Pro Lactoferin

Na podporu obranyschopnosti a rovnováhy železa: Pro Lactoferrin Immune nabízí vysoce kvalitní hovězí laktoferin v kombinaci s vitaminem C na podporu obranyschopnosti a rovnováhy železa.

Obsah: 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 650 Kč
Dostupnost: Skladem (20 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez fruktózy

bez fruktózy

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Přírodní laktoferin Pro Lactoferin

Laktoferin: přirozená součást imunitního systému

Laktoferin je mimořádně všestranný imunitní protein s četnými antimikrobiálními a protizánětlivými účinky, který plní také úkoly v metabolismu železa. Ve zvláště vysokých koncentracích se nachází v ochranném mateřském mléce. Jako součást vrozené imunitní reakce se nachází také v četných tělesných sekretech, na sliznicích a ve speciálních obranných buňkách (neutrofilních granulocytech), z nichž se uvolňuje při infekcích a zánětech.

Imunitní protein s mnohostrannými účinky

Biologická aktivita laktoferinu je založena především na tom, že se nesmírně účinně váže na železo, ale také na patogeny a interaguje s různými imunitními buňkami a receptory. Jako bílkovina vázající železo ze skupiny transferinů zbavuje škodlivé bakterie minerálu, který je pro ně stejně životně důležitý, a brání jim tak v množení. Zároveň podporuje vstřebávání a distribuci železa v těle. Laktoferin se také přímo váže na viry, bakterie a bakteriální endotoxiny (lipopolysacharidy, LPS) a tímto způsobem je neutralizuje. Probiotickým bakteriím naopak skutečně prospívá v jejich růstu, čímž laktoferrin pozitivně ovlivňuje střevní mikrobiom a zdraví střev. Kromě toho laktoferin moduluje vlastní imunitní buňky a přispívá k vyváženému imunitnímu systému tím, že podporuje rovnováhu TH1/TH2. Trvalá nerovnováha T-helperových buněk TH1 a TH2 je považována za jednu z příčin autoimunitních onemocnění a alergií.

Díky všem těmto vlastnostem je laktoferin ideální pro posílení přirozené obranyschopnosti. Může také poskytnout doplňkovou podporu v případě nedostatku železa.

... a s požadavkem na čistotu!

Laktoferin se získává z kravského mléka nebo syrovátky. Pokud není extrahovaná bílkovina důkladně vyčištěna, může být kontaminována endotoxiny a dalšími nečistotami z mléka, a proto je pro tělo nepoužitelná.

Laktoferrin CLNTM používaný společností TISSO má díky patentovanému vícestupňovému čištění jedinečně vysokou čistotu 98 %, takže je prokazatelně bioaktivnější než běžné laktoferinové produkty.
Kapsle s enterickým obalem (DRcaps®) zajišťují, že se složky uvolňují pouze přímo ve střevě.

Složení

Laktoferin z KRAVSKÉHO MLÉKA (48,9 %); Vitamin C (L-askorban sodný) (27,8 %); Přídatnálátka: DR Hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle velikosti 1); Rýžová mouka.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD*

Laktoferrin CLN™

(obsah laktózy<0,1%)

400 mg

 

Vitamin C

L-askorbát sodný)

200 mg

250

*   doporučené množství dle LMIV

 

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Užívejte 2 x 1 kapsli denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nejlepší je užívat jednu kapsli ráno nebo alespoň 30 minut před jídlem, ideálně jednu kapsli ráno a jednu večer.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.