Pro Sirtusan

Pro Sirtusan  (od slova sirtuinys extraktem z křídlatky japonské. Obsahuje kombinaci Resveratrolu, Rhodioly, Quercetinu a dalších  přírodních látek bohatých na polyfenoly. Polyfenoly jsou sekundární rostlinné látky a zatím jich známe přibližně 4000. Dělí se na několik skupin, přičemž nejdůležitější z nich jsou tzv. flavonoidy, které jsou nejhojněji zastoupeny v čerstvém ovoci a zelenině.

Obsah: 35,7 g = 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 055 Kč
Dostupnost: Skladem (12 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Polyfenoly a resveratrol v doplňku stravy Pro Sirtusan

Doplněk stravy s extraktem z křídlatky japonské, s resveratrolem a dalšími polyfenoly

Polyfenoly jsou sekundární rostlinné látky a zatím jich známe přibližně čtyři tisíce. Dělí se na několik skupin, přičemž nejdůležitější z nich jsou tzv. flavonoidy, které jsou nejhojněji zastoupeny v čerstvém ovoci a zelenině.

Pro Sirtusan nabízí synergické působení resveratrolu s genisteinem, s quercetinem a s dalšími přírodními látkami bohatými na polyfenoly.

Pravidelným užíváním Pro Sirtusanu je organismu zajištěn dostatečný přísun kvalitních polyfenolů. 

V konceptu Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera patří Pro Sirtusan od TISSO spolu s produkty Pro Dialvit 44 Pro Curmin Complete II k hlavním „mitochondriálním“ produktům.

Složení

Extrakt z křídlatky japonské obsahující resveratrol (33,56 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza st.0 (HPMC); quercetin (8,39 %); výtažek z pšeničné trávy (8,39 %); výtažek z plodů Emblica officinalis (6,71 %); výtažek z brusinek (5,03 %); genistein ze sóji (5,03 %); prášek z plodů Ginkgo biloba (3,36 %); zázvor (3,36 %); výtažek z košťálové zeleniny (3,36 %); výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3,36 %); extrakt ze zeleného čaje (2,52 %); extrakt obsahující astaxanthinin.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Extrakt z plodů Emblica officinalis 

80,00 mg

Extrakt obsahující astaxanthinin 

10,00 mg

Výtažek z brusinek 

60,00 mg

Genistein ze sóji 

60,00 mg

Prášek z plodů ginkgo biloba 

40,00 mg

Výtažek ze zeleného čaje 

30,00 mg

Zázvor 

40,00 mg

Výtažek z košťálové zeleniny 

40,00 mg

Quercetin 

100,00 mg

Výtažek z křídlatky japonské obsahující resveratrol 

400,00 mg

Výtažek z Rhodiola rosea 

40,00 mg

Výtažek z pšeničné trávy 

100,00 mg

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2 x denně 1 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
2x
3
0x
2
4x
1
3x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.