Představujeme Pro Basan, probiotický přípravek, který je navržen tak, aby poskytl podporu vašeho tenkého střeva. Tento produkt obsahuje 12 různých kmenů mikroorganismů, které přirozeně obývají naše tenké střevo, a je doplněn o čistou rostlinnou vlákninu.

Probiotický přípravek Pro Basan je součástí širšího pojmu "střevní mikrobiom", který označuje celkový soubor všech bakterií a kultur, které žijí v našem střevě. Tyto mikroorganismy hrají klíčovou roli v mnoha procesech v našem těle, včetně správného trávení a imunity.

Pro Basan je k dispozici ve formě prášku, což umožňuje snadné a pohodlné dávkování. Balení obsahuje 60 g prášku. Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku balení. Produkt doručujeme do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Basan a poskytněte podporu svého tenkého střeva přírodní a efektivní cestou.

1 029 Kč
Dostupnost: Skladem (14 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Probiotika Pro Basan

Doplněk stravy s mikroorganismy a čistou rostlinnou vlákninou

Pro Basan od firmy TISSO obsahuje kromě vlákniny rozličné bakteriální kultury v jedinečné a vysoce koncentrované kombinaci. Po rozmíchání práškového produktu ve vodě a následném nabobtnání se obsažené mikroorganismy stanou opět činnými. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Jaký je rozdíl mezi probiotiky Pro Basan Complete a Pro Basan?
Pro Basan Complete je obohacen o vitamín B. 
Pro Basan je čisté probiotikum bez vitamínu B. Základ těchto produktů je jinak naprosto totožný.

 

Složení

Rýžový škrob (83,33 %); maltodextrin (6,67 %); bakteriální kultury (5,00 %); fruktooligosacharidy (2 %); enzymy (amyláza - prášek).

6 bakteriálních kultur (nejméně 1 · 109 = 1 000 000 000 v 1 g prášku) z následujících kmenů: Bifidobacterium bifidum; Enterococcus faecium; Lactococcus lactis; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus casei; Lactobacillus salivarius.

OBSAH LÁTEK

NA 100 G

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

5,00 g – odpovídá 1 · 1011 KTJ*

0,10 g – odpovídá 2 · 109 KTJ*

Enzymy (amyláza prášek)

1,33 g

0,03 g

Fruktooligosacharidy

2,00 g

0,04 g

Maltodextrin

6,67 g

0,13 g

Rýžový škrob

83,33 g

1,67 g

KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

 

 

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 G

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

1,587 kJ (379,4 kcal)

31,7 kJ (7 kcal)

Tuky

1,00 g

0,02 g

z toho nasycené mastné kyseliny

< 1,00 g

< 0,02 g

Sacharidy

88,00 g

1,76 g

z toho cukry

8,60 g

0,17 g

Vláknina

5,00 g

0,10 g

Bílkoviny

4,00 g

0,08 g

Sůl

< 0,025 g

< 0,00025 g

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní. Pro Basan přispívá k nastavení symbiózy střevního mikrobiomu v oblasti tenkého střeva. Jeho kolega Pro Em San PUR přispívá k nastolení symbiózy mikrobiomu v oblasti tlustého střeva. Vhodná je kombinace obou produktů.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
7x
4
9x
3
8x
2
9x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.