Pro Amino MA8

Představujeme Pro Amino MA8, kvalitní doplněk stravy, který je navržen tak, aby poskytnul tělu všechny 8 esenciálních aminokyselin, které naše tělo potřebuje pro optimální fungování. Všechny tyto aminokyseliny jsou přítomny v rychle vstřebatelné, volné formě a v poměru, který dokonale odpovídá lidskému aminokyselinovému vzorci.

Co dělá Pro Amino MA8 tak výjimečným? Jeho jedinečné složení zaručuje, že žádná aminokyselina nemá limitující účinek, což znamená, že všechny obsažené aminokyseliny jsou prakticky zcela k dispozici pro tvorbu tělesných bílkovin. Díky tomu je 99 % aminokyselin v tomto produktu metabolizováno anabolicky. To znamená, že procesy katabolického metabolismu produkují pouze 1 % odpadního dusíku a energie, což šetří kalorie a ulevuje játrům, ledvinám a trávicímu systému.

Pro Amino MA8 je k dispozici v praktické balení obsahující 420 tobolek. Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku balení. Doručujeme do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Amino MA8 a poskytněte svému tělu kvalitní a efektivní podporu, kterou potřebuje!

1 419 Kč
Dostupnost: Skladem (20 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Proteiny pro sportovce Pro Amino MA8

Komplex všech esenciálních aminokyselin

Bílkoviny: Správná kombinace rozhoduje.

Pro Amino MA8 dodává tělu všech 8 esenciálních aminokyselin v rychle vstřebatelné, volné formě a v poměru, který dokonale odpovídá lidskému aminokyselinovému vzorci.

99 % anabolicky využitelných proteinů.

V jedinečném složení Pro Amino MA8 nemá žádná aminokyselina limitující účinek, takže všechny obsažené aminokyseliny jsou prakticky zcela k dispozici pro tvorbu tělesných bílkovin: 99 % aminokyselin je metabolizováno anabolicky. To znamená, že katabolickými procesy vzniká pouze 1 % odpadního dusíku a energie, což šetří kalorie a ulevuje játrům, ledvinám a trávení.

Rychlá absorpce.

Volně dostupné aminokyseliny nemusí být nejprve enzymaticky tráveny a dostávají se rychle do krve. Obaly kapslí z rychle se rozpouštějícího pullulanu podporují přímé vstřebávání.

100 % veganské a bez přidaných látek.

Aminokyseliny a veganský pullulan – nic jiného. Pro Amino MA8 je zcela bez přísad a poskytuje všechny esenciální aminokyseliny z rostlinných zdrojů.

  • 10 g esenciálních aminokyselin na denní dávku (EAA včetně BCAA)
  • 99 % míra syntézy bílkovin
  • rychlá absorpce
  • 100 % vegan, kapsle: pullulan

Složení

L-leucin (16,13 %); potah tobolek. Pullulan, st. 0; L-lysin HCL (14,67 %); L-valin (13,61 %); l-Isoleucin (12,18 %); L-fenylalanin (10,59 %); L-threonin (9,12 %); l-methionin (5,74 %); L-tryptofan (3,02 %);

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

L-leucin 

1 964,00 mg

L-valin 

1 657,00 mg

L-isoleucin 

1 483,00 mg

L-lysin 

1 429,00 mg

L- fenylalanin 

1 289,00 mg

L-threonin 

1 111,00 mg

L-methionin 

699,00 mg

L-tryptofan 

368,00 mg

* doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Užívejte 2x denně 7 tobolek s dostatečným množstvím tekutin. Nejlépe nalačno cca půl hodiny před tréninkem nebo alespoň 30 minut před jídlem.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
5x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.