Aktualita: Pro Osteo Complete na klouby a kosti s novou recepturou

Pro Osteo Complete od  společnosti TISSO Vám nyní nabízí ještě více než předtím. Důkladně jsme revidovali složení receptury novými látkami jako je prášek z membrány skořápky, který ještě lépe vyživuje chrupavky ve všech kloubních systémech člověka. Dále jsme tento přírodní doplněk stravy obohatili o extrakty kadidla, o šípek a další stopové prvky jako křemík a bor, jež jsou nezbytné pro kostní metabolismus.

Pro Osteo Complete od TISSO dodává kosternímu systému základní komponenty chrupavky, minerály, stopové prvky a vitaminy, které jsou stěžejní při značeném fyzickém stresu (sportovci, manuální profese, ...), při zranění a pro lidi staršího věku.

pro-osteo

Na základní receptuře tohoto doplňku se nic nezměnilo. Sestává z hydrolyzovaného kolagenu, chondroitin sulfátu a glukosamin sulfátu.

Za další důležitou součást produktu považujeme vitamín C, který umožňuje správnou tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro funkci cév, chrupavek, kostí a zubů. A rovněž mangan spolu se zinkem, hořčíkem a vitamínem D udržují zdravé a pevné kosti.

Více o doplňku stravy na klouby a kosti se dozvíte zde, kde máte i možnost objednání Pro Osteo Complete přímo domů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.