Aktualita: Nově u nás zaplatíte i on-line platební kartou

Jak jsme slibovali v předchozí novince, nyní je již možné platit v našem e-shopu Mitolife.cz on-line platební kartou! Pokud jste tedy na tento způsob plateb zvyklí, nic nebrání tomu platit velmi pohodlně a hlavně okamžitě kartou přímo v pokladně e-shopu.

Pokud platby kartou nevyužíváte, máte také možnost přes platební bránu platit online bankovním převodem.

Obě metody jsou výborné v tom, že nemusíte sami vypisovat do internetového bankovnictví číslo účtu, částku, variabilní symbol apod., ale hlavně po správně provedené transakci je zboží zaplaceno okamžitě. Díky tomu se ještě více urychlí expedice Vaší objednávky, protože již nemusíme čekat i několik dní na připsání částky na účet, jako je tomu v případě běžného bankovního převodu.

online-platby-kartou

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate, jeden z největších poskytovatelů platebních bran v ČR. Společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platební brána umožňuje úhradu zboží již zmíněnými dvěma metodami:

 

1. Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

2. Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Více o online platbách v našem e-shopu najdete na této stránce.