Pro Basan

22 hodnocení

Probiotický přípravek podporující zejména oblast tenkého střeva. Doplněk stravy s mikroorganismy podporující tenké střevo s čistou rostlinnou vlákninou s pozitivními účinky na střevní sliznici, mikroflóru a peristaltiku střev. Jeho použití Hana Lang doporučuje při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, při onemocnění propustnosti střev na podporu léčby leaky gut syndromu, jako probiotika po antibiotikách na podporu při obnovení střevní flóry, jako podpora imunitního systému v dobách jeho oslabení i jako podpora prevence vzniku onemocnění, při zácpách na podporu správné funkce střeva a střevní sliznice, alergie a nadýmání.

Obsah: 60 g prášku
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko


  • Skladem
930 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 
bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Doplněk stravy s mikroorganismy a čistou rostlinnou vlákninou

Pro Basan od firmy TISSO obsahuje kromě vlákniny rozličné bakteriální kultury v jedinečné a vysoce koncentrované kombinaci. Po rozmíchání práškového produktu ve vodě a následném nabobtnání se obsažené mikroorganismy stanou opět činnými. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky Pro Basan Complete a Pro Basan?
Pro Basan Complete je obohacen o vitamín B. 
Pro Basan je čisté probiotikum bez vitamínu B. Základ těchto produktů je jinak naprosto totožný.Pro Basan přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tenkého střeva. Jeho kolega Pro Em San PUR přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Vhodná je kombinace obou produktů. Tuto kombinaci máte možnost zakoupit se slevou 10 % v balíčku Střeva základ PUR:

Balíček Střeva základ PUR na pročištění střev


 

Složení

Rýžový škrob (83,33 %); maltodextrin (6,67 %); bakteriální kultury (5,00 %); fruktooligosacharidy (2 %); enzymy (amyláza - prášek).

6 bakteriálních kultur (nejméně 1 · 109 = 1 000 000 000 v 1 g prášku) z následujících kmenů: Bifidobacterium bifidum; Enterococcus faecium; Lactococcus lactis; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus casei; Lactobacillus salivarius.

OBSAH LÁTEK

NA 100 G

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

5,00 g – odpovídá 1 · 1011 KTJ*

0,10 g – odpovídá 2 · 109 KTJ*

Enzymy (amyláza prášek)

1,33 g

0,03 g

Fruktooligosacharidy

2,00 g

0,04 g

Maltodextrin

6,67 g

0,13 g

Rýžový škrob

83,33 g

1,67 g

KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

 

 

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 G

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

1,587 kJ (379,4 kcal)

31,7 kJ (7 kcal)

Tuky

1,00 g

0,02 g

z toho nasycené mastné kyseliny

< 1,00 g

< 0,02 g

Sacharidy

88,00 g

1,76 g

z toho cukry

8,60 g

0,17 g

Vláknina

5,00 g

0,10 g

Bílkoviny

4,00 g

0,08 g

Sůl

< 0,025 g

< 0,00025 g

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní. Pro Basan přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v oblasti tenkého střeva. Jeho kolega Pro Em San PUR přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Vhodná je kombinace obou produktů.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Detailní informace o účincích Pro Basan a možnostech jeho využití:

 

Chcete se dozvědět více o problematice hubnutí?

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.