Tip

Balíček Imunita

1 hodnocení

Výhodná nabídka doplňků stravy na imunitu – nákupem balíčku ušetříte 10%. Balíček obsahuje produkty podporující imunitní systém: Pro Agalostrum, Pro Vita C a Pro Prabioma.

  • 2 956 Kč 296 Kč –10 %
  • Skladem
2 660 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček doplňků stravy na podporu imunity

Kolostrum Pro AgalostrumPro Agalostrum

V tomto doplňku stravy je kolostrum ve své nejlepší podobě doplněné o přírodní vitamín D3. Doporučuje se především při slabé imunitě organismu, jako podporující doplněk stravy při léčbě vážných onemocněních, v období chřipek a nachlazení a v době senných rým a alergií na podporu imunity.

 

Obsah: 86,0 g = 120 kapslí 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.

Více informací o doplňku stravy Pro Agalostrum.

 

Přírodní vitamín C na imunitu a psychiku Pro Vita CPro Vita C

Přírodní doplněk stravy s přírodním vitamínem C a sladidlem ze stévie. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervového systému, ke správnému fungování naší psychiky, imunitního systému a zvyšuje schopnost vstřebávání železa.

 

Obsah: 68,1 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

Více informací o doplňku stravy Pro Vita C.

 

 

 

Prebiotika Pro Prabioma – 100% rozpustné a bez příchuti

Pro Präbioma

Oblíbený prebiotický přípravek s novou recepturou. Pro Präbioma je nyní 100% rozpustná a bez příchuti.

Pro Präbioma je doplněk stravy s upravenou recepturou obsahující čtyři druhy rozpustné vlákniny podporující trávení, správnou funkci střev, imunitní systém a metabolismus mastných kyselin.

Tento doplněk stravy poskytuje pečlivě vybranou kombinaci rozpustné vlákniny z částečně hydrolyzované guarové mouky, vlákniny z akátu, rezistentního dextrinu a alfa-gluko-oligosacharidů. Jedinečnost receptury završuje obsah minerálních látek zinku a vápníku.

 

Obsah: 300,0 g prášku

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2 x denně rozmíchejte 5 g prášku (5 g odpovídá 1 vrchovaté odměrce nebo vrchovaté čajové lžičce) v minimálně 200 ml neperlivé vody, džusu nebo čaje. U tohoto produktu se doporučuje postupné navyšování denní dávky a to takto: začněte s ½ odměrky denně, poté navyšujte každé dva dny o polovinu odměrky do maximální denní dávky 2 odměrek.

Více informací o doplňku stravy Pro Präbioma.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.