Nenechte si ujít nový ebook zdarma: Přirozená cesta ke zdraví

Tak, jak můžete své zdraví ovlivňovat negativně, tak ho můžete ovlivňovat také pozitivně. Každá nemoc, každé vychýlení z rovnováhy, lze řešit a věřte, že NIKDY NENÍ POZDĚ. V každém věku můžete být plni energie, elánu a radosti.

V mém novém ebooku Přirozená cesta ke zdraví nahlížím na zdraví člověka z perspektivy Cellsymbiosistherapie podle originálního konceptu MUDr. Heinrichera Kremera.

Podle tohoto konceptu se také řídím v mé praxi celostní nutriční terapie. Po přečtení ebooku tedy budete mít jasnější představu o tom, co je nutriční terapie a co není. Ale hlavně se dozvíte několik stěžejních principů, které jsou pro zdraví zásadní, a na kterých můžete začít pracovat ještě dnes.

3D-obal-Přirozená-cesta-ke-zdraví

Stáhnout ebook Přirozená cesta ke zdraví ZDARMA

 

V ebooku se dozvíte spoustu užitečných informací, které vycházejí z mé praxe

Návodů, rad a doporučení o tom, jak dosáhnout věčného zdraví, je v dnešní době k dispozici nespočetné množství. Každý z těchto návodů má své zastánce a každý nabízí určité výsledky. Ale ne vše je vždycky tak, jak se na první pohled jeví. Spousta přístupů ke zdraví se mezi sebou zdánlivě vylučuje, některé přináší pouze krátkodobé účinky, některé se soustředí pouze na určitou část organismu a jeho zbytek neberou v úvahu, …

Najít mezi těmito přístupy tu „správnou“ cestu, která vám sedne a dovede vás k požadovanému cíli, rozhodně není snadné.

Věnuji se zdraví již více než 20 let a během této doby jsem se setkala s mnoha přístupy ke zdraví a některé z nich jsem sama vyzkoušela a vystudovala. Můj přístup ke zdraví se v čase vyvíjel a postupně formoval. Nějakou dobu jsem hledala, zkoušela a prověřovala, ale nakonec jsem našla. A o tom je můj nový ebook.

Stáhnout ebook Přirozená cesta ke zdraví ZDARMA