Balíček Střeva s vlákninou PM

Výhodná nabídka PRObiotika a PREbiotika se slevou.

Balíček Střeva s vlákninou je kombinací tří doplňků stravy: Pro Prabioma, Pro Em San a Pro Basan Complete. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podpořily vaše střev přírodní cestou. Pro Prabioma obsahuje prebiotika ve formě vlákniny, Pro Em San je probiotický preparát pro oblast tlustého střeva a Pro Basan Complete je probiotický preparát pro oblast tenkého střeva.

Hlavní benefity Balíčku Střeva s vlákninou:

  1. Podporuje vaše střeva.
  2. Obsahuje prebiotika a probiotika.
  3. Zaměřený na oblast tlustého a tenkého střeva.
  4. Nabízí komplexní přístup k oblasti vašich střev.
  5. Výhodná cena za celý balíček. Ušetříte oproti nákupu jednotlivých produktů.

Balíček Střeva s vlákninou je ideální pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro svou podporu. Vyzkoušejte tento balíček a začněte cítit rozdíl. Balíček Střeva s vlákninou je výhodné řešení pro ty, kdo hledají komplexní podporu svých střev. Tento balíček obsahuje tři kvalitní doplňky stravy - Pro Prabioma, Pro Em San a Pro Basan Complete, které společně podporují harmonii vašich střev.

  • Pro Prabioma je doplněk stravy obsahující prebiotika v podobě vlákniny.
  • Pro Em San je probiotický preparát, který je zaměřen na oblast tlustého střeva.
  • Pro Basan Complete je doplněk stravy, který je zaměřen na oblast tenkého střeva.

Když si koupíte Balíček Střeva s vlákninou, ušetříte oproti nákupu jednotlivých produktů. Tak neváhejte a začněte podporovat svá střeva s naším Balíčkem Střeva s vlákninou. Balíček Střeva s vlákninou je výhodné řešení pro ty, kdo hledají komplexní podporu. Tento balíček obsahuje tři kvalitní doplňky stravy - Pro Prabioma, Pro Em San a Pro Basan Complete, které společně podporují harmonii vašich střev.

3 199 Kč
Balíček Střeva s vlákninou PM

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Balíček probiotik a prebiotik s vlákninou

Pro Präbioma

Obsah: 300,0 g prášku
Doporučené užívání: 2 x denně rozmíchejte 5 g prášku (5 g odpovídá 1 vrchovaté odměrce nebo vrchovaté čajové lžičce) v minimálně 200 ml neperlivé vody, džusu nebo čaje. U tohoto produktu se doporučuje postupné navyšování denní dávky a to takto: začněte s ½ odměrky denně, poté navyšujte každé dva dny o polovinu odměrky do maximální denní dávky 2 odměrek.

Více informací o doplňku stravy Pro Präbioma.

 

Pro Em San

Obsah: 1 000 ml
Doporučené užívání: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Em San.

 

Pro Basan Complete

Obsah: 60 g prášku
Doporučené užívání: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní.

Více informací o produktu Pro Basan Complete.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
5x
3
5x
2
5x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.