Balíček Mitochondrie

Výhodná nabídka – při koupi celého balíčku ušetříte

Balíček Mitochondrie obsahuje doplněk stravy Pro Dialvit, Pro Sirtusan a Pro Curmin Forte.

V současné době je již vědecky podložené, že veškerá chronická onemocnění nachází svůj původ v poškození či v dysfunkci mitochondrií a mitochondriálního řetězce.

K poškození mitochondrií a mitochondriálního řetězce dochází vlivem znečištěného prostředí, elektrosmogu, nevyvážené stravy a s tím spojeným nedostatkem minerálů, vitamínů a stopových prvků apod. Poškození mitochondriální struktury nebo funkce vede následně k chybné regulaci všech metabolických procesů a následnému onemocnění.

3 698 Kč
Balíček Mitochondrie

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Výhodný balíček – sleva

Pro Curmin Forte

Obsah: 180 kapslí
Doporučené užívání:2x 3 kapsle denně. Nejlépe k jídlu, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Curmin Forte.

 

Pro Dialvit44

Obsah: 186,4 g = 300 kapslí
Doporučené užívání: 2 x 5 kapslí denně, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Dialvit.

 

Pro Sirtusan

Obsah: 35,7 g = 60 kapslí
Doporučené užívání:1 x 2 kapsle denně nejlépe ráno, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Sirtusan.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.