Vitamín C – přírodní doplněk stravy na zlepšení imunity v podzimních a zimních měsících

Nedostatek slunečního svitu, čerstvého vzduchu, přísunu čerstvých potravin bohatých na vitamíny na podzim a v zimě, může oslabit náš imunitní systém. Při slabé imunitě lehce onemocníme například virovými infekcemi – chřipkou, budeme se cítit unavení, bez energie. Hrozí, že si zimu neužijeme na horách a při dalších zimních radovánkách, ale proležíme ji v posteli s horečkami.

Pomeranče – skvělý zdroj vitamín C

V dnešním článku rozebereme vitamín C jakožto téměř nejdůležitějšího zástupce z řady vitamínů, které si naše tělo nedokáže vyrobit a potřebujeme jej získávat v potravě. Pokud z nějakého důvodu nemáme přistup ke kvalitním a čerstvým zdrojům tohoto vitamínu (zejména ovoce a zelenina), je dobré zauvažovat o suplementaci vitamínu C přírodními doplňky stravy.

 

Jak podpořit imunitu, abychom byli fit a cítili se lépe – vitamín C v hlavní roli

Vitamín C je klíčový v řadě procesů, které v lidském organismus probíhají, například přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (regeneruje redukované formy vitamínu E) a má podíl na správné funkci imunitního systému. Dále napomáhá korektní funkci nervového systému, tím pádem i zlepšuje náš psychický stav. A v neposlední řadě se také vitamín C spolupodílí na schopnosti těla vstřebat železo z potravin.

 

Vitamín C nám velmi pomáhá v období oslabené imunity organismu. Pomáhá preventivně proti chřipce a nachlazení a rovněž působí podpůrně při jejich léčení. V našem imunitním systému je nepřítelem všech původců chorob, parazitů, bakterií, mikrobů a volných radikálů.

 

Přírodní vitamín C

Pro Vita C – přírodní doplněk stravy na imunitu nejvyšší kvality

Pro všechny, kteří mají nedostatek vitamínů C, doporučujeme suplementaci z výživových doplňků. V našem e-shopu nabízíme přírodní potravinový doplněk Pro Vita C od německého výrobce, který splňuje naše náročné požadavky na doplněk stravy: obsahuje výhradně přírodní látky, které svou vyváženou skladbou maximalizují účinek tohoto doplňku. Vřele jej doporučujeme všem nejen na řešení sezónních obtíží typu zimních nachlazení, ale i pro dlouhodobý příjem.

 

Čím se Pro Vita C odlišuje od ostatních doplňků? Zejména tím, že se vitamín C uvolňuje do organismu kontinuálně a tím dokáže zajistit jeho celodenní dodávku. Tento doplněk stravy Vám bude i chutnat a nevzniká po něm žádná pachuť v ústech – tabletky obsahují přírodní sladidlo ze stévie a můžete je žvýkat nebo i cucat. Tento výživový doplněk na zlepšení imunity obsahuje zaručeně nejkvalitnější přírodní zdroje, například prášky z těchto plodů: z datlových plodů, z rakytníku řešetlákového, z borůvkových plodů; z fíkových plodů, z Aceroly se 17% vitamínu C, z šípku, z černého rybízu, ...

Tento článek byl poprvé publikován 15.2.2017

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.