Pro Omega Ultra (2 balení)

Omega 3 a omega 7 mastné kyseliny spolu s vitamínem E a  Astaxanthinem. 

Pro Omega Ultra dodává tělu vysoce kvalitní mořské mastné kyseliny z norského oleje z tresčích jater. Komplex přírodních mastných kyselin je bohatý na esenciální omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA a poskytuje i další cenné mastné kyseliny, zejména důležitou omega-7 kyselinu palmitoolejovou.

Jedna denní dávka (10 ml) obsahuje:

 • 2350 mg omega-3 (celkem)
 • 1070 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA)
 • 755 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA)
 • 640 mg kyseliny palmitoolejové (omega-7)

Abychom zajistili, že přípravek Pro Omega Ultra bude po otevření vystaven působení vzdušného kyslíku pouze po co nejkratší dobu, dodáváme měsíční dávku ve dvou 150 ml lahvičkách namísto jedné 300 ml lahvičky. V jantarových skleněných lahvích je olej navíc chráněn před lehkou oxidací.

Ve výhodném dvojbalení. Nákupem ušetříte až 28 %.

Obsah: 300 ml (150 ml / 1 balení)
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 065 Kč
Dostupnost: Skladem (23 ks)
Pro Omega Ultra (2 balení)
TISSO Produktbild OmegaUltra 2baleni
Novinka

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

 

Nejkvalitnější omega 3 mastné kyseliny ve výhodném dvojbalení Pro Omega Ultra

Přírodní omega 3 a omega 7 mastné kyseliny z divoké norské tresky

Pro Omega Ultra dodává tělu vysoce kvalitní mořské mastné kyseliny z norského oleje z tresčích jater. Komplex přírodních mastných kyselin je bohatý na esenciální omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA a poskytuje i další cenné mastné kyseliny, zejména důležitou omega-7 kyselinu palmitoolejovou.

Jedna denní dávka (10 ml) obsahuje:

 • 2350 mg omega-3 (celkem)
 • 1070 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA)
 • 755 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA)
 • 640 mg kyseliny palmitoolejové (omega-7)

Díky vysokému obsahu omega-3 může Pro Omega Ultra přispět k lepšímu poměru omega-6/3.

 • Všechny mastné kyseliny jsou v přirozené a optimálně využitelné formě triglyceridů (forma TG).
 • S citronovou příchutí pro lehce svěží chuť.
 • Všestranná ochrana proti oxidaci.
 • Pro optimální trvanlivost a stabilitu: přidaný antioxidant vitamin E a dusíkatá náplň účinně chrání citlivé mastné kyseliny před oxidací.
 • Součástí je také přírodní astaxanthin.
 • Vysoce kvalitní olej z tresčích jater z udržitelných volných rybolovů.
 • Rybí olej v přípravku Pro Omega Ultra se získává výhradně z jater tresky obecné (Gadus morhua) bohatých na tuk.

Udržitelný volný rybolov

Treska obecná pochází z divokých lovů v norském Severním ledovém oceánu. Náš dodavatel surovin je certifikován podle ekologické normy MSC pro udržitelný rybolov.

Bohaté na omega-3

Na omega-3 mastné kyseliny jsou bohaté zejména volně žijící ryby ze studených vod. Ryby tam mohou přežít jen díky tomu, že jejich buněčné membrány zůstávají pružné i v arktických teplotách díky hojnému obsahu omega-3.

Bez znečišťujících látek a těžkých kovů

Náš olej z tresčích jater prochází komplexním procesem čištění, který spolehlivě odstraňuje případná rezidua.

Omega mastné kyseliny ve formě přírodních triglyceridů

Ryby obsahují mastné kyseliny v přirozené formě triglyceridů. Většina výrobků z rybího oleje obsahuje mastné kyseliny v syntetické formě jako etylestery (EE). Umělá esterifikace umožňuje vyšší koncentraci omega-3, ale přírodní triglyceridy se ve střevě rozkládají mnohem rychleji a účinněji. Jsou proto lépe biologicky dostupné.

Všechny mastné kyseliny v přípravku Pro Omega Ultra jsou ve své přirozené triglyceridové formě (TG)

Všestranná ochrana proti oxidaci - optimální skladovatelnost a stabilita

Polynenasycené mastné kyseliny jsou kvůli dvojným vazbám ve svých molekulách obzvláště náchylné k oxidaci; snadno se kazí působením tepla, světla a kyslíku. Pro zajištění optimální trvanlivosti a stability jsou proto mastné kyseliny v přípravku Pro Omega Ultra speciálně chráněny:

Čerstvě ulovené a bezkyslíkaté zpracování

Tresčí játra se zpracovávají z čerstvě ulovených ryb a samotný olej se stáčí v nejmodernějších zařízeních v dusíkové atmosféře. To znamená, že úroveň oxidace je extrémně nízká již během výroby.

Vitamin E jako přírodní ochranný štít

Jako přirozený ochranný štít pro mastné kyseliny je do Pro Omega Ultra přidán vysoce účinný lipidový antioxidant vitamin E ve všech osmi přírodních formách (4 tokoferoly, 4 tokotrienoly).

Měsíční dávka ve dvou 150 ml lahvičkách

Abychom zajistili, že přípravek Pro Omega Ultra bude po otevření vystaven působení vzdušného kyslíku pouze po co nejkratší dobu, dodáváme měsíční dávku ve dvou 150 ml lahvičkách namísto jedné 300 ml lahvičky. V jantarových skleněných lahvích je olej navíc chráněn před lehkou oxidací.

Informační list - esenciální mastné kyseliny

Esenciální mastné kyseliny jsou životně důležité mastné kyseliny, které si organismus nedokáže sám vyrobit a musí je přijímat potravou. Tuky v potravě se skládají především z tzv. triglyceridů, které obsahují tři mastné kyseliny. Tyto tři mastné kyseliny mohou být různé - nasycené, mononenasycené nebo polynenasycené. Žádný přírodní tuk neobsahuje pouze jeden typ mastné kyseliny. Příslušné podíly se však značně liší.

Čistě vzato jsou pro člověka esenciální pouze dvě mastné kyseliny:

 • omega-3 mastné kyseliny alfa-linolenové (ALA).
 • omega-6 mastné kyseliny linolové (LA).

Obě patří do skupiny polynenasycených mastných kyselin. Z kyseliny alfa-linolenové si tělo dokáže samo syntetizovat všechny omega-3 mastné kyseliny, které potřebuje - jedná se především o DHA (kyselinu dokosahexaenovou) a EPA (kyselinu eikosapentaenovou). Míra syntézy je však tak nízká, že DHA a EPA jsou rovněž považovány za esenciální.

Kyselina linolová je mimo jiné základem pro syntézu omega-6 mastné kyseliny arachidonové, kterou tělo potřebuje v dostatečném, ale ne příliš vysokém množství, aby mohlo vyvolat potřebné protizánětlivé reakce.

Zdroje potravin

Kyselina alfa-linolenová je rostlinná omega-3 mastná kyselina, která se vyskytuje především v ořeších a rostlinných olejích, jako je lněný, konopný a ořechový olej.

Hlavním zdrojem DHA a EPA jsou naopak ryby a mořské plody, zejména tučné studenovodní ryby.

Vysoký obsah kyseliny linolové neboli omega-6 mají světlicový, slunečnicový a kukuřičný olej, ale také obiloviny, maso a mléčné výrobky.

Složení

Olej z tresčích jater (96%), vitamín E (extrakt ze sojového oleje - DVO free a extrakt z palmového oleje), přírodní citrónové aroma, Haematococcus-pluvialis – extrakt.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD*

I.E.**

Omega-3

2350 mg

   

z toho DHA

1070 mg

   

z toho EPA

770 mg

   

další omega 3 mastné kyseliny

525 mg

Omega-7 (kyselina cis-palmitoleová)

640  mg

   

 

 

Tokoferoly a Tokotrienoly)

198,8 mg

   

z toho α-, β-, δ-Tocopherol

60,7 mg

z toho γ-Tocopherol

119,7 mg

   

z toho α-Tocopherol-Äquivalent (Vitamin E)

52,6 mg

438,2 78,3

z toho α-, β-, γ-, δ-Tocotrienole

18,4 mg

 

Astaxanthin

(Haematococcus pluvialis)

1,00 mg

   

* Referenční množství podle LMIV, ** Mezinárodní jednotky

 • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Užívejte 10 ml (přiložená odměrka) denně. Vhodné je užívat produkt při jídle.
  Pro Omega Ultra je tekutý olej, který se může užívat samostatně nebo se může přidat do chladných či teplých pokrmů. Nepřidávejte do horkých potravin, jelikož vysoké teploty omega mastné kyseliny ničí.
 • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
 • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.