Pro Q10 Spectrum

Koenzym Q10 v maximální biologické vstřebatelnosti.

Koenzym Q10 je nezbytný pro produkci energie v mitochondriích a umožňuje buňkám správně dýchat. Pro Q10 Spectrum poprvé kombinuje dvě inovativní a vysoce biologicky dostupné suroviny Q10 v jednom přípravku. Denní dávka poskytuje 100 mg koenzymu Q10, z toho 75 mg ubichinonu a 25 mg ubichinolu.

Synergicky se dokonale doplňuje mumijo a bohatá směs polyfenolů z celkem 29 druhů ovoce, zeleniny a bylin, jakož i vitamin B3 ve formě niacinamidu.

Obsah: 26 g = 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 718 Kč
Dostupnost: Skladem (12 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Koenzym Q10 – doplněk stravy Pro Q10 Spectrum

Koenzym Q10 v maximální biologické vstřebatelnosti

Koenzym Q10 je nezbytný pro produkci energie v mitochondriích a umožňuje buňkám správně dýchat. Pro Q10 Spectrum poprvé kombinuje dvě inovativní a vysoce biologicky dostupné suroviny Q10 v jednom přípravku. Denní dávka poskytuje 100 mg koenzymu Q10, z toho 75 mg ubichinonu a 25 mg ubichinolu.

Synergicky se dokonale doplňuje mumijo a bohatá směs polyfenolů z celkem 29 druhů ovoce, zeleniny a bylin, jakož i vitamin B3 ve formě niacinamidu.

Jedinečná kombinace:

Koenzym Q10 od společnosti Kaneka Ubiquinol™ a CAVAQ10® Ubiquinone.

Perorálně přijímaný Q10 se ve své konvenční ubichinonové formě vstřebává poměrně obtížně. Proto jsou obě vybrané suroviny značky Q10 v přípravku Pro Q10 Spectrum zcela jiné než konvenční: obě pocházejí z přírodní fermentace, jsou bioidentické k tělu vlastnímu Q10 a díky inovativním postupům se v těle vstřebávají mnohonásobně lépe než běžný ubichinon.

Kaneka Ubiquinol™ je až 7x biologicky dostupnější než běžný ubichinon. Díky svému mikrokapsulovanému složení je obzvláště stabilní a chráněný proti oxidaci.

Ubichinon CAVAQ10® je díky komplexaci s cyklodextrinem až 18x biologicky dostupnější než běžný ubichinon. Cyklodextriny jsou speciální sacharidy ve tvaru prstence, které ve svém nitru uzavírají látky rozpustné v tucích, jako je ubichinon, a zejména rozhodujícím způsobem zlepšují jejich rozpustnost ve vodě, a tím i jejich vstřebávání v organismu.

Synergické složky

Mumijo (Shilajit)

Vysoce kvalitní purifikovaný shilajit od společnosti PrimaVie® obsahuje cennou kyselinu fulvinovou ve vysoké standardizované koncentraci (≥ 50 %).

Polyfenoly

Směs polyfenolů Spectra™ v přípravku Pro Q10 Spectrum obsahuje 29 vybraných extraktů a koncentrátů z ovoce, zeleniny a bylin. Rozmanitost složek pokrývá široké spektrum doplňkových a podpůrných polyfenolů.

Niacinamid (vitamin B3)

Vitamin B3 plní v lidském metabolismu řadu funkcí. Jako niacinamid je součástí koenzymů NAD a NADP, které se stejně jako koenzym Q10 rozhodujícím způsobem podílejí na dýchacím řetězci mitochondrií.

Profil koenzymu Q10

Koenzym Q10 je látka podobná vitaminu, kterou si tělo vytváří samo a kterou lze získat i z potravy. Hraje klíčovou roli při přeměně energie z potravy na buněčnou energii, a proto je přítomen v každé buňce těla. Nejvyšší obsah Q10 mají orgány s vysokými energetickými nároky: mozek, srdce, svaly, játra a ledviny.

Nejdůležitějším úkolem koenzymu Q10 je přenos elektronů v dýchacím řetězci mitochondrií. Tělo získává přibližně 90 % celkové energie z dýchacího řetězce. Q10 se střídavě vyskytuje ve dvou formách: Ve své oxidované formě, ubichinonu, přijímá elektrony; v redukované formě, ubichinolu, elektrony odevzdává.

S přibývajícím věkem tělo produkuje méně koenzymu Q10. Zvýšenou potřebu může způsobit také stres nebo intenzivní fyzická námaha.

Složení

Koenzym Q10  (CAVAQ10® Ubiquinon) (43,09 %); obal tobolky: Pullulan (st. 0); SpectraTM (extrakt arabské kávy, brokolicový koncentrát, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z cibule, jablečný extrakt, extrakt z aceroly, Camu-Camu-koncentrát, kvercetin, rajčatový koncentrát, koncentrát z brokolicových klíčků, koncentrát z Acaii, kurkuminový koncentrát, česnekový koncentrát, bazalkový koncentrát, oreganový koncentrát, skořicový koncentrát, koncentrát z černého bezu, mrkvový koncentrát, koncentrát z mangostany lahodné, extrakt z černého rybízu, extrakt z borůvek, koncentrát z třešně ptačí, koncentrát z ostružiny, koncentrát z arónie, koncentrát ze zeleného zelí, koncentrát z maliny, špenátový koncentrát, koncentrát z růžičkové kapusty, koncentrát z borůvky brusnice) (11,49 %); Mumijo (PrimaVie® Shilajit) (11,49 %); Koenzym Q10 (Kaneka UbiquinolTM) (9,57 %); Vitamín B3 (nicotinamid)

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Koenzym Q10

   z toho Ubiquinol (Kaneka UbiquinolTM)

   z toho Ubiquinon (CAVAQ10®)

100,00 mg

25,00 mg

75,00 mg

 

Spectra TM (směs extraktů z 29 bylin, zeleniny a ovoce)

100,00 mg

 

Mumijo (PrimaVie® Shilajit)

100,00 mg

 

Vitamín B3 (nicotinamid)

8,00 mg

50,00

*  doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 2 kapsle nejlépe s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.