Pro Sirtusan

Neohodnoceno

Pro Sirtusan od TISSO s extraktem z křídlatky japonské obsahuje resveratrol a další rozmanité druhy přírodních látek bohaté na polyfenoly. Obsažené látky podporují funkci mitochondrií, jejich výkonnost a funkčnost. Rovněž pomáhají nastartovat metabolismus jako základ pro zdravé hubnutí a pozitivně ovlivňují naši imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.

Obsah: 35,7 g = 60 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko


  • Skladem
958 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Doplněk stravy s extraktem z křídlatky japonské, s resveratrolem a dalšími polyfenoly

Polyfenoly jsou sekundární rostlinné látky a zatím jich známe přibližně čtyři tisíce. Dělí se na několik skupin, přičemž nejdůležitější z nich jsou tzv. flavonoidy, které jsou nejhojněji zastoupeny v čerstvém ovoci a zelenině.

Pro Sirtusan nabízí synergické působení resveratrolu s genisteinem, s quercetinem a s dalšími přírodními látkami bohatými na polyfenoly. Pravidelným užíváním Pro Sirtusan je organismu zajištěn dostatečný přísun kvalitních polyfenolů. 

  • Obsažené spektrum látek působí pozitivně na mitochondrie, jejich výkonnost a funkčnost.
  • Vybrané sekundární rostlinné látky a antioxidanty pomáhají nastartovat metabolismus (podpora při hubnutí) a pozitivně ovlivňují naše zdraví, vitalitu, imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.
  • Užívají se jako podpora organismu při náročném zaměstnání, které vyžaduje plnou soustředěnost a fyzické nasazení jako doplněk zdravé vyvážené stravy (rovněž vhodné pro sportovce).
  • Mohou pomoci při pocitech vyčerpanosti a burn-out syndromu (syndrom vyhoření).
polyfenoly
 

 

Doplněk stravy Pro Sirtusan je obsažen také v těchto oblíbených balíčcích doplňků stravy:

 

 

 

V konceptu Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera patří Pro Sirtusan od TISSO spolu s produkty Pro Dialvit 44 Pro Curmin Complete II k hlavním „mitochondriálním“ produktům.

 

Složení

Extrakt z křídlatky japonské obsahující resveratrol (33,56 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza st.0 (HPMC); quercetin (8,39 %); výtažek z pšeničné trávy (8,39 %); výtažek z plodů Emblica officinalis (6,71 %); výtažek z brusinek (5,03 %); genistein ze sóji (5,03 %); prášek z plodů Ginkgo biloba (3,36 %); zázvor (3,36 %); výtažek z košťálové zeleniny (3,36 %); výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3,36 %); extrakt ze zeleného čaje (2,52 %); extrakt obsahující astaxanthinin.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Extrakt z plodů Emblica officinalis 

80,00 mg

Extrakt obsahující astaxanthinin 

10,00 mg

Výtažek z brusinek 

60,00 mg

Genistein ze sóji 

60,00 mg

Prášek z plodů ginkgo biloba 

40,00 mg

Výtažek ze zeleného čaje 

30,00 mg

Zázvor 

40,00 mg

Výtažek z košťálové zeleniny 

40,00 mg

Quercetin 

100,00 mg

Výtažek z křídlatky japonské obsahující resveratrol 

400,00 mg

Výtažek z Rhodiola rosea 

40,00 mg

Výtažek z pšeničné trávy 

100,00 mg

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2 x denně 1 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

V konceptu Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera patří Pro Sirtusan od TISSO spolu s produkty Pro Curmin Complete IIPro Dialvit 44 k hlavním „mitochondriálním“ produktům.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.

Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Více o polyfenolech a produktu Pro Sirtusan

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.