Proč detox, půsty a očistné kúry?

Kdo mne zná, tak ví, že jsem velkým fanouškem očistných kúr. 🙂

Setkala jsem se už s různými detoxikačními procedurami a než jsem nějakou začala dále doporučovat, vždy jsem ji nejprve vyzkoušela na sobě.

 

certifikat-fidzi-461x348

Některé z vyzkoušených očistných kúr pro mne byly neopakovatelným zážitkem. Prošla jsem si například půstem pouze na tekutinách, při kterém jsem narazila na své hranice, vyzkoušela jsem si neuvěřitelné metody tří týdenní Panchakarmy na Srí Lance a zúčastnila jsem se úžasného a energizujícího detoxu na Fidži.

Pancha Karma na vlastní kůži aneb 3 týdny v ajurvédském centru na Srí Lance – Na Srí Lance jsem strávila 3 týdny pobytem v ajurvédickém centru Jetwing Hotels, kde jsem dobrovolně podstoupila Pancha Karmu se vším všudy. Byl to opravdu velmi zajímavý zážitek, o který bych se s vámi ráda podělila…

O jednom odzkoušeném detoxu jsem napsala ebook 7 DENNÍ VYŽIVUJÍCÍ DETOX

HRNEK-TABLET-461x307 (2)

Stáhněte si zcela zdarma ebook Vyživující detox (Stáhnout v PDF), v němž se dozvíte komplexní informace o průběhu detoxikace s kompletním plánem.

 

Jedná se o lehký a myslím si, že pro každého dobře zvládnutelný týdenní detox. Je založený na konzumaci čerstvých ovocných a zeleninových šťáv (freshů) a olejů.

Proč detox?

Za 7 dní očistné kúry, kdy budete pravidelně užívat lněný olej a popíjet čerstvé freshe, vyloučíte ze svého těla řadu škodlivých látek a zároveň se nadopujete živinami. Detox však není pouze o tom co (ne)jíš. Velkou roli hraje také psychický odpočinek, pohoda a doprovodné aktivity podporujících vyloučení toxinů z těla. A to mě vlastně na očistných kúrách tak baví!

 

Nejen v době detoxu pro podporu lymfatického systému využívejte trampošku. Je skvělá!

Odpočinek, zábava a zdraví v jednom

V průběhu detoxu si dovolte vypnout a zapomenout na každodenní starosti. Soustřeďte se jen na sebe, relaxujte a dávejte tělu prostor pro čištění. Detox je úžasný zážitek, tak se do něj pusťte s odhodláním a hlavně s radostí!

 

Na stránkách ebooku nebo článcích zde v blogu postupně získáte potřebné informace, rady a tipy, které jsou stěžejní pro úspěšné absolvování detoxu.

Zjistíte, proč je očista organismu tak důležitá a jak vám dokáže pomoci. Dozvíte se, kdy je správný čas na detox a jak by měl být dlouhý. Odhalíte 6 základních pravidel každého úspěšného detoxu a budete vědět, co by vás mohlo v průběhu detoxikace překvapit. Zkrátka zjistíte, jak se na vyživující
detox správně připravit a hlavně jak si ho užít v klidu tak, aby vám přinesl maximální efekt a požadované výsledky.

Abych vám přípravu co nejvíce usnadnila a zpříjemnila, připravila jsem pro vás i Průvodce vyživujícím detoxem, který navazuje na jednotlivé kapitoly eBooku a pomůže vám převést teoretické informace do praxe. Výsledkem bude váš individuální detoxikační plán.

Aby vám Průvodce dokázal pomoci, je třeba si jej vytisknout a hlavně s ním spolupracovat 😉

Přeji příjemný prožitek při detoxu i po něm!

Detox jako začátek důsledné péče o vaše zdraví

Pokud detox podstoupíte a úspěšně zakončíte, přijde s tímto koncem i několik začátků. Pevně věřím, že nepůjde jen o začátek jedné
detoxikace, ale o začátek pravidelné očisty vašeho těla od škodlivých toxických látek.

Pokud čtete tento článek, patří vám můj velký dík a také uznání. Zájem o vaše zdraví a odhodlání o něj pečovat je dostatečně velké na to, aby se vám podařilo očistu úspěšně dokončit.

Pevně doufám, že vám můj návod ukáže a usnadní cestu za silnou imunitou, pevným zdravým, omlazením, dobrou náladou a životní energií.

Nevíte, jak na detox? Nebo byste si přáli průvodce detoxem? Pomohu vám…

Jako certifikovaný nutriční terapeut vám mohu nabídnout odborné vedení půstem, detoxem, který podpoří váš organismus. Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat a domluvte si schůzku.

 

TUTO KÚRU PROVÁDÍTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. JE PROTO VELMI DŮLEŽITÉ ZVÁŽIT SVŮJ AKTUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ STAV. POKUD ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, BERETE LÉKY NEBO MÁTE JAKÉKOLI POCHYBNOSTI, PORAĎTE SE O VHODNOSTI DETOXIKACE SE SVÝM LÉKAŘEM NEBO KVALIFIKOVANÝM NUTRIČNÍM TERAPEUTEM.