Pro Vitamin C

Přírodní postupně se uvolňující vitamín C se sladidlem ze stévie. 

Pro Vitamin C je vyrobený podle přírodních zákonitostí a proto ho najdete v kombinačním preparátu spolu s polyfenoly a flavonoidy z přírodních zdrojů jako je acerola, datle, fíky, šípek, černý rybíz, borůvky a rakytník.

Velmi chutné i pro naše nejmenší. 

Obsah: 68,1 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

679 Kč
Dostupnost: Skladem (20 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Přírodní vitamín C – Pro Vitamin C

Vitamín C s polyfenoly a flavonoidy

Vitamín C, zvaný také kyselina askorbová, je možná nejgeniálnějším vynálezem přírody. Díky němu se stává život a pohyb vůbec možným. Čím je zvíře či člověk aktivnější a dynamičtější, tím větší je jeho spotřeba. Na olympijských hrách výživných látek by vitamín C obdržel jednoznačně zlatou medaili.

Náš organismus není sám o sobě schopen produkovat vitamín C, který je pro zdraví velmi důležitý. Z toho důvodu je jeho příjem na denní bázi nutností. Užívání Pro Vitamin C od TISSO v průběhu dne zajišťuje kontinuální a dostatečný příjem vitamínu C. Vitamín C se podílí na mnoha zásadních metabolických dějích v lidském organismu.

Pro Vitamin C je vyrobený podle přírodních zákonitostí a proto ho najdete v kombinačním preparátu spolu s polyfenoly a flavonoidy z přírodních zdrojů jako je acerola, datle, fíky, šípek, černý rybíz, borůvky a rakytník.

Složení

Prášek z datlových plodů (21,15 %); prášek z rakytníku řešetlákového (15,77 %); prášek z borůvkových plodů (13,73 %); prášek z fíkových plodů (13,52 %); prášek z plodů Aceroly se 17 % vitamínu C (kyselina L-askorbová) (11,59 %); prášek z plodů šípku se 45 % vitamínu C (kyselina L-askorbová) (9,66 %); prášek z plodů černého rybízu (6,72 %); celulózový granulát (7,73 %); sladidlo: steviol-glykosidy (ze stévie).

NUTRIČNÍ HODNOTY

V DENNÍ DÁVCE

% DDD*

Prášek z plodů aceroly 

263,21 mg

 

Prášek z plodů datlí 

480,25 mg

 

Prášek z plodů fíků 

307,08 mg

 

Prášek z plodů borůvek 

311,86 mg

 

Prášek z plodů šípků

219,34 mg

 

Prášek z rakytníku řešetlákového

358,12 mg

 

Prášek z plodů černého rybízu 

152,66 mg

 

Přírodní vitamín C 

143,45 mg

179,31

*   doporučené množství dle LMIV

 

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.