Tip

Balíček Střeva základ PUR

11 hodnocení

Výhodný balíček doplňků stravy na střeva v PUR formě – ušetříte 10%. Probiotický přípravek Pro Em San Pur přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Jeho kolega Pro Basan zase přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v tenkém střevě. Na podporu pročištění střev a celkového zdraví je vhodná kombinace obou produktů, kterou v balíčku Střeva základ PUR obdržíte za výhodnou cenu.

  • 2 025 Kč 202 Kč –10 %
  • Skladem
1 823 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

pur

Balíček Střeva základ v PUR formě – doplňky stravy pro podporu tenkého i tlustého střeva

Pro Em San Pur – probiotický přípravek na střevaPro Em San PUR

Nejlepší probiotika v Evropě nejen pro podporu trávení. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt. Jako podpora imunitního systému v dobách jeho oslabení i jako prevence vzniku onemocnění, při zácpách k zajištění správné funkce střev a střevní sliznice, při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, podpora při léčbě onemocnění propustnosti střev – leaky gut syndrom, podpora při léčbě zánětlivých onemocnění střev a střevní sliznice.

 

Obsah: 1 000 ml 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Em San Pur.

 

Pro Basan – probiotický přípravek na tenké střevoPro Basan

Probiotický přípravek podporující zejména oblast tenkého střeva. Doplněk stravy s mikroorganismy podporující tenké střevo s čistou rostlinnou vlákninou s pozitivními účinky na střevní sliznici, mikroflóru a peristaltiku střev. Jeho použití Hana Lang doporučuje při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, při onemocnění propustnosti střev na podporu léčby leaky gut syndromu, po užívání antibiotik jako podpora při obnovení střevní flóry, jako podpora imunitního systému v dobách jeho oslabení i jako podpora prevence vzniku onemocnění, při zácpách na podporu správné funkce střeva a střevní sliznice, alergie a nadýmání..

 

Obsah: 60 g prášku
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní.

Více informací o produktu Pro Basan.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.