Jarní hubnoucí výzva aneb Survival II.

Jarní Survival II. je volné pokračování říjnového Hubnoucího mecheche, které jsem nakonec přejmenovali na Survival. Jaro 2024 je za dveřmi a vy se cítíte, jako byste právě prošli celým zimním spánkem bez probuzení? Rozumíme vám! Ale nemějte strach, máme pro vás řešení, které vás dostane zpět do formy a připraví vás na léto v plné parádě. Survival II. je týdenní re-start jak má být.

Můžete se těšit na týden plný smíchu, dostatečného pohybu, zdravé stravy i ne-stravy, výzev a fantastického pocitu, když se budete cítit lépe a lehčeji.

A teď to nejlepší - počet míst je omezen! To je správně, pokud chcete být součástí této neuvěřitelné, život měnící zkušenosti, musíte jednat rychle.

A co víc, blíží se Vánoce! Už jste začali přemýšlet o dárcích? Co takhle dát svým blízkým nebo sobě ten nejlepší dárek pod stromeček - dar zdraví, vitality a radosti z pohybu!

Tak neváhejte a přidejte se k nám na květnou dámskou jízdu - Survival II. Vaše tělo vám poděkuje, vaše mysl bude nadšená a vy budete připraveni na nadcházející léto jako nikdy předtím. Přidejte se k nám a zažijte jaro 2024 ve stylu!

Tak na co ještě čekáte? Je čas se postarat o své zdraví a vitalitu! Klikněte na tlačítko níže a zarezervujte si své místo:

Rezervace 4.-11. květen 2024

PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY OBDRŽÍTE E-MAILEM VOUCHER, KTERÝ MŮŽETE VĚNOVAT I JAKO DÁREK. VOUCHER SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA KURZ.

 

17 950 Kč
Jarní hubnoucí výzva aneb Survival II.
survivol
Novinka

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Survival

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: