Balíček Sportovec

Vše, co potřebujete k aktivnímu pohybu – ušetříte

Balíček Sportovec je úžasný soubor produktů navržených speciálně pro ty, kteří vedou aktivní životní styl a chtějí udržovat a zlepšovat svou fyzickou a mentální výkonnost. Tento balíček je perfektní kombinací Pro Mineral Complete, Pro Amino MA8 a Pro Q10 Spectrum, každý s jedinečnými vlastnostmi, které vám pomohou dosáhnout toho nejlepšího.

  • Pro Mineral Complete je minerální komplex. Minerály obecně podporují zdraví kostí a zubů, správnou funkci svalů a zlepšují hydrataci.
  • Pro Amino MA8 je speciální směs esenciálních aminokyselin. Aminokyseliny obecně hrají zásadní roli v růstu a regeneraci svalů, zvyšování výkonnosti a snižování únavy.
  • Pro Q10 Spectrum je unikátní produkt, který poskytuje antioxidanty a koenzym Q10. Obecně antioxidanty a koenzym Q10 pomáhají zvyšovat energii a výkonnost.

Tento balíček je ideální pro sportovce, manažery a všechny, kteří vedou náročný životní styl a potřebují větší množství energie a podporu pro své tělo. Navíc, když si koupíte Balíček Sportovec, ušetříte 10% oproti nákupu jednotlivých produktů.

Začněte cítit rozdíl díky Balíčku Sportovec. Objednejte si ho ještě dnes a začněte těžit z jeho mnoha výhod.

4 328 Kč
Balíček Sportovec

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Výhodný balíček doplňků stravy pro sportovce

Pro Mineral Complete

Obsah: 280g = 300 kapslí
Doporučené užívání: 10 kapslí s dostatečným množstvím tekutiny rozložené do celého dne.

Více informací o produktu Pro Mineral Complete.

 

Pro Amino MA8

Obsah: 365 g = 420 tobolek
Doporučené užívání: Užívejte 2x denně 7 tobolek s dostatečným množstvím tekutin. Nejlépe nalačno cca půl hodiny před tréninkem nebo alespoň 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Amino MA8.

 

Pro Q10 Spectrum

Obsah: 26 g = 60 kapslí
Doporučené užívání: 1 x denně 2 kapsle nejlépe s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Q10 Spectrum.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.