Pro Em San Pur

Objevte sílu zdravých střev a budujte svůj imunitní systém na nejvyšší úroveň s Pro Em San PUR - vaší denní dávkou probiotické pečlivě vyrobeného preparátu, který Vás posiluje zevnitř.

Pro Em San PUR je elixírem vašeho trávicího systému. Naše těla jsou plná milionů bakterií, které hrají klíčovou roli v našem celkovém zdraví. Pro Em San PUR je zásobárna těchto prospěšných bakterií, obsahuje unikátních 31 kmenů bakterií mléčného kvašení, které jsou přirozeně přítomny v tlustém střevě lidského trávicího ústrojí.

Ale jeho výhody se nezastavují jen u střeva. Až 80% našeho imunitního systému je spojeno s naším střevem. Takže když vaše střeva prosperují, tak je i vaše imunita. Pro Em San PUR vás podpoří při budování silného imunitního systému, který je schopen efektivně bojovat proti původcům chorob, parazitům a plísním.

Objednávka Pro Em San PUR je jednoduchá a rychlá - doručíme vám ji přímo ke dveřím během 1-4 pracovních dnů. A s objemem 1 000 ml v této jedné lahvi, máte zásobu na dostatečně dlouhou dobu.

Úžasné benefity Pro Em San PUR:

1. Určen pro oblast střev: Obsahuje unikátních 31 kmenů bakterií, které jsou určeny pro Vaše střevní prostředí.
2. Vyroben pro Váš imunitní systém: Až 80% naší imunity je spojeno se zdravím střev, Pro Em San PUR je navržen pro tento systém.
3. Bojuje proti patogenům: Naše střeva jsou první linie obrany proti původcům chorob, parazitům a plísním. Pro Em San PUR je určen pro tuto oblast.
4. Jednoduché a rychlé doručení: Doručíme vám Pro Em San PUR přímo k vám domů, a to během 1-4 pracovních dnů.
5. Velký objem pro dlouhodobé užití: S objemem 1 000 ml máte zásoby na dostatečně dlouhou dobu.

Začněte pečovat o svá střeva dnes s Pro Em San PUR - vaším partnerem pro silný imunitní systém!

1 170 Kč
Dostupnost: Skladem (30 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Probiotika na střeva Pro Em San Pur

Živé mikroorganismy speciálně vypěstované v pěstírnách společnosti TISSO pro tlusté střevo

Díky svému vysokému obsahu bakterií mléčného kvašení patří Pro Em San PUR mezi nejlepší probiotické preparáty v Evropě. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Optimální poměr Bifidobakterií  a Laktobacilů: 

Laktobacily

Laktobacily - které stejně jako bifidobakterie patří mezi bakterie mléčného kvašení - jsou zodpovědné především za produkci kyseliny mléčné, která přispívá ke zdravému střevnímu prostředí a chrání střevo před škodlivými bakteriemi.

Aby bylo střevo dlouhodobě zásobeno dobrými bakteriemi a střevní flóra zůstala v rovnováze, měli byste pravidelně konzumovat probiotické potraviny, které přirozeně obsahují mnoho dobrých mikroorganismů.

Bifidobakterie

Název bifidobakterie je odvozen z latinského termínu "bifidus", což znamená "rozštěpený nebo rozvětvený" a odkazuje na jejich tvar. Díky produkci kyseliny mléčné nás tyto bakterie mohou také chránit před choroboplodnými zárodky. Jsou také zodpovědné za produkci základních enzymů a vitaminů, a proto jsou pro naše zdraví obzvláště důležité. Zejména u novorozenců hrají bifidobakterie významnou roli v imunitním systému, protože tvoří přibližně 90 % střevní flóry.

Dobré probiotikum obsahuje nejméně jednu miliardu mikroorganismů (109 CFU = kolonie tvořících jednotek) v jedné denní dávce a obsahuje co největší počet bakteriálních kmenů. Vícedruhová probiotika dosahují výrazně lepších výsledků než přípravky obsahující pouze jednu nebo několik málo kultur.

Pro dosažení širokého spektra účinnosti by měly být zejména laktobacily a bifidobakterie zastoupeny několika dílčími kmeny a několika druhy Lactococcus, Enterococcus nebo Streptococcus. Tekutá probiotika s fermentovanými rostlinami a léčivými bylinami poskytují také polyfenoly, které jsou navíc prospěšné pro střevní bakterie.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky Pro Em San a Pro Em San PUR?
Pro Em San obsahuje navíc 24 druhů bylinných extraktů.
Pro Em San PUR jsou čistá probiotika. PUR forma je vhodná pro ty, kteří mají například intoleranci na některou z bylinek nebo jsou na ně více citliví.
Obsah živých bakterií co do počtu kmenů a množství je u obou produktů stejný.

Složení

Voda; cukrový sirup (melasa) a různé druhy cukru (melasa a cukry jsou během procesu fermentace spotřebovány mikroorganismy a přeměněny na kyselinu mléčnou); mikroorganismy; semena černuchy damašské; výtažek z jader vinné révy (OPC); Ling Zhi (lesklokorka lesklá, reishi).

Obsažené bakteriální kultury (nejméně 1 · 1011 = 100 000 000 000 zárodků na 100 ml):

Bacillus subtilis; Bifidobacterium animalis; Bifidobacterium bifidum; Bifidobacterium breve; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium infantis; Bifidobacterium lactis; Enterococcus faecium; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus amylolyticus; Lactobacillus amylovorus; Lactobacillus bulgaricus; Lactobacillus casei 01; Lactobacillus casei 02; Lactobacillus casei 03; Lactobacillus crispatus; Lactobacillus delbrueckii; Lactobacillus farraginis; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus helveticus; Lactobacillus johnsonii; Lactobacillus paracasei; Lactobacillus parafarraginis; Lactobacillus plantarum; Lactobacillus reuteri; Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillus salivarius; Lactobacillus zeae; Lactobacillus diacetylactis; Lactococcus lactis; Streptococcus thermophilus.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodně fermentovaný produkt, mohou údaje o množství buněk (bakterií) kolísat.

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 ML

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

25,00 kJ (6,00 kcal)

7,50 kJ (1,80 kcal)

Tuky

0,00 g

0,00 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,00 g

0,00 g

Sacharidy

1,50 g

0,45 g

z toho cukry

0,84 g

0,25 g

Vláknina

0,66 g

0,20 g

Bílkoviny

0,00 g

0,00 g

Sůl

0,01 g

0,003 g

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

cca 3 · 1010 KTJ*

Extrakt ze semen černuchy damašské

20,00 mg

Ling Zhi

20,00 mg

Extrakt z jader vinné révy

20,00 mg

Cukrová třtina

0,30 g

Cukrový sirup (melasa)

0,40 ml

*   KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

  • SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO USKLADNĚNÍ PRODUKTU: Před otevřením uchovávejte při max. 20°C. Po otevření chraňte před světlem a uchovávejte v chladu při max. 7 °C. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.  Láhev nepokládejte. Nepijte přímo z láhve. Vlivem tvorby oxidu uhličitého se může v láhvi vytvořit mírný přetlak.
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.
  • Pro Em San Pur přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Jeho kolega Pro Basan přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v oblasti tenkého střeva. Vhodná je kombinace obou produktů.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

5
15x
4
16x
3
23x
2
15x
1
5x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.4.2024
Výborná spolupráce, příjemná a ochotná paní Lang, prostě,bez chby
5
Avatar autora | 24.11.2023
Ano

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.