Tip

Balíček Sportovec

Neohodnoceno

Výhodný balíček doplňků stravy pro sportovce, jehož nákupem ušetříte 10%Balíček Sportovec obsahuje čtyři pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce jak při podávání špičkových sportovních výkonů, tak pro následnou regeneraci po náročném tréninku, zápase či závodu. 

Balíček obsahuje multivitamínový přípravek Pro Dialvit44, Pro Sango Vital II, který slouží také k doplnění důležitých minerálů a stopových prvků jako zinek nebo selen, Pro Q10 Plus a Pro Sirtusan.

  • 4 242 Kč 424 Kč –10 %
  • Skladem
3 818 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček doplňků stravy pro sportovce

pro-dialvit2Pro Dialvit44

Multivitamínový přípravek XXL třídy je vyživující, chránící, regenerační a detoxikační preparát. Slouží k doplnění důležitých vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a polyfenolů nezbytně nutných ke správné funkci našeho organismu. Zvýšená potřeba těchto látek je vhodná zejména pro všechny sportovce a osoby s velkým psychickým i fyzickým zatížením a stresem. Tento doplněk stravy je vhodný na podporu proti únavě, pro podporu imunity a regenerace po náročném závodu nebo tréninku.

 

Obsah: 186,4 g = 300 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 5 kapslí, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Dialvit44.

 

pro-sango-vitalPro Sango Vital II

Tento přípravek obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky, jejichž přísun je důležitý pro optimální vyživení organismu po těžkém sportovním nebo pracovním výkonu. Obsažené látky jako vápník, hořčík, selen či zinek příznivě působí na imunitu, stavbu kostí, metabolismus cukrů a tuků.

 

Obsah: 132,4 g = 210 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1x denně 7 kapslí nejlépe mezi jídly, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Sango Vital II. 

pro-q10-plus2

 

 

Pro Q10 Plus

Tento přírodní doplněk stravy s koenzymem Q10, L-karnitinem, vitamínem D3 a E pomáhá při podpoře mentální i fyzické aktivity a odbourání únavy. Koenzym Q10 je velmi účinným antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály.

 

Obsah: 39,8 g = 90 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1x denně 1 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Q10 Plus.

 

pro-sirtusan2Pro Sirtusan

Pro Sirtusan s extraktem z křídlatky japonské obsahuje resveratrol a další rozmanité druhy přírodních látek bohaté na polyfenoly. Obsažené látky podporují buněčnou funkci mitochondrií, jejich výkonnost a funkčnost. Tím pomáhají k lepším sportovním výkonům, pomáhají nastartovat metabolismus jako základ pro zdravé hubnutí a pozitivně ovlivňují naši imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.

 

Obsah: 35,7 g = 60 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 1 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Sirtusan.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.