Pro Curcumin Forte

Pro Curcumin Forte je vysokokvalitní doplněk stravy, který využívá přírodní síly kurkumy. Tento výrobek obsahuje 1 000 mg CAVACURMINU® s 150 mg kurkuminoidů v jedné denní dávce.

Je všeobecně známo, že kurkumin, aktivní složka kurkumy, má mnoho příznivých účinků na zdraví. Nicméně, jeho biologická dostupnost je obecně nízká. Proto jsme kurkumin vložili do vodou rozpustného cyklodextrinu, což umožnilo 40x vyšší vstřebatelnost. To znamená, že Pro Curcumin Forte nabízí stejnou biologickou dostupnost, jakou byste našli v 6 000 mg běžného kurkumového prášku.

Pro Curcumin Forte je k dispozici ve formě kapslí, což umožňuje snadné a pohodlné dávkování. Balení obsahuje 180 kapslí, což odpovídá 75 g produktu.

Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku balení. Produkt doručujeme do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Curcumin Forte a objevte sílu kurkumy v její nejúčinnější formě!

1 419 Kč
Dostupnost: Skladem (16 ks)
Pro Curcumin Forte

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Kurkuma v doplňku stravy Pro Curcumin Forte

Doplněk stravy s kurkuminovým komplexem
a dalšími sekundárními rostlinnými látkami

Jedna denní dávka Pro Curminu Forte nabízí 1 000 mg CAVACURMINU® se 150 mg kurkuminoidů. Kurkumin je vložen do vodou rozpustného cyklodextrinu, čímž je umožněna 40x vyšší vstřebatelnost. Pro Curmin Forte tak nabízí stejnou biologickou dostupnost jakou byste našli v 6 000 mg běžného kurkumového prášku.

Gingerole ze zázvoru, theaflaviny z pepřovníku černého a quercetin doplňují recepturu o velmi vzácné a důležité poolyfenoly a vitamín C.

Kurkumin až s 40násobnou biologickou dostupností.

Pro Curcumin Forte kombinuje dvě nejlepší složky kořene kurkumy: přípravek poskytuje nejen kurkumin ve vysoce biologicky dostupné formě, ale zároveň také bioaktivní kurmerosacharidy. Přidávají se také další cenné polyfenoly a vitamin C.

Kurkumin je známý pro své mnohé pozitivní vlastnosti, ale také pro svou nízkou biologickou dostupnost. K optimálnímu zásobení organismu však není zapotřebí vysoké množství, ale pouze správné složení. Proto Pro Curcumin Forte obsahuje inovativní značkovou surovinu CAVACURMIN®. Tento jedinečný kurkumin je obsažen ve vodě rozpustných cyklodextrinech, a proto se vstřebává až 40krát lépe.

Denní dávka 150 mg kurkuminoidů z přípravku CAVACURMIN® poskytuje tolik biologicky dostupného kurkuminu jako přibližně 6000 mg běžného kurkuminu v prášku.

Silní společně:

Turmerosacharidy – přírodní společníci kurkuminu

Kurkuma je mnohem víc než kurkumin: Stále málo známé, ale stejně cenné jsou zvláštní cukerné sloučeniny kurkumy, tzv. turmerosacharidy. Jejich pozitivní účinky již byly prokázány několika studiemi.

Extra porce polyfenolů a vitaminu C

Kromě kurkuminu obsahuje Pro Curmin Forte i další cenné polyfenoly: Gingeroly ze zázvoru, theaflaviny z černého čaje a kvercetin.

Kromě toho Pro Curmin Forte dodává tělu vitamin C, který je pufrován žaludečně neutrálním pH magnézia.

Cyklodextriny - Kurkumin v sáčcích

Kurkumin je rozpustný v tucích a hromadí se ve vodnatém střevním prostředí, a proto se ze střeva obtížně vstřebává do krevního oběhu. Trik, jak dostat více kurkuminu přes střevní stěnu, spočívá v uložení molekul do obalu rozpustného ve vodě. Přesně tuto funkci plní cyklodextriny CAVACURMIN®.

Cyklodextriny jsou kruhové sloučeniny glukózy s jedinečnou vlastností: mají hydrofilní vnější část a hydrofobní dutinu. Drobné "molekulární váčky" absorbují molekuly kurkuminu rozpustné v tucích a vytvářejí jim obal rozpustný ve vodě. Ve střevě se opět uvolňují a lépe se tak vstřebávají střevní stěnou.

V kombinaci s cyklodextriny CAVACURMIN® se kurkumin vstřebává ze střeva do krve až 40krát účinněji.

Místo polysorbátů: Když je druhá volba jednoduše lepší ...

Studie biologické dostupnosti moderních přípravků s kurkuminem ukazují výrazně vyšší absorpci ze střeva do krve u dvou látek: u cyklodextrinu a u polysorbátu 80. Přípravky s polysorbátem 80 dosahují nejvyšší biologické dostupnosti.

Polysorbát 80 je však umělý emulgátor (E433), který je podezřelý z napadení střevní sliznice. Z tohoto důvodu společnost TISSO záměrně používá v přípravku Pro Curmin Forte cyklodextriny "na druhém místě". Ty se v těle jednoduše rozloží na neškodné molekuly glukózy.

Složení

Kurkuminový komplex (CAVACURMIN®: γ cyclodextrin, kurkuminoidy) (39,9 %); obal tobolky: Pullulan st.0;  kurkumopolysacharidový extrakt (Turmacin®) (12 %); quercetin dihydrát; vitamín C (askorbát hořečnatý) (5,2 %); výtažek ze zázvoru; výtažek z pepřovníku černého

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

DDD*

Kurkuminový komplex CAVACURMIN®

   z toho kurkuminoidy

1 000,00 mg

150,00 mg

 

Kurkumopolysacharidový extrakt (Turmacin®)

   z toho turmerosacharidy

300,00 mg

38,00 mg

 

Výtažek ze zázvoru

   z toho gingerole

100,00 mg

20,00 mg

 

Výtažek z pepřovníku černého

   z toho theaflaviny

 100,00 mg

20,00 mg

 

Quercetin

250,00 mg

 

Vitamín C (askorbát hořečnatý)

100,00 mg

125

* procento doporučené denní dávky

 

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2 x denně 3 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz 
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NJ Avatar autora | 7.3.2024
*jsem šedesátnice a zatím jsem zde vyzkoušela Pro Curcumin Forte a kapky Pro Intest v mém případě s 🔝 reakcí*určitě vyzkouším další produkty děkuji*
5
LM Avatar autora | 6.3.2024
Pro Curcumin Forte užívám týden společně s pro em san, pro enzym a pro sirtusan, je to učiněný zázrak. Problémy s bolestí břicha začaly odeznívat hned první den užívání. Budu kupovat stále. Je to doplněk stravy,který opravdu funguje!

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.