Pro Osteo Complete

Tento produkt dostal své jméno od latinského názvu kosti – os.

Svým složením nabízí s nebývalou péčí a sílou přírody optimální výživu  kostí, chrupavek, zubů a cév, přispívající ke správné tvorbě kolagenu. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, chondroitin a glukosamin. Pokud hovoříme o kolagenu, nesmíme zapomenout na vitamín C, nezbytný vitamín při tvorbě kolagenu. To, a mnohem více nabízí Pro Osteo Complete v jednom jediném výrobku. 

Obsah: 103,7 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 419 Kč

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

 

TISSO_Naturprodukte_Pro-Osteo-Complete

Pochoutka pro náš pohybový aparát  

Pro Osteo Complete od TISSO kombinuje řadu nezbytných živin pro pohybový aparát. Najdete v něm mimo jiné výtažek ze slávky zelenoústé, mumia, silicium ale i bor, chrom, hořčík. 

Glukosamin sulfát je v těle přirozeně se vyskytující sloučenina, která patří do skupiny glykosaminglykanů. V těle se nachází především v chrupavce, kde je odpovědná za optimální pohyblivost kloubu. 

Chondroitin sulfát je tělu přirozený polysacharid. V lidském těle se nachází v pojivových tkáních, jako jsou kloubní chrupavky nebo kosti. Výjimečný je schopností osmoticky zadržovat vodu, čímž příznivě ovlivňuje elasticitu pojivových tkání. 

Hydrolyzovaný kolagen je vláknitý protein, který se podílí na pružnosti kůže, šlach, kloubů, kostí a svalů. Aby byl pro tělo lépe vstřebatelný, procesem zvaným hydrolýza se z proteinových fibril kolagenu stávají menší kolagenní peptidy. Ty vynikají vysokou biologickou dostupností a účinností.  

Speciální přísady

  • Membrána z vaječných skořápek: Zcela přírodní prášek OVOMET® z vaječných skořápek vyrábí španělská společnost.

EggNovo S.L. v inovativním a patentovaném procesu.

  • Chondroitin, glukosamin a kolagen
  • kadidlo, slávka zelenoústá a mumijo
  • další stopové prvky: Bór a křemík

Složení

Glucosamin sulfát 2 KCL (23,4 %); Magnesium laktát  Dihydrát (18,2 %); Obal tobolek: Hydroxypropylmethyl cellulóza (Kapselhülle Gr. 0); Kollagen hydrolyzovaný (hovězího původu); Chondroitin sulfát (hovězího původu) (11,1 %); Membrána z vaječných skořápek (EggNovo OVOMET®) (7,0 %); prášek slávky zelenoústé; kadidlo (3,2 %); Mumijo; extrakt z plodu šípku (0,6 %); Bor (di-Natrium tetraborát-Decahydrát) (0,6 %); Bambusové klíčky-Extrakt; sulfát zinku Heptahydrát (0,2 %); glukonan Manganatý (0,2 %); Vitamin D3 (Cholecalciferol)

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Membrána z vaječných skořápek (EggNovo OVOMET®)

300,00 mg

Bor (di-Natrium tetraborát-Decahydrát)

3,00 mg

 

Chondroitin sulfát

480,00 mg

 

Chrom

82,90 μg

207,25

Glukosamin-sulfát

550,00 mg

 

Prášek ze slávky zelenoústé

150,00 mg

 

Hydrolyzovaný kolagen

480,00 mg

 

Hořčík

80,00 mg

21,3

Mangan

0,8 mg

40

Mumio

120,00 mg

 

Výtažek z plodů  šípku

z toho Vitamín C

26,70 mg

12,00 mg

 

15

Vitamín D3

10,00 μg

200

výtažek z bambusových klíčků

z toho oxid křemičitý

13,00 mg

10,00 mg

 

Zinek

2,40 mg

24

*  doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2x 4 kapsle s dostatečným množství vody, nejlépe k jídlu.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ: Při omezené toleranci na glukózu je nutné hlídat hladinu cukru v krvi a dávky insulinu. Při užívání kumarinových léčiv snižujících srážlivost krve musí být dávkování nutně konzultováno s lékařem. Obsahuje měkkýše, pozor při známé alergii na obsažené látky. Není vhodné pro těhotné, kojící ženy a děti.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz 
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.