Tipy na vánoční dárky – přírodní doplňky stravy pro celou rodinu i přátele

Přemýšlíte, co všechno ještě máte pořídit pod stromeček rodině, příteli/přítelkyni nebo kamarádům, a nic užitečného a rozumného Vás nenapadá?

Patříte k těm, kteří se nespokojí jen s nákupem tuctových zbytečných a neosobních dárků na poslední chvíli před Štědrým dnem?

V tom případě Vám nabízíme řešení – nakupte u nás špičkové přírodní doplňky stravy od německého výrobce TISSO, které se vyznačují nejvyšší kvalitou. Vašim blízkým udělají jistě radost.

Doplňky stravy jako netradiční vánoční dárky

 

 

Pro maminky

Balíček Střeva s vlákninou

balicek-streva-vlaknina

Nákupem Balíčku Střeva s vlákninou ušetříte 10%. Balíček obsahuje tyto produkty: probiotika Pro Em San, Pro Basan Complete a kvalitní prebiotika Pro Prabioma.

 

Pro Curcumin – kurkuma jako zázrak přírody

TISSO_Naturprodukte_Pro-Curcumin

I tento doplněk je přímo stvořený jako dárek pod stromeček pro maminky starající se o malé děti nebo i pro velmi vytížené ženy v jakémkoliv zaměstnání.

 

Pro tatínky

Výhodný balíček doplňků stravy pro manažery a další náročné profese

balicek-student-manazer_1

I tatínci potřebují doplnit důležité minerály, vitamíny a stopové prvky – pořiďte jim pod stromeček tento vyživující balíček. Jedná se o sestavu prvotřídních přírodních vitamínů a dalších látek, které jsou v těchto produktech obsaženy.

Balíček jsme poskládali z těchto produktů: Pro OmnieuroPro Q10 Spectrum obsahující velmi účinný antioxidant a také Pro Mineral Complete, doplněk stravy přímo přeplněný minerály.

 

Balíček doplňků stravy pro sportovce

balicek-sportovec_2

Patří Váš táta k nadšeným sportovcům? Běhá, hraje tenis, cvičí v posilovně, chodí na túry? Pak je výhodný Balíček Sportovec určený právě pro něj! Obsahuje 3 pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce. Balíček obsahuje  Pro Q10 Spectrum, Pro Amino MA8 a Pro Mineral Complete.

 

Doplňky stravy pro děti nebo pro maminku s dětmi jako dárek

Zbrusu nový Balíček Střeva základ Junior

balicek-streva-junior

 

Balíček Střeva základ Junior, který si můžete u nás zakoupit od léta 2022, je sestavený přesně na míru potřebám všech dětí. Balíček obsahuje 2x probiotický přípravek Pro Em San Berry a 1x Pro Basan. Výhodou je, že žádný z těchto doplňků stravy není ve formě tobolek na polykání, s čímž má mnoho dětí problém. Pro Em San Berry se snadno dávkuje pomocí odměrky a Pro Basan je prášek, který se nechá rozpustit ve vodě. Tyto doplňky mají velmi příjemnou chuť a jsou vyrobeny z kvalitních přírodních zdrojů. Balíček dětem vydrží až na 2 měsíce. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10% oproti tomu, kdybyste měli stejné produkty kupovat jednotlivě.

 

Pro Em San Berry

TISSO_Produktbild_EmSanBerry

Tento přírodní doplněk stravy pro děti je tvořen 31 odlišnými kmeny vysoce efektivních mikroorganismů. Kombinuje osvědčené ingredience produktu Pro Em San s praktickou cestovní velikostí (500 ml). Je doplněn o nasládlou chuť přírodního malinového aroma a výtažku ze stévie, kterou děti milují.

 

Multivitamín Pro Dialvit Kids s antioxidanty

TISSO_Produktbild_DialvitKids

 

Pro Dialvit Kids je určen pro děti ve věku 7 až 10 let, byl přímo navržen pro jejich specifické potřeby. Poskytne jim hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly a antioxidanty.

 

Pro babičku nebo dědu

Balíček Senior

balicek-senior_1

Dopřejte Vaší babičce nebo dědovi na Ježíška balíček Senior. Doplňky stravy obsažené v balíčku byly vyvinuty přesně pro potřeby seniorů. Obsahuje produkty Pro Omnieuro, vitamín D Pro Vita D3 OL a Pro Osteo Complete s hydrolyzovaným kolagenem, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10%!

 

Pro kamaráda nebo bráchu

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

TISSO_Naturprodukte_Pro-Amino-Spezial

 

Mladý muž pod stromečkem ocení kvalitní rostlinný protein Pro Amino Spezial složený z 50% rýžového a 50% hrachového proteinu.

Pokud navíc chodí do posilovny nebo sportuje, je tento doplněk jasnou volbou, protože obsažené vysoce vstřebatelné aminokyseliny stimulují budování svalové hmoty.

 

Pro kamarádku nebo ségru

Balíček Antioxidanty a enzymy

balicek-antioxidanty-enzymy_1

Každá slečna pečující o své tělo bude mít radost z dárku v podobě balíčku Antioxidanty a enzymy, který obsahuje Pro Em San, Pro Sanatox a Pro Intest

 

Balíček Student a Manažer

balicek-student-manazer_1

 

Všem kamarádkám, kamarádům či sourozencům dopřejte výhodný Balíček Student a Manažer a ušetřete až 10%! Balíček obsahuje doplňky stravy Pro OmnieuroPro Q10 Spectrum a Pro Mineral Complete.

 

Myslíte, že by se hodilo pro Vaše blízké ještě něco jiného či speciálního přímo pro ně? Prohlédněte si kompletní nabídku našich přírodních doplňků stravy a pořiďte jim pod stromeček něco užitečného.