s lehkostí, provést jej zvládne každý. Přijde Vám poštou sada na odběr krve, kterou zašlete přímo do laboratoře.

 

Navíc tu máme vánoční čas, který by měl být o domácí pohodě, být časem bilancování, zklidnění. Pro mnoho lidí je však spíše časem stresu a nakupování dárků na poslední chvíli. Zvolněte a řešte to více podstatné. A třeba si pořiďte místo mnohdy zbytečných dárků test intolerance potravin, pro sebe nebo své blízké, a začněte od Nového roku trochu jinak. Fyzicky jej pod stromečkem mít sice nebudete, ale i tak se máte na co těšit. Objednávat můžete přímo na mém mailu hana.lang@mitolife.cz nebo pomocí formuláře na stránce zde. Objednávat testy můžete již v prosinci 2020, stačí uvést, že chcete využít akci se slevou 21 % a testy zaslat až v lednu.

Více informací o testech ImuPro zjistíte zde: https://www.hanalang.cz/testy-intolerance-potravin/

 

A jak testování probíhá můžete zhlédnout ve videu: