Tipy na vánoční dárky – přírodní doplňky stravy pro celou rodinu i přátele

Přemýšlíte, co všechno ještě máte pořídit pod stromeček rodině, příteli/přítelkyni nebo kamarádům, a nic užitečného a rozumného Vás nenapadá?

Patříte k těm, kteří se nespokojí jen s nákupem tuctových zbytečných a neosobních dárků na poslední chvíli před Štědrým dnem?

V tom případě Vám nabízíme řešení – nakupte u nás špičkové přírodní doplňky stravy od německého výrobce Tisso, které se vyznačují nejvyšší kvalitou mezi ostatními doplňky stravy. Můžete si být jisti, že Vašim blízkým udělají radost, a zároveň jim i mohou pomoci k pevnějšímu zdraví.

doplnky-stravy-jako-vanocni-darky

 

Proč zrovna přírodní doplňky stravy pod stromeček?

  • přírodní doplňky stravy mají tu výhodu, že je lze užívat jako prevenci a také preventivně působí – Váš kamarád či maminka tedy nemusí vyloženě léčit určitý problém, s těmito prostředky lze třeba jen posilovat organismus proti tomu, k čemu mají z hlediska věku či pohlaví dispozice
  • tyto produkty opravdu fungují – celosvětově používá doplňky stravy od společnosti TISSO více než 5000 lékařů
  • jedná se o dobrou investici do zdraví Vašich nejbližších – budete mít dobrý pocit, že jste pro ně udělali něco dobrého, protože zdraví máme opravdu jen jedno

 

Pro maminky

Pro Curmin Complete II – kurkuma jako ZÁZRAK PŘÍRODY

pro-curmin

Tento doplněk je přímo stvořený jako dárek pod stromeček pro maminky starající se o malé děti nebo i pro velmi vytížené ženy v jakémkoliv zaměstnání. Jedná se o kurkumový extrakt – léčivá síla kurkumy byla využívána již před 6000 lety v ajurvedické medicíně. Silný antioxidant se vyznačuje protizánětlivými, antibakteriálními, antialergenními účinky a podporuje imunitu. Naše maminky si zaslouží tu nejlepší péči a prevenci!

 

Exkluzivní delux balíček doplňků stravy na hubnutí

balicek-hubnuti-delux

Pro všechny maminky, které bojují s váhou, doporučujeme koupit tento balíček produktů, které podporují nastartování metabolismu a hubnutí: Pro Carnitin (L-carnitin patří mezi spalovače tuků), Pro Vita C, Pro Amino Spezial a Pro Prabioma. Vitamín C rovněž přispívá ke správně fungujícímu energetickému metabolismu a k odstranění únavy. Tento balíček podpoří všechny ženy v jejich snaze o zhubnutí přirozenou cestou vedle pravidelného pohybu a zdravé stravy. V době Vánoc si mnozí z nás kladou různá předsevzetí a touha zhubnout po vydatných vánočních svátcích patří snad k nejčastějším z nich. Vybavte je tedy předem :-)

 

Pro tatínky

Výhodný balíček doplňků stravy pro manažery a další náročné profese

189_balicek-detox

I tatínci potřebují doplnit důležité minerály, vitamíny a stopové prvky, které jsou nezbytné pro zdraví organismu – pořiďte jim pod stromeček tento vyživující balíček. Jedná se o sestavu prvotřídních přírodních vitamínů a dalších látek, které jsou v těchto produktech obsaženy. Například zinek a selen jsou velmi důležité prvky pro správné fungování prostaty.

Balíček jsme poskládali z těchto produktů na podporu mentální aktivity a regenerace každého těžce pracujícího muže: Pro Omnieuro, který pomáhá pozitivně nabudit a podpořit mentální činnost, Pro Q10 Plus obsahující velmi účinný antioxidant chránící buňky před volnými radikály a také Pro Dialvit44, komplexní multivitamínový přípravek.

 

Balíček doplňků stravy pro sportovce

balicek-sportovec

Patří Váš táta k nadšeným sportovcům? Běhá, hraje tenis, cvičí v posilovně, chodí na tůry? Pak je výhodný Balíček Sportovec určený právě pro něj! Obsahuje čtyři pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce jak při podávání špičkových sportovních výkonů, tak pro následnou regeneraci po náročném tréninku, zápase či závodu. 

Balíček obsahuje multivitamínový přípravek Pro Dialvit44, Pro Sango Vital II, který slouží také k doplnění důležitých minerálů a stopových prvků jako zinek nebo selen, Pro Q10 Plus a Pro Sirtusan.

 

Doplňky stravy pro děti nebo pro maminku s dětmi jako dárek

Pro Em San Junior pro podporu imunity

pro-em-san-junior

Tento přírodní doplněk stravy pro děti je tvořen 31 odlišnými kmeny vysoce efektivních mikroorganismů. Kombinuje osvědčené ingredience produktu Pro EM San s praktickou cestovní velikostí (500 ml). Je doplněn o nasládlou chuť přírodního malinového aroma a výtažku ze stévie, kterou děti milují. Právě teď je pro ty nejmenší obtížné období, v němž řádí mnoho virů a bacilů, podpořte imunitní systém dětí pomocí Pro Em San Junior.

 

Multivitamín Pro Dialvit Kids s antioxidanty

pro-dialvit-kids

 

Je určen pro děti ve věku 7 až 10 let, byl přímo navržen pro jejich specifické potřeby. Poskytne jim hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly a antioxidanty. Antioxidanty pomáhají chránit buňky před škodlivými volnými radikály. Řada těchto látek podporuje správné fungování energetického metabolismu a například biotin a zinek přispívají k udržení zdravé pokožky a vlasů.

 

Pro babičku nebo dědu

Balíček Aktivní podzim života Delux

balicek-podzim-delux

Dopřejte Vaší babičce nebo dědovi na Ježíška balíček Aktivní podzim života Delux pro zdravé stáří proti bolavým kloubům a kostem a pro podporu paměti. Doplňky stravy obsažené v balíčku byly vyvinuty přesně pro potřeby seniorů. Pro Omnieuro obsahuje látky, které pomáhají pozitivně nabudit a podpořit mentální činnost. Látky v Pro Osteo Complete s hydrolyzovaným kolagenem, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem podporují správné fungování kostí, chrupavek, zubů a cév. A složení Pro Sirtusan pozitivně ovlivňuje imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10%!

 

Pro kamaráda nebo bráchu

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

pro-amino-spezial2

 

Mladý muž pod stromečkem ocení kvalitní rostlinný protein Pro Amino Spezial složený z 50% rýžového a 50% hrachového proteinu.

Pokud navíc chodí do posilovny nebo sportuje, je tento doplněk jasnou volbou, protože obsažené vysoce vstřebatelné aminokyseliny prokazatelně stimulují budování svalové hmoty.

Bílkoviny jsou však důležité i pro velmi pracovně vytížené manažery a další profese: doporučujeme tento doplněk užívat při zvýšené námaze, stresu a při únavě způsobené dlouhodobým psychickým vypětím. Pomáhá i při chronickém únavovém syndromu a jiných dlouhodobě trvajících onemocněních.

 

Pro kamarádku nebo ségru

Balíček Detoxikace organismu

balicek-detox

Každá slečna pečující o své tělo bude mít radost z dárku v podobě balíčku Detoxikace organismu, který obsahuje Pro SanatoxPro Sirtusan a Pro Intest, jejichž látky příznivě působí a podporují přirozený detoxikační proces organismu, čímž pozitivně ovlivňují imunitu a celkové zdraví organismu. 

 

Balíček Student

balicek-student

Všem kamarádkám, kamarádům či sourozencům dopřejte výhodný Balíček Student a ušetřete až 10%! Balíček obsahuje doplňky stravy podporující optimální fungování naší psychiky. Pro Omnieuro obsahuje látky, které pomáhají pozitivně nabudit a podpořit mentální činnost nutnou ke studiu a k učení. A složení Pro Sirtusan pozitivně ovlivňuje imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.

 

Myslíte, že by se hodilo pro Vaše blízké ještě něco jiného či speciálního přímo pro ně? Prohlédněte si kompletní nabídku našich přírodních doplňků stravy a pořiďte jim pod stromeček něco pro jejich zdraví.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.