Aktualita: Nové produkty / podzim 2018 – Pro Omega Ultra, Pro Phytobiose, Pro Pro Vita D3 ÖL Forte

Vážení zákazníci,

s radostí Vám oznamujeme, že se nabídka našeho eshopu rozrostla o nové členy :-). Jsou to exkluzivní novinky od našeho dodavatele – společnosti Tisso. Věříme, že Vás tyto nové preparáty zaujmou, a že zaplní prázdná místa v nabídce produktů, které Vám u nás třeba chyběly. V této novince Vám všechny nové produkty představíme.

Není náhodou, že Vám je nabízíme právě od letošního podzimu, neboť všechny 3 produkty jsou pro podzimní období velmi vhodné.

 

Doplněk stravy Pro Omega Ultra s omega 3, 6 a 9 z oleje z tresčích jater

TISSO_Produktbild_OmegaUltra-2baleni

Pro Omega Ultra poskytuje tělu vysoce kvalitní mořské mastné kyseliny z norského oleje z tresčích jater (šetrný divoký lov). Všechny mastné kyseliny jsou přítomny v přírodní a optimálně využitelné triglyceridové formě (TG).

Obsah: 150 ml

Více o produktu.

 

Přírodní výživový doplněk Pro Phytobiose

TISSO_Produktbild_Phytobiose

Pro Phytobiose obsahuje vitamín C, vitamín B12 a zinek, stejně jako vybrané přírodní výtažky s minerály, stopovými prvky, vitamíny a sekundárními rostlinnými látkami (včetně flavonoidů, terpenů a glykosidů z hořčičného oleje).

Obsah: 16,3 g = 30 kapslí

Více o produktu.

 

Výživový doplněk Pro Vita D3 ÖL Forte nabízí lehce dávkovatelný vitamín D3 ve formě oleje

TISSO_Naturprodukte_Pro-Vitamin-D3-Oel-1000

Velká výhoda tohoto doplňku je, že v jediné kapce se nachází 1000 I.E. (mezinárodních jednotek) vitamínu D3. Forma oleje usnadňuje vstřebávání vitamínu D3.

Obsah: 15 ml

Více o produktu.