Tipy na vánoční dárky – přírodní doplňky stravy pro celou rodinu i přátele

Přemýšlíte, co všechno ještě máte pořídit pod stromeček rodině, příteli/přítelkyni nebo kamarádům, a nic užitečného a rozumného Vás nenapadá?

Patříte k těm, kteří se nespokojí jen s nákupem tuctových zbytečných a neosobních dárků na poslední chvíli před Štědrým dnem?

V tom případě Vám nabízíme řešení – nakupte u nás špičkové přírodní doplňky stravy od německého výrobce TISSO, které se vyznačují nejvyšší kvalitou. Vašim blízkým udělají jistě radost.

Doplňky stravy jako netradiční vánoční dárky

 

 

Pro maminky

Balíček Imunita

Přírodní doplňky stravy na imunitu

Nákupem Balíčku Imunita ušetříte 10%. Balíček obsahuje tyto produkty: Pro AgalostrumPro Vita C a kvalitní prebiotika Pro Prabioma.

 

Pro Curmin Complete II – kurkuma jako zázrak přírody

Pro Curmin Complete doplněk stravy s kurkumou

I tento doplněk je přímo stvořený jako dárek pod stromeček pro maminky starající se o malé děti nebo i pro velmi vytížené ženy v jakémkoliv zaměstnání.

 

Pro tatínky

Výhodný balíček doplňků stravy pro manažery a další náročné profese

Balíček doplňků stravy Manažer

I tatínci potřebují doplnit důležité minerály, vitamíny a stopové prvky – pořiďte jim pod stromeček tento vyživující balíček. Jedná se o sestavu prvotřídních přírodních vitamínů a dalších látek, které jsou v těchto produktech obsaženy.

Balíček jsme poskládali z těchto produktů: Pro OmnieuroPro Q10 Spectrum obsahující velmi účinný antioxidant a také Pro Dialvit44, komplexní multivitamínový přípravek.

 

Balíček doplňků stravy pro sportovce

Balíček doplňků stravy pro sportovce

Patří Váš táta k nadšeným sportovcům? Běhá, hraje tenis, cvičí v posilovně, chodí na túry? Pak je výhodný Balíček Sportovec určený právě pro něj! Obsahuje čtyři pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce jak při podávání špičkových sportovních výkonů, tak pro následnou regeneraci po náročném tréninku, zápase či závodu. 

Balíček obsahuje multivitamínový přípravek Pro Dialvit44, Pro Sango Vital IIkterý slouží také k doplnění důležitých minerálů a stopových prvků jako zinek nebo selen, Pro Q10 Spectrum a Pro Sirtusan.

 

Doplňky stravy pro děti nebo pro maminku s dětmi jako dárek

Zbrusu nový Balíček pro ty nejmenší

Pro děti doplňky stravy

 

Balíček Pro ty nejmenší, který si můžete u nás zakoupit od podzimu 2019, je sestavený přesně na míru potřebám všech dětí. Balíček obsahuje produkty Pro Omega Ultra (2 balení)Pro Vita D3 OL a Pro Vita C. Výhodou je, že žádný z těchto doplňků stravy není ve formě tobolek na polykání, s čímž má mnoho dětí problém. Pro Omega Ultra a Pro Vita D3 OL se snadno dávkují ve formě oleje, a Pro Vita C jsou tabletky na cucání. Tyto doplňky mají velmi příjemnou chuť a jsou vyrobeny z kvalitních přírodních zdrojů. Balíček dětem vydrží až na 3 měsíce. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10% oproti tomu, kdybyste měli stejné produkty kupovat jednotlivě.

 

Pro Em San Junior

Pro Em San Junior doplněk stravy na trávení

Tento přírodní doplněk stravy pro děti je tvořen 31 odlišnými kmeny vysoce efektivních mikroorganismů. Kombinuje osvědčené ingredience produktu Pro EM San s praktickou cestovní velikostí (500 ml). Je doplněn o nasládlou chuť přírodního malinového aroma a výtažku ze stévie, kterou děti milují.

 

Multivitamín Pro Dialvit Kids s antioxidanty

Multivitamín pro děti Pro Dialvit Kids

 

Je určen pro děti ve věku 7 až 10 let, byl přímo navržen pro jejich specifické potřeby. Poskytne jim hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly a antioxidanty.

 

Pro babičku nebo dědu

Balíček Aktivní podzim života

Doplňky stravy pro seniory

Dopřejte Vaší babičce nebo dědovi na Ježíška balíček Aktivní podzim života. Doplňky stravy obsažené v balíčku byly vyvinuty přesně pro potřeby seniorů. Obsahuje produkty Pro OmnieuroPro Osteo Complete s hydrolyzovaným kolagenem, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10%!

 

Pro kamaráda nebo bráchu

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

 

Mladý muž pod stromečkem ocení kvalitní rostlinný protein Pro Amino Spezial složený z 50% rýžového a 50% hrachového proteinu.

Pokud navíc chodí do posilovny nebo sportuje, je tento doplněk jasnou volbou, protože obsažené vysoce vstřebatelné aminokyseliny prokazatelně stimulují budování svalové hmoty.

 

Pro kamarádku nebo ségru

Balíček Detoxikace organismu

Balíček výživových doplňků pro detoxikaci organismu

Každá slečna pečující o své tělo bude mít radost z dárku v podobě balíčku Detoxikace organismu, který obsahuje Pro SanatoxPro Sirtusan a Pro Intest

 

Balíček Student

Balíček doplňků stravy pro studenty

Všem kamarádkám, kamarádům či sourozencům dopřejte výhodný Balíček Student a ušetřete až 10%! Balíček obsahuje doplňky stravy Pro Omnieuro a Pro Sirtusan.

 

Univerzální balíčky pro každého

Nevybrali jste si dosud žádný balíček? Prohlédněte si ještě naši slevovou akci na prebiotický přípravek Pro Prabioma s vlákninou + na další 4 balíčky s probiotiky. Podle nejnovějších výzkumů průměrnému Čechovi stále chybí doporučený denní příjem vlákniny.

I z tohoto důvodu jsme se od letošních Vánoc rozhodli dát na prebiotický přípravek Pro Prabioma velkou slevu – celých 30 %. A protože je Pro Prabioma nenahraditelnou součástí našich oblíbených balíčků na střeva, všechny tyto balíčky jsou díky nižší ceně Pro Prabiomy také zlevněny! Více informací zde.

 

Výživový doplněk stravy s vlákninou Pro Prabioma

 

 

Myslíte, že by se hodilo pro Vaše blízké ještě něco jiného či speciálního přímo pro ně? Prohlédněte si kompletní nabídku našich přírodních doplňků stravy a pořiďte jim pod stromeček něco užitečného.