Aktualita: Vánoční akce – Pro Omega Ultra (2 balení) za 989 Kč!

Nepřehlédněte naši vánoční akci na dvojbalení produktu Pro Omega Ultra. Někteří lidé mají ze své stravy čím dál větší problém získávat kvalitní omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Zvláště teď na podzim a v zimě, kdy tyto zdravé tuky naše tělo v dobách snížené obranyschopnosti organismu potřebuje o to více... Tresčí olej je velmi výživným doplňkem stravy pro děti i dospělé.

 

Doplněk stravy - olej z tresčích jater

Cena výhodného dvojbalení: 1378 Kč 989 Kč

Cena 1 balení: 689 Kč

Ušetříte 28% (389 Kč)

 

Koupit produkt ve slevě

 

Obsah dvoubalení je 300 ml.  Pro dospělého člověka se doporučuje užívat 10 ml pomocí přiložené odměrky. Dvojbalení Vám tedy vydrží na cca 30 dnů. Olej můžete užívat samostatně nebo jej přidat do chladných či teplých pokrmů. Nepřidávejte jej však do příliš horkých pokrmů, protože by vysoké teploty omega mastné kyseliny zničily.

Pro Omega Ultra v tekutém stavu s příjemnou chutí je velmi vhodný i pro děti. Dopřejte Vašim dětem kvalitní omega 3 mastné kyseliny s pozitivními účinky na zdraví. Doporučené užívání pro děti je nižší než pro dospělé, odvíjí se podle váhy dítěte. Pro další informace ohledně dávkování produktů pro děti volejte 602 450 774 nebo nám napište e-mail info@mitolife.cz.

 

O produktu Pro Omega Ultra

Pro Omega Ultra je doplněk stravy s omega-3, 6 a 9 mastnými kyselinami získanými z oleje z tresčích jater. Tyto tresky pochází z šetrného divokého lovu z Norska. Všechny mastné kyseliny jsou přítomny v přírodní a optimálně využitelné triglyceridové formě.

Díky přidanému antioxidantu vitaminu E a plnění při dusíku, jsou citlivé nenasycené mastné kyseliny účinně chráněny proti oxidaci. Součástí je také přírodní astaxantin.