Pro Mucosa dostala své jméno podle latinského názvu sliznice – Tunica Mucosa. Obsahuje L-Glutamin (Sustamine®), Kvercetin, Lecitin, extrakt z brokolice a MSM (Methylsulfonylmethan).

Obsah: 185,1 g = 360 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

1 992 Kč
Dostupnost: Skladem (10 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Doplněk stravy Pro Mucosa (oblast střevní sliznice)

Doplněk stravy pro sliznice v našem těle

Sliznice tvoří přirozené ochranné vrstvy a představují tím pádem jednu z nepostradatelných bariérových funkcí lidského těla.

Sliznice (tunica mucosa) kryje vnitřní povrchy těla obratlovců, tedy i toho našeho. Poskytuje mechanickou ochranu tkání uložených pod ní a chrání tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí (tzv. slizniční imunitní systém, brání před bakteriemi a toxickými látkami, atp.). 

Sliznici najdeme např. v trávicí soustavě, v rozmnožovacích orgánech, v močových cestách nebo v dýchacích cestách.

Složení

Lecitin ze slunečnic (24,31 %); obal tobolky: DR st.0; L-glutamin (19,45 %); rýžový protein (13,53 %); korálovec ježatý (Hericium erinaceus) (8,10 %); L-alanyl-L- glutamin (4,86 %); dimethylsulfon (MSM) (4,86 %); quercetin (2,43 %); výtažek z brokolice (1,62 %); extrakt obsahující resveratrol (1,22 %); ficín; vitamín B3 (nikotinamid); vitamín B2 (riboflavin); vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát); biotin.

NUTRIČNÍ HODNOTY

V DENNÍ DÁVCE

% DDD*

Extrakt z brokolice

100,00 mg

 

Ficín

50,00 mg

 

Hericium erinaceus

500,00 mg

 

L-alanyl-L-glutamin

300,00 mg

 

Lecitin ze slunečnice

1 500,00 mg

 

L-glutamin

1 200,00 mg

 

MSM

300,00 mg

 

Quercetin

150,00 mg

 

Rýžový protein

835,00 mg

 

Resveratrol extrakt

75,00 mg

 

Vitamín B2

0,70 mg

50,00

Vitamín B3

8,00 mg

50,00

Vitamín B6

0,70 mg

50,00

Biotin

25,00 μg

50,00

*   doporučené množství dle LMIV

 

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 3 x denně 4 kapsle nejlépe během jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • U tohoto produktu se doporučuje postupné navyšování denní dávky.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
8x
4
7x
3
12x
2
6x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.