Pro Em San Pur

65 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 2

Pro Em San PUR je probiotický preparát obsahující unikátních 31 kmenů bakterií mléčného kvašení nacházejících se přirozeně v tlustém střevě lidského trávicího ústrojí. 

Až 80 % našeho imunitního systému je spojeno s naším střevem. Každá desátá buňka ve střevech je tzv. lymfatická imunitní buňka. Ve chvíli, kdy jsou tyto buňky poničeny, začíná latentní slabost imunity. Sliznice střeva se pak není schopna ubránit proti původcům chorob, parazitům a plísním. Kromě toho nemohou být v dostatečném množství produkovány zbývající imunitní buňky organismu.

Obsah: 1 000 ml
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny


1 170 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 
bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

živé  mikroorganismy speciálně vypěstované v pěstírnách společnosti tisso pro tlusté střevo

Díky svému vysokému obsahu bakterií mléčného kvašení patří Pro Em San PUR mezi nejlepší probiotické preparáty v Evropě. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Optimální poměr Bifidobakterií  a Laktobacilů: 

Laktobacily

Laktobacily - které stejně jako bifidobakterie patří mezi bakterie mléčného kvašení - jsou zodpovědné především za produkci kyseliny mléčné, která přispívá ke zdravému střevnímu prostředí a chrání střevo před škodlivými bakteriemi.

Aby bylo střevo dlouhodobě zásobeno dobrými bakteriemi a střevní flóra zůstala v rovnováze, měli byste pravidelně konzumovat probiotické potraviny, které přirozeně obsahují mnoho dobrých mikroorganismů.

 

Bifidobakterie

Název bifidobakterie je odvozen z latinského termínu "bifidus", což znamená "rozštěpený nebo rozvětvený" a odkazuje na jejich tvar. Díky produkci kyseliny mléčné nás tyto bakterie mohou také chránit před choroboplodnými zárodky. Jsou také zodpovědné za produkci základních enzymů a vitaminů, a proto jsou pro naše zdraví obzvláště důležité. Zejména u novorozenců hrají bifidobakterie významnou roli v imunitním systému, protože tvoří přibližně 90 % střevní flóry.

Dobré probiotikum obsahuje nejméně jednu miliardu mikroorganismů (109 CFU = kolonie tvořících jednotek) v jedné denní dávce a obsahuje co největší počet bakteriálních kmenů. Vícedruhová probiotika dosahují výrazně lepších výsledků než přípravky obsahující pouze jednu nebo několik málo kultur.

Pro dosažení širokého spektra účinnosti by měly být zejména laktobacily a bifidobakterie zastoupeny několika dílčími kmeny a několika druhy Lactococcus, Enterococcus nebo Streptococcus. Tekutá probiotika s fermentovanými rostlinami a léčivými bylinami poskytují také polyfenoly, které jsou navíc prospěšné pro střevní bakterie.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky Pro Em San a Pro Em San PUR?
Pro Em San obsahuje navíc 24 druhů bylinných extraktů.
Pro Em San PUR jsou čistá probiotika. PUR forma je vhodná pro ty, kteří mají například intoleranci na některou z bylinek nebo jsou na ně více citliví.
Obsah živých bakterií co do počtu kmenů a množství je u obou produktů stejný.Vhodná je kombinace produktů Pro Em San Pur s Pro Basan.

Při zakoupení balíčku Střeva základ PUR máte slevu 10%:

Probiotika na střeva Pro Em San Pur


 

Složení

Voda; cukrový sirup (melasa) a různé druhy cukru (melasa a cukry jsou během procesu fermentace spotřebovány mikroorganismy a přeměněny na kyselinu mléčnou); mikroorganismy; semena černuchy damašské; výtažek z jader vinné révy (OPC); Ling Zhi (lesklokorka lesklá, reishi).

Obsažené bakteriální kultury (nejméně 1 · 1011 = 100 000 000 000 zárodků na 100 ml):

Bacillus subtilis; Bifidobacterium animalis; Bifidobacterium bifidum; Bifidobacterium breve; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium infantis; Bifidobacterium lactis; Enterococcus faecium; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus amylolyticus; Lactobacillus amylovorus; Lactobacillus bulgaricus; Lactobacillus casei 01; Lactobacillus casei 02; Lactobacillus casei 03; Lactobacillus crispatus; Lactobacillus delbrueckii; Lactobacillus farraginis; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus helveticus; Lactobacillus johnsonii; Lactobacillus paracasei; Lactobacillus parafarraginis; Lactobacillus plantarum; Lactobacillus reuteri; Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillus salivarius; Lactobacillus zeae; Lactobacillus diacetylactis; Lactococcus lactis; Streptococcus thermophilus.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodně fermentovaný produkt, mohou údaje o množství buněk (bakterií) kolísat.

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 ML

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

25,00 kJ (6,00 kcal)

7,50 kJ (1,80 kcal)

Tuky

0,00 g

0,00 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,00 g

0,00 g

Sacharidy

1,50 g

0,45 g

z toho cukry

0,84 g

0,25 g

Vláknina

0,66 g

0,20 g

Bílkoviny

0,00 g

0,00 g

Sůl

0,01 g

0,003 g

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

cca 3 · 1010 KTJ*

Extrakt ze semen černuchy damašské

20,00 mg

Ling Zhi

20,00 mg

Extrakt z jader vinné révy

20,00 mg

Cukrová třtina

0,30 g

Cukrový sirup (melasa)

0,40 ml

*   KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO USKLADNĚNÍ PRODUKTU: Před otevřením uchovávejte při max. 20°C. Po otevření chraňte před světlem a uchovávejte v chladu při max. 7 °C. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.  Láhev nepokládejte. Nepijte přímo z láhve. Vlivem tvorby oxidu uhličitého se může v láhvi vytvořit mírný přetlak.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Pro Em San Pur přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Jeho kolega Pro Basan přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v oblasti tenkého střeva. Vhodná je kombinace obou produktů.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.