Balíček Antioxidanty a enzymy

Výhodná nabídka – při koupi celého balíčku ušetříte

Balíček Antioxidanty a enzymy je ideální pro ty, kdo hledají komplexní řešení pro podporu svého zdraví a vitality. Vyzkoušejte tento balíček a začněte cítit rozdíl. Balíček Antioxidanty a enzymy je speciálně navržen pro Vaši vnitřní harmonii. Je tvořený třemi nezbytnými doplňky stravy - Pro Sanatox, Pro Em San a Pro Intest, které společně poskytují širokou škálu výhod.

  • Pro Sanatox je unikátní doplněk stravy, který v sobě kombinuje chlorelu a česnek medvědí, známé svými pozitivními účinky.
  • Pro Em San je speciální probiotický preparát, který obsahuje směs 31 kmenů probiotik a 24 bylinných a rostlinných extraktů.
  • Pro Intest je tradiční hořký bylinný likér, jehož složení může podporovat vaše trávení.

Balíček Antioxidanty a enzymy je ideální pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro svou podporu. Navíc, když si koupíte celý balíček, ušetříte 10% oproti nákupu jednotlivých produktů. Vyzkoušejte tento balíček a začněte cítit rozdíl. Naše Balíčky jsou navrženy tak, aby vám poskytly kombinaci produktů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

3 125 Kč
Balíček Antioxidanty a enzymy

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

 

Výhodný balíček – sleva

Pro Sanatox

Obsah: 70,8 g = 120 kapslí
Doporučené užívání: 1x denně 4 kapsle, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Sanatox.

 

Pro Em San

Obsah: 1 000 ml
Doporučené užívání: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Em San.

 

Pro Intest

Obsah: 100 ml
Obsah alkoholu: 32 vol. %
Doporučené užívání: Pro Intest užívejte vždy naředěný vodou, džusem nebo ovocným pyré cca 10 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Intest.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.