Odkazy

Zde najdete zajímavé odkazy na internetové stránky zabývající se tematikou výživy,
zdravého životního stylu, hubnutí, sportu, péče o tělo.

 

NejHubnuti.cz – web s tipy jak zhubnout, jak nejlépe sestavit svůj jídelníček, nutriční požadavky na správnou výživu.

Výhradní dovozce solárního vařiče a grilu pro ekologické a zdravé grilování bez kouře, sazí, bez připálení. Produkty jako GoSun Sport nebo GoSun Grill si zamilujete a budete je chtít mít neustále při sobě doma i na dovolené. Chutná a zdravá příprava jídel.

Kadeřnictví, masáže a nehtovou modeláž nabízí kosmetické studio Pink In v Teplicích.

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Pořiďte si na své letní cestování a sportování některý ze špičkových rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce kajaků Hobie do ČR i SK.

Profesionální gelové a akrylové nehty koupíte ve specializovaném eshopu Profinehty.eu. K dispozici je i řada produktů pro péči o přírodní nehty.

Vyberte si vhodnou obuv na sport: běžecké boty, trailové boty, brusle a inliny. Bez nich se žádný sportovec neobejde.

Reality v USA na Floridě – porozhlédněte se po zajímavé příležitosti v oblasti investice do nemovitostí na Floridě a bydlete na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Sledujte webové stránky Běháme.cz o běhání a zdravém životním stylu. Může Vás zajímat především sekce výživa a běhání s informacemi o pitném režimu při běhu, sportovní výživě před závodem a podobně.

Lázně Karlova Studánka – ubytování a rekreace v srdci Jeseníků. Lázně jsou ideální pro odpočinek po léčbě závažného onemocnění, rekonvalescenci po zranění apod.

Kavárna Litvínov nabízí kvalitní kávu a alkoholické i nealkoholické nápoje, wifi zdarma a možnost pronájmu kavárny.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Výživový poradce Stanislava Koubová – strava při hubnutí, individuální sestavení výživového plánu.

Hledáte levné letenky na ideální dovolenou? Nejlépe spojenou s nějakým ozdravným pobytem či terapií v lázeňských střediscích a podobných destinacích zaměřených na zdraví?

Znáte dulcimer? Jedná se o zajímavý a jednoduchý strunný nástroj, na který se naučí hrát za chvilku i úplný začátečník. I hudba může léčit a blahodárně působit především na lidskou psychiku.

Vyzkoušejte novou adrenalinovou zábavu, u které se zapotíte a pobavíte zároveň – aqua zorbing v Praze.

Terapie EFT v Praze – uzdravte své emoce pomocí metody EFT z oboru energetické psychologie. Terapeutka Jana Čechráková Vám ráda pomůže. Kromě toho se zaměřuje i na čím dál známější kvantovou terapii.

Kosmetický salón, manikúra a pedikúra Most – nechejte se hýčkat a dopřejte si regeneraci a zkrášlení v kosmetickém a nehtovém salonu v Mostě.

Rehabilitace a masáže v Olomouci – nechte si srovnat držení páteře od profesionálních fyzioterapeutů z OK Rehabky.

Tip pro tematické internetové obchody jako jsme my: Grafstudio Vám zajistí návrh a výrobu reklamních plachet a dalších firemních tiskovin. Působí ve Středočeském kraji i v Praze, kde je toto studio schopné billboardy vyvěsit pomocí speciální plošiny. Reklama na Váš internetový obchod či firmu pak bude vidět i mimo web.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Pronájem atrakcí – parta z Agentury Říha pro Vás uspořádá zábavné doprovodné programy na míru, teambuildingové akce či akce pro děti.

Jednorázový instantní gril z Dánska. Vyzkoušejte Casus Grill a dejte zelenou přírodě a čistému životnímu prostředí.

Podlahy Most – přijďte se podívat na prodejnu k Šujanům v Mostě. Mají zde zcela novou výstavku vinylových podlah, jejich umístění a montáž zvládnete i sami.

Pronájem zábavných atrakcí pro děti a doprovodné programy – vsaďte na osvědčenou zábavu na všech společenských akcích a událostech, které pořádáte.

Sepsání a revize smluv online – právní služby od právníků na Platná smlouva.cz

Ubytování v Liberci

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.