Tipy na vánoční dárky – přírodní doplňky stravy pro celou rodinu i přátele

Přemýšlíte, co všechno ještě máte pořídit pod stromeček rodině, příteli/přítelkyni nebo kamarádům, a nic užitečného a rozumného Vás nenapadá?

Patříte k těm, kteří se nespokojí jen s nákupem tuctových zbytečných a neosobních dárků na poslední chvíli před Štědrým dnem?

V tom případě Vám nabízíme řešení – nakupte u nás špičkové přírodní doplňky stravy od německého výrobce TISSO, které se vyznačují nejvyšší kvalitou. Vašim blízkým udělají jistě radost.

Doplňky stravy jako netradiční vánoční dárky

 

 

Pro maminky

Balíček Střeva s vlákninou

Doplněk stravy probiotika a vláknina

Nákupem Balíčku Střeva s vlákninou ušetříte 10%. Balíček obsahuje tyto produkty: probiotika Pro Em San, Pro Basan Complete a kvalitní prebiotika Pro Prabioma.

 

Pro Curmin Complete II – kurkuma jako zázrak přírody

Pro Curmin Complete doplněk stravy s kurkumou

I tento doplněk je přímo stvořený jako dárek pod stromeček pro maminky starající se o malé děti nebo i pro velmi vytížené ženy v jakémkoliv zaměstnání.

 

Pro tatínky

Výhodný balíček doplňků stravy pro manažery a další náročné profese

Balíček doplňků stravy pro studenty a manažery

I tatínci potřebují doplnit důležité minerály, vitamíny a stopové prvky – pořiďte jim pod stromeček tento vyživující balíček. Jedná se o sestavu prvotřídních přírodních vitamínů a dalších látek, které jsou v těchto produktech obsaženy.

Balíček jsme poskládali z těchto produktů: Pro OmnieuroPro Q10 Spectrum obsahující velmi účinný antioxidant a také Pro Mineral Complete, doplněk stravy přímo přeplněný minerály.

 

Balíček doplňků stravy pro sportovce

Doplňky stravy pro sportovce

Patří Váš táta k nadšeným sportovcům? Běhá, hraje tenis, cvičí v posilovně, chodí na túry? Pak je výhodný Balíček Sportovec určený právě pro něj! Obsahuje 3 pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce. Balíček obsahuje  Pro Q10 Spectrum, Pro Amino MA8 a Pro Mineral Complete.

 

Doplňky stravy pro děti nebo pro maminku s dětmi jako dárek

Zbrusu nový Balíček Střeva základ Junior

Probiotika pro děti Pro Em San Berry

 

Balíček Střeva základ Junior, který si můžete u nás zakoupit od léta 2022, je sestavený přesně na míru potřebám všech dětí. Balíček obsahuje 2x probiotický přípravek Pro Em San Berry a 1x Pro Basan. Výhodou je, že žádný z těchto doplňků stravy není ve formě tobolek na polykání, s čímž má mnoho dětí problém. Pro Em San Berry se snadno dávkuje pomocí odměrky a Pro Basan je prášek, který se nechá rozpustit ve vodě. Tyto doplňky mají velmi příjemnou chuť a jsou vyrobeny z kvalitních přírodních zdrojů. Balíček dětem vydrží až na 2 měsíce. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10% oproti tomu, kdybyste měli stejné produkty kupovat jednotlivě.

 

Pro Em San Berry

Probiotika Pro Em San Berry

Tento přírodní doplněk stravy pro děti je tvořen 31 odlišnými kmeny vysoce efektivních mikroorganismů. Kombinuje osvědčené ingredience produktu Pro Em San s praktickou cestovní velikostí (500 ml). Je doplněn o nasládlou chuť přírodního malinového aroma a výtažku ze stévie, kterou děti milují.

 

Multivitamín Pro Dialvit Kids s antioxidanty

Multivitamín pro děti Pro Dialvit Kids

 

Pro Dialvit Kids je určen pro děti ve věku 7 až 10 let, byl přímo navržen pro jejich specifické potřeby. Poskytne jim hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly a antioxidanty.

 

Pro babičku nebo dědu

Balíček Senior

doplňky stravy pro seniory

Dopřejte Vaší babičce nebo dědovi na Ježíška balíček Senior. Doplňky stravy obsažené v balíčku byly vyvinuty přesně pro potřeby seniorů. Obsahuje produkty Pro Omnieuro, vitamín D Pro Vita D3 OL a Pro Osteo Complete s hydrolyzovaným kolagenem, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem. Nákupem balíčku navíc ušetříte 10%!

 

Pro kamaráda nebo bráchu

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

Rostlinný protein Pro Amino Spezial

 

Mladý muž pod stromečkem ocení kvalitní rostlinný protein Pro Amino Spezial složený z 50% rýžového a 50% hrachového proteinu.

Pokud navíc chodí do posilovny nebo sportuje, je tento doplněk jasnou volbou, protože obsažené vysoce vstřebatelné aminokyseliny stimulují budování svalové hmoty.

 

Pro kamarádku nebo ségru

Balíček Antioxidanty a enzymy

Doplńky stravy antioxidanty a enzymy

Každá slečna pečující o své tělo bude mít radost z dárku v podobě balíčku Antioxidanty a enzymy, který obsahuje Pro Em San, Pro Sanatox a Pro Intest

 

Balíček Student a Manažer

Balíček doplňků stravy pro studenty a manažery

 

Všem kamarádkám, kamarádům či sourozencům dopřejte výhodný Balíček Student a Manažer a ušetřete až 10%! Balíček obsahuje doplňky stravy Pro OmnieuroPro Q10 Spectrum a Pro Mineral Complete.

 

Myslíte, že by se hodilo pro Vaše blízké ještě něco jiného či speciálního přímo pro ně? Prohlédněte si kompletní nabídku našich přírodních doplňků stravy a pořiďte jim pod stromeček něco užitečného.