Nově nabízím i online konzultace a stěhuji poradnu do Kamenice-Ládví u Prahy

Online konzultace

Protože osobní konzultace v poradně nyní kvůli aktuálním opatřením nejsou možné, rozhodla jsem se vyhovět vašim požadavkům a nabízet také základní konzultace v online podobě. Ty mají jednoznačnou výhodu například oproti klasickému telefonování v tom, že se můžeme vidět alespoň přes telefon či webkameru. A jako bonus nemusíte jezdit do mé ordinace, pokud bydlíte třeba na druhém konci republiky. Takže pokud jste váhali, zda za mnou přijet nebo nepřijet kvůli vzdálenosti, online konzultace tento problém eliminuje.

Online konzultace aktuálně probíhají každé úterý a čtvrtek od 12:00–18:00 v předem domluvené termíny. Pro rezervaci termínu prosím využijte kontaktní informace zde. Vše o této nové službě najdete na stránce Online konzultace.

Chci také připomenout, že na testy potravinové intolerance  se lze také objednat online. Tento test zvládne provést každý z pohodlí svého domova. Více informací o testech zde.

Stěhování poradny do Kamenici-Ládví u Prahy

Další novinkou je, že jsme přestěhovali poradnu Mitolife. Od 8. 3. 2021 ji najdete na nové adrese Lomená 1145, 251 68 Kamenice-Ládví. Od původní poradny je to cca 30 kilometrů a můžete dojet pohodlně autem. Stejně jako na předchozí adrese, otevírací doba bude pouze v předem objednané termíny. Jakmile budou možné osobní konzultace, můžete mě kontaktovat a rezervovat si termín.