Pro Lactoferin

Na podporu obranyschopnosti a rovnováhy železa: Pro Lactoferrin Immune nabízí vysoce kvalitní hovězí laktoferin v kombinaci s vitaminem C na podporu obranyschopnosti a rovnováhy železa.

1 650 Kč

Detailní popis produktu

Laktoferin: přirozená součást imunitního systému

Laktoferin je mimořádně všestranný imunitní protein s četnými antimikrobiálními a protizánětlivými účinky, který plní také úkoly v metabolismu železa. Ve zvláště vysokých koncentracích se nachází v ochranném mateřském mléce. Jako součást vrozené imunitní reakce se nachází také v četných tělesných sekretech, na sliznicích a ve speciálních obranných buňkách (neutrofilních granulocytech), z nichž se uvolňuje při infekcích a zánětech.

Imunitní protein s mnohostrannými účinky

Biologická aktivita laktoferinu je založena především na tom, že se nesmírně účinně váže na železo, ale také na patogeny a interaguje s různými imunitními buňkami a receptory. Jako bílkovina vázající železo ze skupiny transferinů zbavuje škodlivé bakterie minerálu, který je pro ně stejně životně důležitý, a brání jim tak v množení. Zároveň podporuje vstřebávání a distribuci železa v těle. Laktoferin se také přímo váže na viry, bakterie a bakteriální endotoxiny (lipopolysacharidy, LPS) a tímto způsobem je neutralizuje. Probiotickým bakteriím naopak skutečně prospívá v jejich růstu, čímž laktoferrin pozitivně ovlivňuje střevní mikrobiom a zdraví střev. Kromě toho laktoferin moduluje vlastní imunitní buňky a přispívá k vyváženému imunitnímu systému tím, že podporuje rovnováhu TH1/TH2. Trvalá nerovnováha T-helperových buněk TH1 a TH2 je považována za jednu z příčin autoimunitních onemocnění a alergií.

Díky všem těmto vlastnostem je laktoferin ideální pro posílení přirozené obranyschopnosti. Může také poskytnout doplňkovou podporu v případě nedostatku železa.

... a s požadavkem na čistotu!

Laktoferin se získává z kravského mléka nebo syrovátky. Pokud není extrahovaná bílkovina důkladně vyčištěna, může být kontaminována endotoxiny a dalšími nečistotami z mléka, a proto je pro tělo nepoužitelná.

Laktoferrin CLNTM používaný společností TISSO má díky patentovanému vícestupňovému čištění jedinečně vysokou čistotu 98 %, takže je prokazatelně bioaktivnější než běžné laktoferinové produkty.
Kapsle s enterickým obalem (DRcaps®) zajišťují, že se složky uvolňují pouze přímo ve střevě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.