Nové logo, nové barvy, nové etikety produktů, stejné složení. TISSO mění design.

TISSO v novém kabátě

novydesign

 

Máme pro vás velkou novinku. U našeho dodavatele vašich oblíbených německých doplňků stravy, značky TISSO, proběhla po 20 letech kompletní úprava designu a vzhledu všech produktů!

Změna přinesla nové logo, nové etikety produktů, nový oficiální web tisso.de,... Nové je zkrátka vše, kromě toho nejdůležitějšího – osvědčené složení produktů zůstává a samotné receptury se nemění.

Naše společnost MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem doplňků stravy TISSO v České a Slovenské republice. Proto našemu dodavateli přejeme hodně štěstí do této velké změny a věříme, že se tento redesign bude líbit i vám.

 

Změna názvu u některých produktů

Spolu se změnou vzhledu se TISSO ještě rozhodlo pro změnu názvů u některých produktů. Tyto změny jsou drobného charakteru, ale měly by přinést větší přehlednost a orientaci v nabídce.

Původní název Nový název
Pro Curmin Complete II Pro Curcumin
Pro Curmin Forte Pro Curcumin Forte
Pro Iodine Pro Jod
Pro Vita B Complete Pro Vitamin B Komplex
Pro Vita D3 Öl Pro Vitamin D3 Öl 100 kids
Pro Vita D3 Öl Forte Pro Vitamin D3 Öl 1.000
Pro Vita D3 10.000 Pro Vitamin D3 10.000
Pro Vita C Pro Vitamin C

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Aktuálně máme na skladě ještě produkty s předchozími etiketami a názvy produktů. Může se tedy stát, že vám v balíčku přijdou některé produkty se starým vzhledem, a některé produkty již se vzhledem novým. Prosíme o pochopení a trpělivost do té doby, než se vše sjednotí. Stejně tak budeme postupně měnit v našem e-shopu Mitolife.cz všechny fotografie produktů a balíčků na nové verze. 

Jak již však bylo zmíněno, obsah produktů v obou baleních je shodný.