Pro Q10 Spectrum

1 hodnocení
Efekt lupa
 • 1 z 2

Přírodní doplněk stravy s koenzymem Q10 z Kaneka UbiquinolTM a CAVAQ10® Ubiquinon. Koenzym Q10 je velmi účinným antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály.

 

Obsah: 26 g = 60 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

 

 


 • Skladem
1 643 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Koenzym Q10 – doplněk stravy

Koenzym Q10 je tělu vlastní substance, která je přítomna ve všech buňkách lidského organismu.

 • Niacin je důležitý vitamín pro energetický metabolismus organismu. Jako součást koenzymu NAD a NADP se podílí na tvorbě energie v mitochondriálním dýchacím řetězci.
 • Niacin také podporuje správnou činnost nervové soustavy a stabilizaci psychiky. Zabraňuje únavě a vyčerpání.

 

 

Koenzym Q10 – doplněk stravy
 

Koenzym Q10 a jeho význam

 • Koenzym Q10 je velmi důležitým přenašečem elektrických impulsů v mitochondriálním dýchacím řetězci, čímž se účastní tvorby ATP
 • Nedostatek Q10 v séru vede ke snížení výkonnosti
 • 95% celkové produkce energie je ovlivněno koenzymem Q10
 • Veškeré procesy ve svalech, nervech, endokrinních orgánech, imunitním systému a reprodukčních orgánech fungují optimálně pouze za přítomnosti Q10 a jeho dostatečných rezerv v organismu – již při pouhých 25% nedostatku koenzymu Q10 dochází k poruše výkonnosti a imunitního systému
 • S přibývajícím věkem je koenzym Q10 stále méně vytvářen a doporučuje se jeho suplementace
 • Jedná se velmi účinný antioxidant – buněčná ochrana před volnými radikály
 • Regeneruje zoxidovaný vitamín E

 

Doplněk stravy Pro Q10 Spectrum je obsažen také v těchto oblíbených balíčcích doplňků stravy:

 

 

Složení

Koenzym Q10  (CAVAQ10® Ubiquinon) (43,09 %); obal tobolky: Pullulan (st. 0); SpectraTM (extrakt arabské kávy, brokolicový koncentrát, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z cibule, jablečný extrakt, extrakt z aceroly, Camu-Camu-koncentrát, kvercetin, rajčatový koncentrát, koncentrát z brokolicových klíčků, koncentrát z Acaii, kurkuminový koncentrát, česnekový koncentrát, bazalkový koncentrát, oreganový koncentrát, skořicový koncentrát, koncentrát z černého bezu, mrkvový koncentrát, koncentrát z mangostany lahodné, extrakt z černého rybízu, extrakt z borůvek, koncentrát z třešně ptačí, koncentrát z ostružiny, koncentrát z arónie, koncentrát ze zeleného zelí, koncentrát z maliny, špenátový koncentrát, koncentrát z růžičkové kapusty, koncentrát z borůvky brusnice) (11,49 %); Mumijo (PrimaVie® Shilajit) (11,49 %); Koenzym Q10 (Kaneka UbiquinolTM) (9,57 %); Vitamín B3 (nicotinamid)

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Koenzym Q10

   z toho Ubiquinol (Kaneka UbiquinolTM)

   z toho Ubiquinon (CAVAQ10®)

100,00 mg

25,00 mg

75,00 mg

 

Spectra TM (směs extraktů z 29 bylin, zeleniny a ovoce)

100,00 mg

 

Mumijo (PrimaVie® Shilajit)

100,00 mg

 

Vitamín B3 (nicotinamid)

8,00 mg

50,00

*  doporučené množství dle LMIV

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 2 kapsle nejlépe s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Jak účinně bojovat proti únavě a stresu:

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.