Aktualita: Účinná probiotika pro děti na zlepšení imunity – Pro Em San Junior

Velmi nás těší, že společnost TISSO Naturprodukte myslela i na ty nejmenší a připravila pro ně účinná a zároveň chutná probiotika na zvýšení imunity. Seznamte se s Pro Em San Junior. Jaro je již v plném proudu a spolu s ním začíná každoroční boj s alergiemi a s virózami všeho druhu. Dětská imunita je v tomto období vytížená na sto procent. Nezapomínejte, že i děti občas potřebují správně detoxikovat.

deti-jaro

Mezi klienty naší nutriční  specialistky Hany Lang patří i malé děti, jako je například Maruška, jejíž příběh si můžete přečíst v referencích.

Pro EM San Junior je založen na osvědčeném produktu Pro EM San a má příjemně nasládlou chuť malinového aroma a výtažku ze stévie.

Obsahuje 31 odlišných kmenů mikroorganismů a obsahuje 24 různých bylinných a rostlinných extraktů.

Toto probiotikum je vhodnou podporou při všech onemocněních střeva a střevní sliznice – tím pádem imunity, protože imunita začíná ve střevech. Mikroorganismy nastavují rovnováhu bakteriálního prostředí tlustého střeva a podporují regeneraci střevní sliznice. Extrakty z bylin, hub a ovoce mají zároveň zklidňující účinky na střevní sliznici, působí protizánětlivě a podporují trávení. Více o produktu a jeho objednávka zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.