Tip

Balíček Střeva s vlákninou

Neohodnoceno

Výhodná nabídka – nákupem balíčku na střeva s vlákninou ušetříte 10%. Balíček obsahuje tři produkty pozitivně působící na oblast střev a střevní sliznice doplněných o vlákninu: Pro Em San (oblast tlustého střeva), Pro Basan Complete (oblast tenkého střeva), Pro Prabioma (kvalitní vláknina).

  • 3 559 Kč 356 Kč –10 %
  • Skladem
3 203 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček doplňků stravy na podporu střeva a střevní sliznice s kvalitní vlákninou

pro-em-san2Pro Em San

Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt. Doplněk stravy Pro Em San se užívá jako podpora imunitního systému v dobách jeho oslabení i jako prevence vzniku onemocnění, při zácpách k zajištění správné funkce střev a střevní sliznice, při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, jako podpora při léčbě onemocnění propustnosti střev (leaky gut syndrom) a zánětlivých onemocnění střev a střevní sliznice.

 

Obsah: 1 000 ml 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Em San.

 

pro-basan-complete2Pro Basan Complete

Probiotický přípravek podporující zejména oblast tenkého střeva. Tento doplněk stravy obsahuje čistě rostlinou vlákninu, aktivní mikroorganismy a B-vitamíny. Užívá se při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry (colitis ulcerosa, morbus crohn a jiná), při onemocnění propustnosti střev na podporu léčby leaky gut syndromu, po užívání antibiotik jako podpora při obnovení střevní flóry, podpora imunitního systému, při zácpách na podporu správné funkce střeva a střevní sliznice, alergie, nadýmání.

 

Obsah: 60 g prášku
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní.

Více informací o produktu Pro Basan Complete.

 

 

TISSO_Pro_Praebioma

Pro Präbioma

Pro Präbioma poskytuje pečlivě vybrané látky podporující trávicí funkci, imunitní systém a metabolismus mastných kyselin. Akátová vlákna a glukomannan, získaný z asijského zmijovce, obsahují přírodní vlákninu a mají vynikající bobtnací schopnosti. Obsažená vláknina představuje prebiotikum a svým účinkem tedy podporuje růst a aktivitu střevního mikrobiomu. A glukomannan v rámci nízkoenergetického stravování prokazatelně přispívá k redukci hmotnosti (doporučuje se denní příjem od tří jednogramových dávek).

 

Obsah: 420,0 g prášku

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Více informací o doplňku stravy Pro Präbioma.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.