Pro Somnia Relax

Pro klid a pohodu – ve dne i v noci.

Pro Somnia Relax obsahuje synergickou kombinaci mléčného peptidu alfa-kasozepinu (Lactium®), patentovaného extraktu z chřestu (ETAS®50) a antistresového minerálu hořčíku.

Přírodní, šetrný a účinný pro Vaši vnitřní harmonii. Pro větší klid, vnitřní mír a lepší spánek bez vedlejších účinků, bez habituačního efektu, bez melatoninu.

Obsah: 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

958 Kč
Dostupnost: Skladem (23 ks)
Pro Somnia Relax
TISSO Produktbild Somnia Relax freisteller web (1)
Novinka

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Jak zlepšit spánek – Pro Somnia Relax

Pro Somnia Relax proti stresu a poruchám spánku

Stres je stálým každodenním průvodcem většiny lidí a jednou z nejčastějších příčin poruch spánku. Za ty je zodpovědný především hormon kortizol. Jako přirozený protějšek spánkového hormonu melatoninu zajišťuje, že ráno vstanete a během dne zůstanete bdělí. Kortizol je však také stresový hormon, a pokud se trvale uvolňuje v nadměrném množství, brání večer tvorbě melatoninu a připravuje vás o spánek.

Pro Somnia Relax pomáhá snižovat stres a kortizol pomocí dvou inovativních a patentovaných složek, a tím také zlepšuje spánek. Mléčný peptid alfa-kasozepin (Lactium®) a bioaktivní látky ze zeleného chřestu (ETAS®50) působí různými mechanismy a ve svých pozitivních účincích se vzájemně doplňují. Pro Somnia Relax navíc obsahuje antistresový minerál hořčík ve formě vysoce kvalitního bisglycinátu. Tato sloučenina hořčíku je vysoce biologicky dostupná, obzvláště dobře snášená a dodává vám také aminokyselinu glycin, která má rovněž zklidňující účinek.

Složení

Extrakt z křídlatky japonské obsahující resveratrol (33,56 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza st.0 (HPMC); quercetin (8,39 %); výtažek z pšeničné trávy (8,39 %); výtažek z plodů Emblica officinalis (6,71 %); výtažek z brusinek (5,03 %); genistein ze sóji (5,03 %); prášek z plodů Ginkgo biloba (3,36 %); zázvor (3,36 %); výtažek z košťálové zeleniny (3,36 %); výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3,36 %); extrakt ze zeleného čaje (2,52 %); extrakt obsahující astaxanthinin.

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1x2 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny po dobu 30 minut před spaním.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.