Odkazy

Zde najdete zajímavé odkazy na internetové stránky zabývající se tematikou výživy,
zdravého životního stylu, hubnutí, sportu, péče o tělo.

Hledáte rychlou a kvalitní zubní péči v Praze? Soukromá zubní pohotovost Praha Élysée Dental je tu pro vás. Nabízí okamžitou pomoc při zubních bolestech, úrazech a dalších urgentních situacích.

NejHubnuti.cz – web s tipy jak zhubnout, jak nejlépe sestavit svůj jídelníček, nutriční požadavky na správnou výživu.

Výhradní dovozce solárního vařiče a grilu pro ekologické a zdravé grilování bez kouře, sazí, bez připálení. Produkty jako GoSun Sport nebo GoSun Grill si zamilujete a budete je chtít mít neustále při sobě doma i na dovolené. Chutná a zdravá příprava jídel.

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Pořiďte si na své letní cestování a sportování některý ze špičkových rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce kajaků Hobie do ČR i SK.

Sledujte webové stránky Běháme.cz o běhání a zdravém životním stylu. Může Vás zajímat především sekce výživa a běhání s informacemi o pitném režimu při běhu, sportovní výživě před závodem a podobně. Dozvíte se také, jak vypadat o 10 let mladší.

Lázně Karlova Studánka – ubytování a rekreace v srdci Jeseníků. Lázně jsou ideální pro odpočinek po léčbě závažného onemocnění, rekonvalescenci po zranění apod.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Vyzkoušejte novou adrenalinovou zábavu, u které se zapotíte a pobavíte zároveň – aqua zorbing v Praze.

Kosmetický salón, manikúra a pedikúra Most – nechejte se hýčkat a dopřejte si regeneraci a zkrášlení v kosmetickém a nehtovém salonu v Mostě.

Rehabilitace a masáže v Olomouci – nechte si srovnat držení páteře od profesionálních fyzioterapeutů z OK Rehabky.

Koloběžky Olomouc – prodej kvalitních koloběžek značky MIBO v kamenné prodejně v Olomouci.

Tip pro tematické internetové obchody jako jsme my: Grafstudio Vám zajistí návrh a výrobu reklamních plachet a dalších firemních tiskovin. Působí ve Středočeském kraji i v Praze, kde je toto studio schopné billboardy vyvěsit pomocí speciální plošiny. Reklama na Váš internetový obchod či firmu pak bude vidět i mimo web.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Jednorázový instantní gril z Dánska. Vyzkoušejte Casus Grill a dejte zelenou přírodě a čistému životnímu prostředí.

Podlahy Most – přijďte se podívat na prodejnu k Šujanům v Mostě. Mají zde zcela novou výstavku vinylových podlah, jejich umístění a montáž zvládnete i sami.

Sepsání a revize smluv online – například dědická smlouva se vyplatí od právníků na Platná smlouva.cz.

Ubytování v Liberci

Šárka Pěnkavová z Olomouce je módní stylistka, která Vám pomůže s výběrem vhodného outfitu pro různé příležitosti. Nabízí různé služby: osobní nákupy se stylistkou, kontrolu šatníku a další.

Rybářské kroužky v Brně – o rybách od pravých rybářů pro děti.

Zregenerujte a dejte svému tělu možnost zcela vypnout. Pronajměte si ubytování na Vysočině ve stylové dřevěné roubence, kterou si zamilují rodiny s dětmi, jednotlivci, páry i skupiny. Nabízí 7 míst k pohodlnému přespání a 2 přistýlky.

Mobilní podia a další nabídku techniky k pronájmu zařizuje agentura Startproduction z Prahy – včetně technického zajištění akcí.

Geodetické mapy a údržba polohopisných dat a výškových bodů zaměření provedených v okrese Jihlava.

Vybavení na azbest a pro práci s dalšími nebezpečnými materiály nakoupíte přes Puresolutions.cz. Pracujte s azbestem opatrně.

Módní značky Frank Lymann, Gerry Weber, Esqualo a další nakoupíte pohodlně online přes nový e-shop BestCollection.cz.

Zavařovací sklenice WECK pro zdravé mlsání a zavařování.

TRUE GARLIC PASTE je silná česneková pasta bez soli, díky které máte čerstvý česnek vždy po ruce k vašemu zdravému vaření.

Železářství Uničov – v prodejně Mafila Stav v Uničově nakoupíte široký sortiment dodavatelů značek Dewalt, Fieldmann a dalších.

S kajaky Hobie objevujte zcela nový svět pohody na vodě a rybaření.

Prožíváte náročnou situaci v životě související se závislostí, se kterou si nedokážete poradit? Online adiktologická poradna v rámci Adiktologické ambulance Olomouc vám může pomoci.

Pokud se vám stane dopravní nehoda, existují možnosti, jak se dopomoci svých práv. Spolek ProBonum se zaměřuje na tyto případy.

Na zpětné financování nemovitosti je tu společnost Bydlím doma s.r.o.

Malování kanceláří a malování pokojů Praha nabízí Dušan Pecháček již mnoho let. Můžeme jej vřele doporučit.