Balíček Senior

Užívejte si i ve stáří naplno s naším balíčkem Senior.

Představujeme Balíček Senior, který je ideální pro ty, kdo hledají podporu pro sebe ve vyšším věku. Tento balíček je sestaven z tří doplňků stravy - Pro Flex, Pro Omnieuro a Pro Vitamin D3 OL 1.000.

  • Pro Flex je doplněk stravy, který obsahuje přírodní kolagen s vitamínem C.
  • Pro Omnieuro je doplněk stravy, který je navržen pro podporu a udržení Vaší vnitřní harmonie.
  • Pro Vitamin D3 OL 1.000 je doplněk stravy ve formě kapek oleje, který obsahuje vitamíny D3, K2 a A. Tento doplněk je snadno dávkovatelný a je určen pro Vaši podporu.

Balíček Senior nabízí kompletní řešení pro ty, kteří hledají podporu svého vnitřní harmonie ve vyšším věku. Vyzkoušejte Balíček Senior a začněte cítit rozdíl v tom, jak se cítíte a jak fungujete.

4 090 Kč
Balíček Senior

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

 

Výhodný balíček doplňků stravy nejen pro seniory

Pro Flex

Obsah: 60 kapslí
Doporučené užívání: 1 až 2 kapsle, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Osteo Complete.

 

Pro Omnieuro

Obsah: 135,8 g = 180 kapslí
Doporučené užívání: 1 x denně 6 tobolek nejlépe dopoledne s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Omnieuro.

 

Pro Vitamin D3 OL 1.000 

Obsah: 15 ml
Doporučené užívání: Denně 1 kapka nejlépe dopoledne během jídla. Lahvičku před užitím lehce protřepejte, aby se olej rovnoměrně promísil. Při tuhé konzistenci oleje zahřejte lahvičku krátce v dlaních.

Více informací o produktu Pro Vitamin D3 OL 1.000.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.