Aktualita: Zbystřete, nový produkt v našem e-shopu – Pro Iodine s přírodním jódem na štítnou žlázu

Dnes jsme do našeho sortimentu zařadili úplnou novinku od firmy Tisso, dlouho očekávaný doplněk stravy Pro Iodine, který obsahuje kvalitní přírodní jód z vodních chaluh (Ascophyllum nodosum) ze severního Atlantiku v kombinaci s Astaxanthinem získaným ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis.

 

stitna-zlaza-pro-iodine

 

Jak všichni dobře víme, jód má stěžejní roli pro správné fungování štítné žlázy, respektive díky němu dochází k produkci důležitých hormonů ve štítné žláze.

Pokud máme v naší stravě nedostatek jódu, může to mít za následek sníženou funkci štítné žlázy, kdy rovněž dochází k narušení energetického metabolismu. Pokud štítná žláza produkuje méně hormonů, náš energetický metabolismus je také "zpomalen" – což může mít mimo jiné za následek přibírání na váze, i když nemáme nadbytečný kalorický příjem.

 

Pro Iodine lze využít na podporu funkce štítné žlázy

Snížená funkce štítné žlázy se častěji objevuje u žen, většinou mezi jejich 40. a 60. rokem života. Příčinou snížené funkce štítné žlázy je často nedostatek jodu (pozor, i nadbytek jódu může škodit a způsobit zvýšenou funkci štítné žlázy, neboli hypertyreózu!) nebo autoimunitní zánět štítné žlázy.

 

S doplňkem Pro Iodine tělu denně dodáte dostatečné množství doporučeného množství jódu v té nejvyšší kvalitě. Suroviny v něm použité jsou kontrolovány a testovány. Mořské řasy Seagreens ® Ascophyllum nodosum pochází z ekologického volného sběru (certifikováno Nutritious Food Seaweed Standart).

 

Jod patří mezi esenciální stopové prvky nezbytné pro naše zdraví, zejména pak pro:

  • zdravou a fungující štítnou žlázu
  • produkci hormonů štítné žlázy
  • správně fungující energetický metabolismus
  • podporu kognitivní výkonnosti
  • zdravý nervový systém
  • zdravý růst a vývoj dětí
  • udržení zdravé pokožky

 

Více o produktu zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.