Zbavte se přebytečných „vánočních“ kil s mým ebookem o hubnutí: Principy zdravého hubnutí

Mrzí mě, když vidím, kolik lidí se potýká s nadváhou a neví si s ní rady. V mé poradně se setkávám s klienty s různými zdravotními ale i psychickými potížemi, které u nich často vedou až k depresím… A to vše „jen“ ze snahy zhubnout a následného neúspěchu přes vynaložení nemalého množství energie, úsilí a odříkání.

Přitom existují jasně dané principy, které ke zdravému a trvalému hubnutí vedou… A právě o tom je můj ebook Principy zdravého hubnutí, v němž naleznete spoustu užitečných informací o zdraví, nejen o hubnutí. Zatočte s vánočním kily včas!

Obal-notebook

Je nadváha už dnes normální? Není!

Nadváha se stala epidemií 21. století – nevěřte však tomu, že za tím stojí změny v genetických informacích… V Česku trpí nadváhou a obezitou již více než polovina lidí. Určitě Vás nepřekvapí i to, že dětí s touto diagnózou neustále přibývá. A není to proto, že bychom se začali rodit s jinou DNA! Naše genetická informace se opravdu za těch „pár“ let, co žijeme moderním způsobem života, nezměnila. Máme stále stejnou genetickou výbavu jako před tisíci lety.

Štíhlost je přirozenost

Štíhlost je i dnes ve 21. století, divte se tomu nebo ne, naší naprostou přirozeností. Štíhlost není pouhou vymožeností bohatých a krásných modelek a hvězd z Hollywoodu! Není to nic, co by pro Vás bylo nedosažitelné, pokud opravdu budete chtít zhubnout.

Naopak! A to musím opravdu zdůraznit. Štíhlost je naprostou nezbytností pro lidské zdraví. Tedy i pro to Vaše. Je mi líto, pokud se Vám to nelíbí, ale je to tak. A právě proto jsem napsala tento ebook, protože možnost zdravě zhubnout má opravdu každý.

Jak je možné, že lidí s nadváhou přibývá? Z jakých důvodů nehubneme?

V dnešní době kolem sebe máme neuvěřitelné množství informací o hubnutí a stále přibývají nové výzkumy a nové metody. Je to až bláznivé! A i tak je lidí s nadváhou čím dál více…

6-duvodu-proc-se-ti-nedari-zhubnout4-970x686

Co všechno o hubnutí se v ebooku dozvíte?

V jednotlivých kapitolách se Vám pokusím nastínit 6 možných důvodů, proč se Vám nedaří zhubnout.

Informace v e-booku jsou velmi stručné, ne proto, že bych ti nechtěla prozradit více, ale proto, že každé z uvedených témat by vystačilo na celodenní workshop.

Pokud budete mít při čtení jednotlivých kapitol pocit, že by jeden z důvodů mohl být ten, který Vám brání v hubnutí, vydejte se na cestu, hledejte odpovědi a hlavně to nevzdávejte!

Vím, o čem mluvím

Jen jednou v životě jsem měla problém se svou váhou a neměla jsem tehdy vůbec nic pod kontrolou. Za pouhé tři měsíce jsem přibrala 10 kilo a nevěděla jsem, co s tím. Naštěstí to bylo mé téma a hodně rychle mi došlo, v čem je zakopaný pes. Ale k tomu si můžete přečíst více v jedné z kapitol ebooku.

Hledala jsem, našla jsem a vyřešila jsem. 🙂

Teď je řada na Vás – pusťte se do toho! Ať se chcete zbavit pár kil po bohatých Vánocích nebo potřebujete opravdu hodně zhubnout…

Odměnou Vám bude krásná štíhlá postava, zdraví a vitalita.

O ebooku Principy zdravého hubnutí

Obal-notebook

E-book je zjednodušeným návodem na odhalení příčin nadváhy a možného neúspěchu na cestě za štíhlou a zdravou postavou pro každého. Zaměřuje se na 6 nejdůležitějších oblastí (mysl, mikrobiom, buňky, hormony, pohyb, strava), které souvisí s úspěšným hubnutím a schopností dlouhodobě si svou ideální váhu udržet.

Pevně věřím, že Vám tento praktický pomocník pomůže najít odpověď na otázky ohledně hubnutí a bude Vás inspirovat jít dál za svým cílem a snem.