Pro Sanatox

Naši zelenou sílu si jistě také oblíbíte.

Doplněk stravy s mořskou řasou chlorelou a výtažkem z česneku medvědího. Pro Sanatox od firmy TISSO obsahuje sekundární sirné rostlinné látky, kombinaci vitamínů, stopových látek, řas a enzymů. Nabídne Vám dávku molybdenu, papainu, selenu, ficínu, bromelainu, výtažek z blahodárné kopřivy i smetánky lékařské čili pampelišky a další.

Obsah: 70,8 g = 120 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 163 Kč
Dostupnost: Skladem (9 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

 

Pro Sanatox – Doplněk stravy – chlorella, výtažek z medvědího česneku a další látky

Přírodní doplněk stravy s mořskou řasou chlorelou a s výtažkem z medvědího česneku

Pro Sanatox od firmy TISSO obsahuje sekundární sirné rostlinné látky, kombinaci vitamínů, stopových látek, řas a enzymů. 

Složení

Chlorella (31,78 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza (HPMC) st.0; Spirulina Burma (12,71 %); vitamín C (kyselina L-askorbová) (8,90 %); bromelain (3,81 %); ficin (3,81 %); prášek ze slávky zelenoústé (3,81 %); výtažek z košťálové zeleniny (3,81 %); papain (3,81 %); výtažek z hroznů vinné révy (3,81 %); výtažek z česneku mevědího (2,54 %); výtažek z kopřivy (2,54 %); výtažek ze smetánky lékařské (1,27 %); celulóza (0,64 %); vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid); vitamín B12 (kyanokobalamin); pentahydrát selenanu sodného; dihydrát molybdenanu sodného.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Výtažek z česneku medvědího

60,00 mg

 

Výtažek z kopřivy

60,00 mg

 

Bromelain

90,00 mg

 

Celulóza

15,00 mg

 

Chlorella

750,00 mg

 

Ficín

90,00 mg

 

Prášek ze slávky zelenoústé

90,00 mg

 

Výtažek z košťálové zeleniny

90,00 mg

 

Výtažek ze smetánky lékařské

30,00 mg

 

Molybden

18,90 µg

37,80

Papain

90,00 µg

 

Selen

54,00 µg

98,18

Spirulina Burma

300,00 mg

 

Výtažek z jader vinné révy (95 % OPC)

90,00 mg

 

Vitamín B6

6,15 mg

439,29

Vitamín B12

3,00 µg

120,00

Vitamín C

210,00 mg

262,50

*  doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 4 kapsle, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
2x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.