Pro Mineral Complete

Od vápníku po zinek: Pro Mineral Complete poskytuje všechny důležité minerály v dokonalých dávkách v jedné receptuře a zároveň zajišťuje jejich optimální vstřebávání díky jedinečné škále celkem 17 výborně biologicky dostupných látek.

Obsah: 280g = 300 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

1 419 Kč
Dostupnost: Skladem (20 ks)
Pro Mineral Complete

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Doplněk stravy s minerály – Pro Mineral Complete

Doplněk stravy s 11 minerálními látkami, organicky vázanými minerály, hořčíkem a vápníkem v evolučním poměru 1:1

Důležité minerály jsou v tomto doplňku stravy k dispozici z několika zdrojů. Pro Mineral Complete obsahuje 3 formy hořčíku a po 2 formách vápníku, draslíku a zinku a manganu. Cílená kombinace anorganických solí s vybranými organickými cheláty aminokyselin a ovocných kyselin umožňuje, aby se minerály v těle obzvláště dobře vstřebávaly a využívaly. Poměr vápníku a hořčíku je 1:1 a odpovídá tak původní a přirozené stravě doby kamenné. Složení doplňuje multiminerální komplex z červené řasy Lithothamnium calcareum.

Bez přidaného železa a jódu – vhodné také pro muže a ženy po menopauze.

Složení

Bisglycinát hořečnatý (26,8 %); laktát vápenatý pentahydrát (25,2 %); glukonát draselný (16,1 %); potahová látka: Pullulan (velikost obalu tobolky 00); malát hořečnatý (5,1 %); bambusový extrakt (křemík) (2,9 %); L-leucin (2,1 %); chlorid draselný (2,1 %); AquaminTM (červená řasa Lithothamnium calcareum) (1,8 %); směs rýžových extraktů (1,6 %); protispékavé látky: askorbylpalmitát (1,1 %); glukonát zinečnatý (0,6 %); mono-L-methionin sulfát zinečnatý (0,4 %); tetraboritan di-sodný dekahydrát (0,3 %); selenan sodný (0,2 %); glukonát manganatý; bisglycinát měďnatý; bisglycinát manganu; pikolinát chromu; dihydrát molybdenanu sodného

1 dextrorotická kyselina mléčná

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Hořčík

z bisglycinátu hořečnatého

z malátu hořečnatého

z minerálního komplexu AquaminTM

375 mg

300 mg

71,3 mg

3,7 mg

100,0

Vápník

z laktátu vápenatého

z minerálního komplexu AquaminTM

375 mg

325 mg

50 mg

46,9

Draslík

z chloridu draselného

z glukonátu draselného

350 mg

100 mg

250 mg

17,5

Zinek

z glukonátu zinečnatého

z methioninu zinku

15 mg

7,5 mg

7,5 mg

150,0

Měď z bisglycinátu měďnatého

1 mg

100,0

Mangan

z glukonátu manganatého

z bisglycinátu manganu

1 mg

0,5 mg

0,5 mg

50,0

Chrom z pikolinátu chromu

200 µg

500,0

Molybden z molybdenanu sodného

100 µg

200,0

Bór z tetraboritanu sodného

3 mg

 

Selen ze selenanu sodného

150 µg

272,7

Křemík z bambusového extraktu

93,5 mg

 

L-Leucin

200 mg

 

*  doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 10 kapslí s dostatečným množstvím tekutiny rozložené do celého dne
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky hořčíku mohou mít u citlivých jedinců projímavý účinek.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
3x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.