Tip

Balíček Imunita

Neohodnoceno

Výhodná nabídka – nákupem balíčku ušetříte 10%. Balíček obsahuje produkty podporující imunitní systém: Pro Agalostrum, Pro Vita C a Pro Prabioma.

  • 3 367 Kč 337 Kč –10 %
  • Skladem
3 030 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček doplňků stravy na podporu imunity

Tisso Produktbild Agalostrum oS webPro Agalostrum

V tomto doplňku stravy je kolostrum ve své nejlepší podobě doplněné o přírodní vitamín D3. Doporučuje se především při slabé imunitě organismu, jako podporující doplněk stravy při léčbě vážných onemocněních, v období chřipek a nachlazení a v době senných rým a alergií na podporu imunity.

 

Obsah: 86,0 g = 120 kapslí 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.

Více informací o doplňku stravy Pro Agalostrum.

 

pro-vita-cPro Vita C

Přírodní doplněk stravy s přírodním vitamínem C a sladidlem ze stévie. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervového systému, ke správnému fungování naší psychiky, imunitního systému a zvyšuje schopnost vstřebávání železa.

 

Obsah: 68,1 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

Více informací o doplňku stravy Pro Vita C.

 

 

 

TISSO_Pro_Praebioma

Pro Präbioma

Pro Präbioma poskytuje pečlivě vybrané látky podporující trávicí funkci, imunitní systém a metabolismus mastných kyselin. Akátová vlákna a glukomannan, získaný z asijského zmijovce, obsahují přírodní vlákninu a mají vynikající bobtnací schopnosti. Obsažená vláknina představuje prebiotikum a svým účinkem tedy podporuje růst a aktivitu střevního mikrobiomu. A glukomannan v rámci nízkoenergetického stravování prokazatelně přispívá k redukci hmotnosti (doporučuje se denní příjem od tří jednogramových dávek).

 

Obsah: 420,0 g prášku

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1x denně rozmíchejte 14 g prášku (= 4 zarovnané odměrky) ve 200 ml neperlivé vody, džusu nebo čaje. U tohoto produktu se doporučuje postupné navyšování denní dávky.

Více informací o doplňku stravy Pro Präbioma.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.