Aktualita: Pozvánka na besedu Celostní medicína v dialogu

Krásný den,

s velikou radostí Vám oznamuji, že můj veliký vzor a supervizor v oblasti mitochondriální medicíny, lékař Frank Stubenvoll, navštíví v říjnu Prahu.

Při této příležitosti věnuje jeden večer besedě pro klienty a přátele společnosti MitoLife.

 Tématem večera bude „celostní medicína jinak„, kde slovem JINAK mám v tomto případě na mysli V DIALOGU.

pozvánka na besedu besedy Celostní medicína v dialogu

Kdo je Frank Stubenvoll?

Frank působí již přes dvacet let v oblasti alternativní medicíny. Přednáší pro Akademii  Cellsymbiosistherapie podle konceptu Dr. Med. Heinricha Kremmera jako jeden s předních přednášejících. Vedle toho je odborným poradcem ve společnosti TISSO.

Pravidelně pořádá vlastní vzdělávací programy a přednáší na řadě kongresů, převážně na téma alternativní léčby rakoviny.

 

Jak bude beseda probíhat?

Předem si dovoluji upozornit, že se nejedná o žádnou odbornou přednášku! Frank bude odpovídat na dotazy návštěvníků. Budeme sdílet zkušenostidebatovat a polemizovat – prostě Beseda

Besedy se můžete zúčastnit buď jako tichý posluchač nebo můžete setkání obohatit vlastním příběhem a získat tak mnohdy neocenitelnou radu.

V případě, že by někdo chtěl zjistit konkrétní informace a přitom zůstat v anonymitě, může svůj dotaz vznést mým prostřednictvím.

Já, Hana Lang, budu v průběhu besedy působit jako klidný tlumočník a překladatel

Besedy se můžete zúčastnit buď jako tichý posluchač, nebo můžete setkání obohatit vlastním příběhem a získat tak mnohdy neocenitelnou radu.

 

Rezervujte si včas své místo

Abychom zachovali komorní atmosféru besedy, musíme bohužel omezit počet účastníků. Proto je nutné si předem a co nejdříve zarezervovat své místo. Můžete tak učinit mailem, přes sms nebo mi to zkrátka říct osobně. 

Budeme se těšit na příjemné a snad i velice inspirativní setkání

 

S přáním pěkného dne plného radosti

Hana Lang a Frank Stubenvoll