Pro Agalostrum

Vyzkoušejte sílu přírody s naším Pro Agalostrum! Tento výjimečný produkt je kombinací kolostra, léčivé houby Agaricus Blazei Murill a přírodního vitamínu D3.

Pro Agalostrum je vysoce hodnotný doplněk stravy, který vám v jedné denní dávce poskytne 2000 mg kolostra, 400 mg hlívy mandlové a 300 IU vitamínu D3. Toto silné spojení přírodních ingrediencí je navrženo tak, aby podpořilo vaši harmonii.

Kolostrum je první mléko, které produkuje savčí matka po porodu a je známé svými výživovými a imunitními vlastnostmi. Hlíva mandlová, známá také jako Agaricus Blazei Murill, je léčivá houba, která je oceňována pro své pozitivní účinky na zdraví. Vitamín D3 je důležitý vitamín pro naše tělo, který podporuje zdraví kostí a imunitní systém.

Pro Agalostrum je k dispozici v praktické balení obsahující 120 kapslí. Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku balení. Doručujeme do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Agalostrum a získejte přírodní podporu pro sebe!

1 434 Kč
Dostupnost: Skladem (9 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Kolostrum Pro Agalostrum

Doplněk stravy s kolostrem, vitamínem D3 a Agaricus blazei Murill (žampionem brazilským/mandlovým)

Všechny prospěšné látky z prvního kravského mléka: Pro Agalostrum obsahuje obzvláště bohaté mlezivo z vůbec prvních hodin po narození telátka, doplněné mandlovou houbou Agaricus blazei Murill a vitaminem D.

  • 2000 mg kolostra, 400 mg hlívy mandlové a 300 IU vitaminu D3 na denní dávku
  • vysoce kvalitní výtažek z mleziva z prvních 12 hodin dojení
  • nejméně 20 % obsahu IgG
  • sterilně filtrované za studena, šetrně lyofilizované a odtučněné (< 1,5 % tuku)
  • 100 % bez antibiotik a zbytků hormonů

Obsahuje především mnoho obranných látek včetně imunoglobulinů. Kravské mlezivo je považováno za zvláště cenné a lidmi dobře snášené, protože jeho složení je téměř totožné se složením prvního lidského mléka.

Koncentrace živin je nejvyšší bezprostředně po porodu: přibližně 80 % složek se do těla dostane již během prvních 12 hodin. Právě toto obzvláště bohaté kolostrum je obsaženo také v přípravku Pro Agalostrum. Aby se cenné složky neztratily zahříváním, je kolostrum sterilizováno sterilní filtrací za studena a šetrně sušeno mrazem.

... A telata?

Nebojte se: k vemenu se dostanou jako první. Matky obvykle produkují mnohem více mleziva, než jejich telata potřebují. Pouze přebytky lze použít na výrobu výrobků z mleziva.

Složení

Prášek z kolostra (69,7 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza (HPMC) st. 00; Agaricus blazei Murill (žampion brazislký/mandlový) (13,95 %); vitamín D3 (cholekalciferol).

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Kolostrum

2 000,00 mg

 

Agaricus blazei Murill

400,00 mg

 

Vitamín D3 (cholekalciferol)

7,50 μg

150,00 **

*      doporučené množství dle LMIV

 

 

* *   150 % DDD odpovídá 300 I.E. (mezinárodních jednotek)

   
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2 x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo 

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.