Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 350 hodnocení
5
344x
4
3x
3
1x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LS Avatar autora Lenka Steinbichler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22. 3. 2023
NM Avatar autora Nikola Mašová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14. 3. 2023
Jsem spokojená moc! Doporučuji.
JK Avatar autora Jaroslav Kaplan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 2. 2023
JŠ Avatar autora Jan Šindelář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6. 2. 2023
AŠ Avatar autora Anna Ševčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6. 2. 2023
Jsem spokojená..Tento produkt mi velice pomohl. .
IV Avatar autora Iveta Vitáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6. 2. 2023
AŠ Avatar autora Anna Ševčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 12. 2022
Ano,velice spokojená.
IK Avatar autora Ilona Kulhankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6. 12. 2022
Ano vše v pořádku
SH Avatar autora Stanislava Hanušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27. 9. 2022
Rychle vyřízení, produkty chtějí k hodnocení čas, takže nevím SH
MK Avatar autora Marcela Krejsova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5. 9. 2022
Velmi rychlé zaslání zboží, skvěle fungující přípravek
JB Avatar autora Jaroslav Balvín Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30. 8. 2022
Velice mi tento produkt pomohl.
AP Avatar autora Andrea Pencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11. 8. 2022
Velká spokojenost s obchodem a produktem.
KM Avatar autora Kristýna Mothejzíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7. 3. 2022
Skvělé produkty, rychlé doručení.
AP Avatar autora Alice Prokešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30. 1. 2022
Při zažívacích potížích cítím úlevu už po prvních dnech používání. Navíc je přírodní. Mohu jen doporučit!
ML Avatar autora Michaela Luksová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21. 12. 2021
Velmi rychlé dodání zboží a navíc dáreček, který potěšil
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6. 12. 2021
+ Dostupnost produktů
+ Kvalitní produkty
+ Ceny produktů i dopravy
+ Rychlost doručení
+ Další materiály a informace o užívání a účincích

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3. 8. 2021
Velmi rychlé zaslání zboží, skvěle fungující přípravek
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2. 7. 2021
+ Rychle odeslani a kvalitni zabaleni produktu. Prehlednost webovych stranek.

D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 6. 2021
Vše perfektní, super komunikace, velmi rychlé dodání
JS Avatar autora Jana Schneider Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20. 5. 2021
Dobrá komunikace i rychlost dodání.

Ovládací prvky výpisu

350 položek celkem