Pro Phytobiose

4 hodnocení

Pro Phytobiosa je náš pomocník obzvláště v přechodných ročních obdobích. 

Unikátní složení tohoto výrobku nabízí celou řadu výtažků z léčivých rostlin v praktickém balení.

Pro Phytobiosa obsahuje výtažky z houby Ling zhi, křenu, česneku, lichořeřišnice, cibule. Nechybí mu ani propolis nebo výtažek s brusinek a další látky.

Obsah: 16,3 g = 30 kapslí
Minimální trvanlivost do / č.šarže: na obale

Doba dodání: 1-4 pracovní dny


650 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 
bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Pro Phytobiose s Ling Zhi a dalšími cennými látkami

Obsahuje vitamín C, vitamín B12 a zinek, stejně jako vybrané přírodní výtažky s minerály, stopovými prvky, vitamíny a sekundárními rostlinnými látkami (včetně flavonoidů, terpenů a glykosidů z hořčičného oleje).

Ling zhi neboli Reishi s českým názvem lesklokorka lesklá patří mezi známé léčivé houby. Lidově se nazývá houbou nesmrtelnosti. její léčivé účinky hojně využívá čínská medicína po dlouhá staletí. 

Lichořeřišnice - elixír mládí je již po mnoho let ceněna pro své četné léčivé vlastnosti a proto se používá hlavně v lidovém bylinářství a fytoterapii. Květy lichořeřišnice velké množství minerálních solí, síry, vitamínu C, beta karotenu, luteinu, flavonoidů, mastných kyselin a éterických olejů. 


Vyzkoušejte
Pro Agalostrum, další doplněk stravy s kolostrem:

Kolostrum


 

Složení

Potahovací činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (velikost obalu kapsle 0); Ling Zhi (11,08%); křen - prášek (9,23%); tymián (9,23%); prášek z listů Moringy (9,23%); extrakt z brusinek (5,54%); česnekový extrakt (5,54%); rybízový extrakt (5,54%); propolisový extrakt (4,43%); cibulový extrakt (4,43%); extrakt z oregana (4,43%); extrakt z medvědího česneku (3,69%); práškový protein z kolostra (3,69%); vitamín C (kyselina L-askorbová) (2,95%); lichořeřišnice - prášek (2,58%); citrát zinečnatý; vitamín B12 (kyanokobalamin). Bez sladidel, konzervačních prostředků, příchutí, barviv, umělých přísad a zvýrazňovačů chutí. Neobsahuje droždí a lepek. Obsahuje stopy laktózy.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

%DDD*

Extrakt z medvědího česneku

120,00 mg

 

Colostrum

120,00 mg

 

Brusinkový extrakt

180,00 mg

 

Rybízový extrakt

180,00 mg

 

Lichořeřišnice - prášek

84,00 mg

 

Česnekový extrakt

180,00 mg

 

Ling Zhi (Lesklokorka lesklá)

360,00 mg

 

Křen - prášek

300,00 mg

 

Prášek z listů Moringy

300,00 mg

 

Extrakt z oregana

144,00 mg

 

Propolisový extrakt

144,00 mg

 

Tymián

300,00 mg

 

Vitamin B12 (kyanokobalamin)

3,00 μg

120,00

Vitamín C (kyselina L-askorbová),

96,00 mg

120,00

Zinek (citrát zinečnatý)

6,00 mg 60,00

Cibulový extrakt

144,00 mg  

* referenční množství podle LMIV

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Vždy užívejte Pro Phytobiose přesně tak, jak je popsáno v této příbalové informaci nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem či terapeutem. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo terapeutem.

Není-li lékařem nebo terapeutem předepsáno jinak, užívejte prosím 6 tobolek (2 x 3) denně s dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme konzumovat nejméně 15 minut před jídlem asi 200 ml pitné vody.

JESTLIŽE JSTE ZAPOMNĚL(A) UŽÍT PŘÍPRAVEK PRO PHYTOBIOSE: Neužívejte dvojnásobnou dávku, jestliže jste zapomněl(a) užít předchozí dávku nebo jste zbytečně přijali příliš málo. Pokračujte v užívání s další dávkou.

NEUŽÍVEJTE přípravek PRO PHYTOBIOSE od TISSO pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek uvedených na obalu.

TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ: Během těhotenství a kojení užívejte přípravek PRO PHYTOBIOSE od TISSO pouze po konzultaci se svým lékařem nebo terapeutem a vždy podle pokynů uvedených v této příbalové informaci.

UŽÍVÁNÍ LÉKŮ: Informujte svého lékaře, terapeuta nebo lékárníka, pokud užíváte jiné léky a to i ty, které nejsou na předpis.

INTERAKCE S JINÝMI LÁTKAMI NEJSOU ZNÁMY.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR A SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.