Odkazy

Zde najdete zajímavé odkazy na internetové stránky zabývající se tematikou výživy,
zdravého životního stylu, hubnutí, sportu, péče o tělo.

 

NejHubnuti.cz – web s tipy jak zhubnout, jak nejlépe sestavit svůj jídelníček, nutriční požadavky na správnou výživu.

Výhradní dovozce solárního vařiče a grilu pro ekologické a zdravé grilování bez kouře, sazí, bez připálení. Produkty jako GoSun Sport nebo GoSun Grill si zamilujete a budete je chtít mít neustále při sobě doma i na dovolené. Chutná a zdravá příprava jídel.

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Pořiďte si na své letní cestování a sportování některý ze špičkových rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce kajaků Hobie do ČR i SK.

Naples Florida – porozhlédněte se po zajímavé příležitosti v oblasti investice do nemovitostí na Floridě a bydlete na jednom z nejkrásnějších míst světa ve městě Naples.

Sledujte webové stránky Běháme.cz o běhání a zdravém životním stylu. Může Vás zajímat především sekce výživa a běhání s informacemi o pitném režimu při běhu, sportovní výživě před závodem a podobně. Dozvíte se také, jak vypadat o 10 let mladší.

Lázně Karlova Studánka – ubytování a rekreace v srdci Jeseníků. Lázně jsou ideální pro odpočinek po léčbě závažného onemocnění, rekonvalescenci po zranění apod.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Vyzkoušejte novou adrenalinovou zábavu, u které se zapotíte a pobavíte zároveň – aqua zorbing v Praze.

Terapie EFT v Praze – uzdravte své emoce pomocí metody EFT z oboru energetické psychologie. Terapeutka Jana Čechráková Vám ráda pomůže. Kromě toho se zaměřuje i na čím dál známější kvantovou terapii.

Kosmetický salón, manikúra a pedikúra Most – nechejte se hýčkat a dopřejte si regeneraci a zkrášlení v kosmetickém a nehtovém salonu v Mostě.

Rehabilitace a masáže v Olomouci – nechte si srovnat držení páteře od profesionálních fyzioterapeutů z OK Rehabky.

Koloběžky Olomouc – prodej kvalitních koloběžek značky MIBO v kamenné prodejně v Olomouci.

Tip pro tematické internetové obchody jako jsme my: Grafstudio Vám zajistí návrh a výrobu reklamních plachet a dalších firemních tiskovin. Působí ve Středočeském kraji i v Praze, kde je toto studio schopné billboardy vyvěsit pomocí speciální plošiny. Reklama na Váš internetový obchod či firmu pak bude vidět i mimo web.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Jednorázový instantní gril z Dánska. Vyzkoušejte Casus Grill a dejte zelenou přírodě a čistému životnímu prostředí.

Podlahy Most – přijďte se podívat na prodejnu k Šujanům v Mostě. Mají zde zcela novou výstavku vinylových podlah, jejich umístění a montáž zvládnete i sami.

Pronájem zábavných atrakcí pro děti a doprovodné programy – vsaďte na osvědčenou zábavu na všech společenských akcích a událostech, které pořádáte.

Sepsání a revize smluv online – například dědická smlouva se vyplatí od právníků na Platná smlouva.cz.

Ubytování v Liberci

Šárka Pěnkavová z Olomouce je módní stylistka, která Vám pomůže s výběrem vhodného outfitu pro různé příležitosti. Nabízí různé služby: osobní nákupy se stylistkou, kontrolu šatníku a další.

Rybářské kroužky v Brně – o rybách od pravých rybářů pro děti.

Zregenerujte a dejte svému tělu možnost zcela vypnout. Pronajměte si ubytování na Vysočině ve stylové dřevěné roubence, kterou si zamilují rodiny s dětmi, jednotlivci, páry i skupiny. Nabízí 7 míst k pohodlnému přespání a 2 přistýlky.

Mobilní podia a další nabídku techniky k pronájmu zařizuje agentura Startproduction z Prahy – včetně technického zajištění akcí.

Geodetické mapy a údržba polohopisných dat a výškových bodů zaměření provedených v okrese Jihlava.

Vybavení na azbest a pro práci s dalšími nebezpečnými materiály nakoupíte přes Puresolutions.cz. Pracujte s azbestem opatrně.

Módní značky Frank Lymann, Gerry Weber, Esqualo a další nakoupíte pohodlně online přes nový e-shop BestCollection.cz.

Zavařovací sklenice WECK pro zdravé mlsání a zavařování.

TRUE GARLIC PASTE je silná česneková pasta bez soli, díky které máte čerstvý česnek vždy po ruce k vašemu zdravému vaření.

Železářství Uničov – v prodejně Mafila Stav v Uničově nakoupíte široký sortiment dodavatelů značek Dewalt, Fieldmann a dalších.

S kajaky Hobie objevujte zcela nový svět pohody na vodě a rybaření.

Prožíváte náročnou situaci v životě související se závislostí, se kterou si nedokážete poradit? Online adiktologická poradna v rámci Adiktologické ambulance Olomouc vám může pomoci.